T

Onbaşı
31 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selam dostlar.

2 ocakta değişimden iphone 6 telefonum geldi, güzel güzel kullanırken mayıs 26 gibi btkdan imei kaydı yapılmamıştır, telefonunuz kapatılacaktır uyarısı geldi. daha sonra apple müşteri hizmetlerini iki kez aramamın sonucunda, siz bekleyin kapatılmaz kayıt yapılır dendi.

neyse güzel güzel kullanırken 09.07 tarihinde telefonum imei kayıtsız olduğu için kapatıldı. şaka gibi 2 ayda kayıt yapılmadı ne kaydıysa bu.

gel gelelim appleın son zamanlarda baya baya bozulan müşteri temsilcilerinin artık bilmem kaçıncı kıdemlisi ben konuya kişisel olarak müdale edicem şöyle şöyle adımları takip edelim dedi dedi durdu, tabi onada inandık bugün tekrardan ne maillerime nede aramalarıma cevap gelmeyince başka bir apple kidemlisi geldi bu da bizim yapcağımız bir şey yok biz gönderiyoruz ama btk kayıt yapmıyor falan filan bişeyler diyor.

siz yerimde olsaydınız nasıl bir yol izlerdiniz bu durum da ?

tekrar appleın müşteri temsilcisine bağlanın demeyin bir haftada yaklaşık olarak 5 saat telefon görüşmesi yaptım adamlarla daha kıdemlisi kalmadı herhalde. yok beklicen diyorlar sadece.
10 günlük notebookumda kasadan cok alcak ince bir tiz sesi geliyor. özellikle gece kullanımında aşırı sinir bozucu oluyo günlük kullanımda hiç bir sıkıntı yaratmıyor diyebilirim. sebebi nedir acaba. ses ekran kartı yada harddiscle alakalı gibi geldi bana fanla bir ilgisi oldugunu düşünmüyorm ara ara azalıp artan bir ses daha önce başına gelen yada böle bir durumla karşılaşanların yardımını bekliyorm.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 31
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.656 (Bu ay: 13)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.