P

Onbaşı
21 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar iphone 5 almayı düşünüyorum ancak satan adam değişim yapılan ürünün sadece cihazı değiştirdiğini kulaklık ve şarj aletinin verilmediğini söylüyor. daha önce ürün değiştiren var mı?
arkadaşlar 2007 model honda civic araba var sahibindende o kasada(2003-2004 modellerin bir üst kasası) dream elegance gibi seçenekler var diye biliyorum...ancak bu aracın sahibi vtec-ls demiş modele. fiyatıda elegance göre daha uygun aradaki farkı açıklayabilecek kise var mı acaba??
arkadaşlar bi araç almayı düşünüyorum ancak araçta 18,000tl hasar kaydı var. ancak araçta sadece sağ ön kapı değişmiş ve sağ ön tampon ve sağ arka kapı boyalı. bu işi anlatabicek biri var mı acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-acilll-satilik-58-km-honda-civic-en-dolusu-38-bin-sifir-ayarinda-176994573/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true
arkdaşlar 2001 vw bora arabama yeni lastik alacağım. param yetişmediği için ilk etapta 2 lastik alacağım. bu 2 lastiği öne mi taktırayım arkaya mı?
arkdaşlar 2001 vw bora arabama yeni lastik alacağım. param yetişmediği için ilk etapta 2 lastik alacağım. bu 2 lastiği öne mi taktırayım arkaya mı?
arkadaşlar 2001 vw bora arabam var. araba tümseklerden geçerken amotisorlerden gacır gucur sese geliyor. amortisorleri değiştirmem mi gerekiyor yoksa başka bir şekilde sorunu halledebilir miyim? yardım lütfen
arkadaşlar 2 sene önce yani 2012 bahar kpds sınavına girmiştim. o sınavın geçerliliği 5 yıldı. yds de ise süre sınır yok. şimdi benim 2012de aldığım puan sürekli geçerli mi olacak yoksa 5 yıl geçerli mi olacak? yardımcı olabilirseniz sevinirim. acil !!!
arkadaşlar lise 4e geçeceğim ve seneye üniversite sınavlarına gireceğim. ancak okul değiştirmeyi düşünüyorum. eski okulumun başarısı daha yüksek. okul değiştirmemin lys'de bana herhangi birşekilde olumsuz etkisi olur mu? yardımcı olabilirseniz sevinirim.
1 hafta once asus k55vj-sx090h notebook aldım. ancak laptopu ilk açtığımda klavye çalışmıyor. bilgisayarı yeniden başlatınca sorun düzeliyor. touch pad çalışıyor, sadece klavye tuşları çalışmıyor. sorun neden kaynaklanıyor olabiliyor acaba? bilgilendirirseniz sevinirim.
1 hafta once asus k55vj-sx090h notebook aldım. ancak laptopu ilk açtığımda klavye çalışmıyor. bilgisayarı yeniden başlatınca sorun düzeliyor. touch pad çalışıyor, sadece klavye tuşları çalışmıyor. sorun neden kaynaklanıyor olabiliyor acaba? bilgilendirirseniz sevinirim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 41
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.496 (Bu ay: 125)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.