Yüzbaşı
11 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Bu konudan 100 tane var biliyorum fakat düzgün olanını bulamadım. Oyun için teknosa, bimeks ya da vatan bilgisayarda bulunan laptop önerileriniz nelerdir? Bir de bu nasıl sizce, 12 gb olması garibime gitti.
http://www.vatanbilgisayar.com/asus-k555ub-core-i5-6200u-2-3ghz-12gb-ram-1tb-hdd-2gb-15-6-w10-notebook-22782.html?OM.zn=category_top_sellers-21&OM.zpc=K555UB-XO092T

Bir de bu nasıldır?
http://www.bimeks.com.tr/urun/149802/acer-aspire-f5-572g-52aq-i5-w10-.aspx#specs
Ygs-5 29k, mat:34 geo:10 edebiyat: 50d 6y coğrafya:18d 3y. 10k olur mu?
Hız kazanmak için taktiğimiz nedir? Turlama taktiğini bi uygulayamadım, yetişmeyecek diye korkuyorum.
Sizce lys'nin ne kadar üstünde zorluk olarak? 26 ile 30 yaptım moralim bozuldu :(
Edebiyat için dengeyi çözüyorum bi tane daha istiyorum zor bir deneme olarak öneriniz nedir? Bir de matematik için çözülmesi gerek dediğiniz denemeler? (Fazla kasıntı olmadan)
Yaşadığım yerde, denge ve kapsül matematik kalmamış ne önerirsiniz? 3-4-5 nasıl, ygssi kadar zor mu?
Neler yapmak gerek? Hiç dokunmadım ygs'den sonra. Coğrafya için önerebileceğiniz kaynaklar var mı? Bir de geometri için karekök mps ya da simetri geç mi olur?
Ygs5 29k'dan Boğaziçiye çekilir mi?
Matematik için her hafta bir konu şeklinde ilerlersem yetişir mi? Trigonometri, türev, polinom bitti.
Coğrafya için yeni konu anlatımlı kaynağa ve soru bankasına gerek var mı? Ygs'dekiler yeterli mi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 369
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.378 (Bu ay: 60)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 50 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.