C

Onbaşı
16 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar James Donkey 610 almayı düşünüyorum. Bu klavyede red switch, blue switch diye bir olay varmış bu nedir yardımcı olur musunuz?
Klavyeyi kullanan var mı? Varsa memnun mu acaba ?
Herkese merhaba arkadaşlar ben bi sistem toplama niyetindeyim. Elimde msi gaming x 1060 gb ve 1 tb Hard disk mevcut. İşlemciyi de ryzen 1600 almayı düşünüyorum en son alıcağım için indirimden almayı deneyeceğim.
Anakart için asus prime b350-plus almayı düşündüm ama ram konusunda sıkıntısı varmış galiba kullanan varmı acaba aranızda.
Overclock yapabileceğim ortahalli anakart ve ram önerisi yapabilir misiniz. Asus prime iyi derseniz onu alacağım.
Kasa olarak dark equalizer almayı düşünüyorum. Yada önerdiğiniz başka bir kasa varsa.
Son olarak nasıl bir power almalıyım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Herkese merhaba arkadaşlar hepsi burada indirimi sebebiyle msi 1060 gaming x 6 gb modelini almış bulunuyorum ryzen 1600 de alıcaktım ama yetişemedim 2-3 haftaya bi indirimden onu da alırız denk gelirse artık.

Hepsiburadadan indirimden overclock yapabileceğim güzel bir anakart ram önerir misiniz.

Bütçe: 1000 Tl
Arkadaşlar 1600 liraya temiz note 4 buldum. Tanıdık oldugu için satıcak eleman bu fiyata kadar düşebildi anca. 1 haftalık cihaz. Almalı mıyım sizce? Büyùk ekran olması sıkıntı olmaz benim için.
Telefon almayı düşünüyorum max 1300 bu ikisi arasında kaldım.Zenfone 2 tasarım olarak pek hoş gelmedi ama performans olarak G2 den daha iyi duruyor. G2 ise tam tersi.Hangisini önerirsiniz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 43
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 915 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.