M

Çavuş
19 Ocak 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bu yazın yabancı Hit parçalarından bir liste oluşturalım kendimize. Buna göre her hafta bir Top20 listesi oluşturalım. Herkes dinleyip güzel bulduğu parçaları yazabilirse iyi olur.

İlk olarak ben kendi listemi yayınlayım:

Shakira – Hips Don’t Lie
Pakito – Livin On Video
Gnarls Barkley – Crazy
Nelly Furtado – Maneater
Arkadaşlar uzun zamandır Limewire kullanıyordum. Fakat son birkaç gündür şarkıların üzerine tıklayınca bir site açmaya başladı. Sizin bu konuda öneri ve favori programınız nedir???
Evet arkadaşlar. Ucuz olsun kaliteli olsun. Fiyat-Performans kralı olsun

iyi OC olsun

Valla askerlik dolayısıyla piyasadan uzak kaldım. Şunu al deyin bende onu alayım
Arkadaşlar Pardusu kurdum ama bazı sorularım olacak size.

1. İstediğimiz bir uygulamanın kısayolunu masaüstüne nasıl atarız.

2. Program kurulumu galiba .rpm uzantılı dosyalarla mümkün. Bunları nasıl çalıştırabilirim.

3. en sık kullandığınız programlar nelerdir. Linux için MSN messanger önerebilirmisiniz?

4. Linux için Ghost yedekleme yapmak mümkünmüdür?

Bu arada nedenini bilmediğim bi sebepten dolayı sistem bazen otomatikman oturumu kapatıyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Saygılarımla
Arkadaşlar şirkete genel toplantılarda yapılan faaliyetleri falan gösterebilmek için görüntü sistemi kurmak istiyorum. benim merak ettiğim konu şu. piyasada bulunabilecek en büyük boyutlu LCD hangisi. Veya 102 ekran falan televizyon alsak bilgisayardaki görüntüyü aktarabilirmiyiz. %20 ye kadar falan görüntü kaybına razıyım.

Projeksiyon demeyin. ortam aydınlık olacak. (olmak zorunda daha doğrusu)

bu konuda görüşlerinizi almak istedim.
Evet arakadaşlar uzun zamandır aklıma bu konu takılıyo.

Normalde sabahları uyur , geceleri otururum. 11-12 saat uyumadanda uykumu alamam. Hal böyle olunca zamanın hepsi uykuda geçiyo.

Ama karar verdim düzene sokacam hayatı. bazı arkadaşlara soruyorum. gece 3 te yatıp 6da 7de kalkıyolarmış. 3 veya 4 saat uyku yetiyor diyolar.

sizce bu işin sırrı nedir? yani az uyumak için ne yapmak gerekir?
Arkadaşlar M3 yapısında veya ona benzer BMW modelinin adı nedir? Bu BMW model yüzünden bayaa sıkıntılı anladığım kadarı ile. Dış kasa olarak M3'e en yakın model hangisi???
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle çalışmlarınızdan ötürü hepinizi tebrik etmek istiyorum. Gerçekten güzel çalışmalar var burada. Çoğu yabancı sitede gördüklerimden daha iyileri var hatta.

Tahmin edersiniz ki bende bu olaya merak saldım. Ama her yeni başlayan arkadaş gibi nereden başlıyacağımı bilmiyorum.

Öncelikle bir modcunun alet çantasında olması gereken aletler nelerdir? Kesme - Boyama - Yapıştırma için ne gibi şeyler kullanıyorsunuz? Bu aletleri nereden bulabiliriz? Mod yaparken konusunda uzman başka birinden yardım alıyormusunuz (sanayiye çok uğruyormusunuz yani:) Çalışılan mekan nasıl olmalı? Nelerden esinlenip mod yapıyorsunuz? Kasa seçiminde neye dikkat ediyorsunuz?

Şimdilik bu soruların cevabını alabilirsem yarın bende başlıcam moda. Elimde çok sayıda eski döküntü server kasa var. Gelin bunları birer tasarım harikasına dönüştürelim.

Ha bi konuyada değinmek istiyorum. Bi fake üye olayıdır almış başını gidiyor. ben onlardan değilim. Bu tür suçlamalar şevkimi kırsada , kulak asmıyorum artık.

Herkese çalışmalarında başarılar dilerim.

Türk'ün becerisini bütün dünyaya göstermenin zamanı geldi de geçiyor bile.
Arkadaşlar bağlantı hızlarınız ve Download hızlarınız nelerdir?

Hangi tür bağlantıyı kullanıyorsunuz. ADSL mi? Kablo mu? Uydu mu?

Ben başlayım. 128Kpbs Kablo Net kullanıyorum. En çok 16Kb gördüm şu ana kadar.

Bundan yavaş dial-up var onuda kullanan kalmadı zaten
hadin eywallah.

Akşam yemeğine kaldırın beni
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 16 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 318
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 80.957 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.