S

Teğmen
24 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar film/dizi izlemek ve internette takılmak amaçlı laptop alacağım. Öyle çok donanımlı bir şeye ihtiyacım yok yani ama beni en azından bi 2-3 sene idare etsin istiyorum. Maksimum limit 3bin

https://www.hepsiburada.com/hp-15-smoke-grey-intel-core-i3-6006u-4gb-500gb-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-2cl26ea-p-HBV000008AYTP

https://www.hepsiburada.com/lenovo-yoga-520-intel-core-i3-8130u-4gb-128gb-ssd-windows-10-home-14-fhd-ikisi-bir-arada-bilgisayar-81c800ketx-p-HBV00000C1AZ2

Şu iki pc arasında kaldım ama hp biraz daha ağır basıyor gibi ekran boyutundan ötürü. Lenovonın özellikleri aradaki 700tl farka değer mi?
Merhaba dün yeni telefon aldım. Şarjını %4e kadar düşürüp kapatıp şarja taktım ve kapalı halde 14 saat sarj oldu. Öğlen 1de şarjdan çıkardım. 1.5 saat telefonla konuştum 2-3 saat internete girdim şu an durum bu. Telefon yeni olduğu için normal mi yoksa bir sorun mu var? %15e düştükten sonra da şarj 5 dakika bile olmadan %5e düşüyor
Merhaba arkadaşlar bende samsung galaxy tab 3 lite tablet var fakat tablette saat sorunu yaşıyorum. Mesela facebookta 1 dakika önce gönderdiğim mesaj için 3 saat önce diyor, 3 saatzaman kayması var yani sorunu nasıl düzeltebilirim?
Arkadaşlar bu iki tablet arasında kaldım. benim için dayanıklılığı önemli. 2 sene kadar kullanabilmeliyim. İnternete girmek için alıyorum tableti. hangisi önerirsiniz?
merhaba arkadaşlar kardeşime doğumgünü hediyesi olarak tablet alıcam.
400 lira limitim var. 1-2 sene dayanacak kadar kaliteli olsun.
sarj kalitesi ve wifi çekim gücü de çok önemli. tavsiyelerinizi bekliyorum.
sizce hangisi arkadaşlar
Arkadaşlar ege üniversitesindeyim 1.sınıfım.Sisteme giriş yaptığımda kayıt yenileme ve ders seçimi diye bir şey çıkıyor.Ders seçecek miyiz ordan?
Merhaba arkadaşlar 400 lira limitim var.Tablet almak istiyorum.Wi-fi kalitesinin iyi olması önemli.Dizi izleyip,internette takılırım,bir kaç oyun oynarım.Sizce 400 liraya kadar alınabilecek en iyi tablet hangisi? Piranha 10.1 düşünüyorum ama emin değilim.
Arkadaşlar öğrenci kimlik kartı kayıt esnasında mı veriliyor? Yoksa daha sonra mı
Kalan var mı arkadaşlar?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 195
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 39.843 (Bu ay: 190)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.