Onbaşı
02 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
360953 Gün Cezalı
357714 gün 3 s. 6 dk. kaldı
Gönderileri
Elbet bir gün buluşacağız.
Bu böyle yarım kalmayacak.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhh
Ulan adminler siz kimsiniz lan beni banlıyorsunuz çapınız ne lan sizin ben sizin yöneticilik deneyiminiz kadar mapushanede kaldım banlandığınız adam kadar duvara attığım çizik yaşınız kadar da leşim var lan
?
http://www.paradoxplaza.com/games/war-of-the-roses ...
Eee söylenecek söze gerek yok sen boş boş oturup oyunu geliştirmezsen Mod yapanların sırtından ekmek yersen sonun böyle olur artık Mount and blade korsan cd'cilerde satılan FULL TÜRKÇE TAK ÇALIŞTIR oyunlarından farkı kalmayacak..
Arkadaşlar merhaba ben iki müzik aleti arasında kararsız kaldım ney sesi daha çok hoşuma gidiyor ama zorluğu gözümü korkutuyor hangisini seçsem?
Bu arada liseye yeni geçtim ve bağlama kursuna gidiyorum.
Doğum günün kutlu olsun.

Yahu yeter bütün tartışmalı konularda görüyorum birisi bi şey mi diyor hoop hemen atla cahillerle hiç tartışmaya girmeyin bilmemne bilmemne.Yahu arkadaş adam gibi cevap versene artistlik yapacağına.
Evet beyler yapalım mı bi turnuva? Benim fikrime göre internet üzerinden playchess gibi sitelerden olsun hiç ulaşım sorunu çıkmasın diye. Ama bu sitelerde turnuva yapmadan anlayan biri lazım. Ne dersiniz iyi olur mu Dh satranç turnuvası ?

Anket eklendi: Turnuvanın temposu nasıl olsun?
Başka öneriniz varsa pm atın
BURAYI FETH ETTİM ULANNNN BUNDAN SONRA BENDEN İZİNSİZ KİMSE BURDA KONU AÇAMAZ HİÇBİR KONU KİLİTLENEMEZ BURDA NE CİTİZENİN NE DE HERHANGİ BİR YÖNETİCİNİN SÖZÜ GEÇER BUNDAN SONRA BURANIN LİDERİ BENİM

Hakkında
Forum İmzası:

Gülüm,
Seni sevmek ibadetim ama sevemem cenabetim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 526
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.495 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.