S

Er
07 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 30.000 tl ye bir araç arıyorum kararsız kaldım şehir içi aktif kullanılacak. Tercihen benzin lpg malum dizel de benzine yaklaştı. Araç için özelliklerim,
1 yakıt ekonomik
2 motor hacmi en fazla 1.6 vergi için
3 birazda modelli olsun alacağım aracı 3-4 yıl kullanacağım.
Aracın piyasası yokmuş tutulmuyormuş alırken 30 bine satarken 27 bine gibi bir kaygım yok.
Arıza açmasın güvenlikli olsun kaza anında ikiye bölünmesin
Araçta değişen boyanan takıntım yok yeter ki direklerde şasede airbegler de
sorun olmasın 2 parça değişmiş 5 parça boyanmış önemli değil. İlk arabamda olmayacak.

NoT: yakıt ekonomik güvenlikli vergi için motor hacmi en fazla 1,6.
Selam
Ben bir taşınabilir bilgisayar alacağım. biraz araştırma yaptım kafam iyice karıştı. alacağım makine kullanım amacı full hd film izlemek ve bunu tv ye aktırmak internette sorunsuz dolaşmak. Dün bir mediamark personeli bunları yapmak için makinada ekran kartında 1gb yada 2 gb olması gerekmez dedi hatta ekran kartı olmasa olur hd grafik gibi bir şey var o işinizi görürde artar bile dedi. Şimdi kullanım amacıma göre hangi özelliklede bir makine almam lazım lütfen bilgi verebilirmisiniz.
Merhaba Arkadaşlar

Antalya da aracına LPG taktıran arkadaşlardan aşağıdaki sorularıma cevap alabilirsem çok memnun olurum. yoksa aracımı satacağım benzin 5 TL oldu. Aracım Hyundai Accent 1.6 admire 2003 model.

1 ) LPG yi nerede hangi ustaya kaç TL ye taktırdınız.
2 ) Hangi marka lpg taktırdınız. ( markanın hangi sistemi )
3 ) Performansı etkiliyor mu ? bir sorun yaşadınız mı ? ve eklemek istedikleriniz.
ARKADAŞLAR MERHABA

BEN ÇOK YOĞUN MASA BAŞINDA ÇALIŞIYORUM VE HAREKETSİZ KALIYORUM GÖBEĞİM ARMUT GİBİ OLDU VE HIZLA BÜYÜYOR. ASLINDA BOY VE KG ORANI İDEAL. BOYUM 1.70 CM KG 76. BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. SPOR SALONUNA GİDECEK VAKTİM YOK EVDE BİRŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM. BAZILARI KOŞU BANDI, BAZILARI ELİPTİK BİSİKLET,BAZILARI MEKİK ÖNERDİ. BU KONUDA HANGİSİ FAYDALI OLUR BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLARIN YARDIMINI BEKLİYORUM. ÖNERİLECEK HER TÜRLÜ PROGRAMA AÇIĞIM.
Merhaba Arkadaşlar
Ben bir tane eliptik kondisyon bisikleti almak istiyorum. bu konuda önere bileceğiniz marka modellere ihtiyacım var. Birde bunlar ekonomik olmalı. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba

Ben aşırı derece yorgunlık çekiyorum. Akşamları 23:30 ile 00:30 arasında yatıyorum sabah 08:00 kalkıyorum ve sürekli masa başında çalışıyorum. Sabah kalktığımda sanki dayak yemişcesine yorgun ve her tarafım ağrıyarak kalkıyorum. Gün içerinde omuz.boyun hatta bazen bel ağrısı çekiyorum. şirket doktoruna bu durumu bahsettim bana sebze ve meyve yememi önerdi ancak bir iyileşme göremedim. Bu durum hakkında bilgisi olan ve tavsiye vermek istiyenlerden mesaj bekliyorum. Şimdiden Allah razı olsun.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 22
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.100 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.