W

Teğmen
23 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 2020 yks yerleştim 2021yks ye sadece tyt girmek istiyorum , 2020tyt puanım geçerli olsun istiyorum oluyor mu , yani 2021 yks başvuru yapayım hiçbir oturuma girmeyeceğim olur mu
Arkadaşlar lütfen çok acil bilgi almak istiyorum, buraya yatay geçiş yapan memur biri devamsızlık sorunu yaşayacak mı acil bilgi
Arkadaşlar 2020 yks ile bir lisans programına kayıt olan birisi , 2021 yks başvurusunda sadece ayt girerek kırık obp ile tekrar lisans programı düşünebilir mi

Arkadaşlar vakıf tıp fakültesi ücretli Türkçe programı kazanan ancak yıllık eğitim ücretini ödeyemeyen biri için yardımcı olabilecek kurum kuruluşlar var mıdır?

Diyeceksiniz ki durum yoksa neden yazıyorsunuz, arkadaşlar bu bilgiye ulaşmam gerekiyor.

İstanbul Maltepe üniversitesi tıp fakültesi ücretli Türkçe programına kayıt hakkı olan bir öğrenci maddi durumu hiç yoksa nasıl bir yol izleyebilir? Lütfen bilgilerinizi paylaşabilir misiniz .

Tyt netlerim iyiydi. Seneye sadece Ayt girsem olur mu , bilgisi olan yazabilir mi.
Değişiklik oldu deniliyor da bu kesinleşti mi bilgi verebilir misiniz?
Bingöl psikoloji 39.900'den almış bu yıl 52k ile girer miyim?
Ygs5 81k obp:83
Mat:20.75 geo:19.50 Edebiyat:36.50 (37.75 de olabilir) coğ:15.50

Arkadaşlar tm3 40k içinde olur muyum?
Puanzada ygs5 sırasını 81k olarak ayarlayınca 2015 tm3 29k diyor.

Parlak bir gelecek 412 puan 29.5k diyor.
Arkadaşlar ygs1:353 puan sıra:66600. ortaöğretim başarı puanım kaç gelir hiç bilmiyorum çünkü bu yeni sistem hakkında bir fikrim yok.Diploma notum:4.00 eskiden 100 üzerinden 89 puan geliyordu bana.
MF4:380 PUAN ALMAK İSTİYORUM LYS1 için mat geo fizik kimya biyo en az kaç netle bu puanı alabileceğim lütfen acil bilgi istiyorum ?
Arkadaşlar Lisa sayısal çıkışlıyım.Bu yıl YGS Lys sınavlarına hukuk Psikoloji Pdr gibi bölümler düşünüyorum.AOBP 402 dir.
Şimdilik yapabildiğim net sayısı: Ygs: türkçe:30 mat:32 sosyal:20 fen:20 Lys:mat 25 geo:17 edebiyat:25 coğ:12 Lys sınavı için hiçbir çalışma yapmadan bu netleri yapabiliyorum.Sizce puan kırılacak mı ve bu netlerle şansım var mı?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 241
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 918 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 81 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.