Binbaşı
01 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba; Asus n580gd notebook kullanıyorum. Bilgisayarım çift ekran kartlı olduğunu biliyorum. Bilgisayarda oyun oynamıyordum. Bir oyun buldum açınca bilgisayara el değimiyor ateş gibi oluyor. İntel ekran kartını devre dışı bırakıyorum ama nvdia olana geçmiyor. Biosta bir ayarda göremedim. Bilgisayarı nvdia ekran kartı üzerinden nasıl çalıştırabilirim?

Asus notebook ekran kartı sorunu

Arkadaşlar böyle bir tabloda en fazla veya en az kullanılan rakamı nasıl bulabilirim?

Excel formül yardımı

Arkadaşlar akvaryum tasarımı yapacağım bir program var mı?

Arkadaşlar Asus N580GD dizüstü bilgisayarım var. Bilgisayarı yeniden kurdum. Wireless sürücüsünü indirdim ama bir türlü kuramıyorum. Powershell de kurulması gerekiyormuş ama komut hata veriyor. Input .\setup_Proset.bat komutunu çalıştırıyorum ama hata veriyor. Yardım edermisiniz.
130 Lv int çin char. 122 Lv Wizard Cleric 13dg rare set. 114 Lv Warrior Cleric 12dg legend set. Hepsi toplam 700 silk
Minerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int ÇinMinerva 130 Level Int Çin
Minerva 130 Level Int Çin
Arkadaşlar Tesla ve Firepro Ekran Kartları nasıl kullanılıyor. Bu ekran kartlarında Hdmı gibi çıkışlar yok. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar Tesla ve FirePro ekran kartları nasıl kullanılıyor. Bu ekran kartların da HDMI gibi çıkışlar yok. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar bazı boot cd'leri gördüm. Bilgisayarı cd'den boot edince Windows 95 - Windows 98 - Windows Milenyum gibi ekran geliyor ve hangisini kurmak istersek onu seçip kurulum yapabiliyoruz. Bu cd'leri hangi programda hazırlıyorlar.
Arkadaşlar önerebileceğiniz abacus programı var mı?
Arkadaşlar önerebileceğiniz abacus programı var mı?
Hakkında
Meslek: Bilşim
Forum İmzası:
Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.279
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 111.082 (Bu ay: 47)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.