Er
22 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yakın zamanda Abra A5 V15.1.1 almayı düşünüyorum. Bu laptopun ömrü ortalama ne kadar olur? Bu arada triple a oyun oynayan bir adam değilim laptopu o kadar zorlayacağımı düşünmüyorum, oynasam oynasam yeni çıkan M&B Bannerlord'u oynarım, Witcher 3 filan oynarım. Son olarakta monsterların 2. el piyasasını sormak istiyorum, 2 yıl sonra ortalama ne kadar bir fiyat farkıyla 2.ele çıkarabilirim? Kullanan bilgisi olan arkadaşların cevapları için şimdiden teşekkürler.
bu aralar oyun için yeni ekran kartı almaya düşünüyorum 3 tane beni idare edebilicek ekran kartı buldum hangisini önerirsiniz?

1.ZOTAC GTX650 GDDR5 1GB 128BIT NVIDIA GEFORCE DX11

2.SAPPHIRE HD7770 EDITION GDDR5 1GB 128BIT AMD RADEON DX11

3.ASUS GTX550 TI GDDR5 1GB 192BIT NVIDIA GEFORCE DX11
Merhaba arkadaşlar bugün 1-2 saat önce HI-LEVEL marka 2GB ddr2'lik yeni bir ram aldım ve getirip evde monte ettim. fakat ram'i taktıktan sonra bilgisayar açılırken geç açılmaya ve açtıktan 5-10 dk sonra donmaya veya mavi ekran verip res atmaya başladı. internetten biraz araştırdım ram frekansıyla ilgili dediler.frekanslarına baktım uyumlumu uyumsuzmu anlayamadım. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. 2 tane ram slotum var 1.de 1 GB Kingston 2. slotta HI Level ram var markadan dolayımı yoksa frekanstan mı kaynaklanıyor biri açıklarsa memnun olurum alta ramlerle ilgili bütün bilgileri içeren resimleri koyacağım ek olarak anakartla ilgisi varmı diye anakart bilgilerinide koyacağım yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.

Anakart

Slot 1

Slot 2

Hakkında
Meslek: Student
Forum İmzası:
BlackBetty™
CORSAIR Carbide Series™ 300R | ASUS M5A97 R2.0 | AMD FX-6300 3.5GHz | ASUS GTX660 Ti DirectCU II | Kingston 2x4 GB DDR3 1866 Mhz | Logitech G300S
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 23
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 541 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.