E

Teğmen
25 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar başlıkta belirtiğimüzere leptop 15 dk içinde kilitleniyor vürs taraması yapamıyorum kilitleniyor öylece alıyor hiç düzelmiyor formattan başka nasıl düzelte bilirim

Not Steam yükledim ordanda team fortes 2 yi yükledim böyle oldu 2 sinide sildi hala devam ediyor
arkadaşlar crysis 1 i kaldırırmı bu özelliker
arıkadaşlar bu pc far cry 3 ü kaldırırmı
arkadaşlar kredi kartıyla 12 taksitli playstore gibi siteler arıyorum bildiniz varmı indirmeli olanlardan ttnet li olanlara 12 taksit yapıyorlar bende ttnetliyim ama kurumsal değil tc kimlik no istiyor bende babamınkini bilmiyorum güzel 12 taksitli söylermisiniz
arkadaşlar monitörüm düşdü ekran gitti nasıl hallolcak yaptırılabilirmi bana yaptırılabilirlerle gelin lütfen resim
arkadaşlar ben telefonuma root atıcam ama atılmıyor herşeyi yapıyorum güncelleştirme simgesi geliyor 3 4 saniye sonra telefon simgesi var üstündede üçgenin içinde ünlem var öyle kalıyor ne yapmam lazım yardım edermisinz ?
arkadaşlar benim işlecim pentimum 4cpu 3.00 ghz bunu core i3 yapcam illa anakatmı deşmesi lazım ? gerek yoksa ne kadardır
arkadaşlar başlıkta beltiim gibi 300 tl bütcem var güzel bi ekran kartı önerirmisiniz
arkadaşlar ben pc kilitleniyor format atmaya götürdüm pc format atarken ekran kartını bi şeyi yanmış dediler heran bozula bilir dediler bende takdırmadım atım çöpe :) sonra 1 2 gün oynadım pc açılmamadı güç kaynanın kablosunu ittirdim açıldı sonra googleye filan girince kilitleniyor mause bile oynamıyor ekran kartından dolayımıdır ? bide nvidia 2 gb dx 11 ekran kartı varmı 300 tl ye
arkdaşlar 2 gb iyice bi ekran kartı istiorum dx11 tüm ounları kaldırırmı 2 gb nividia olsun fiyatı ne kadardır ?*?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 176
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 14.002 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.