Teğmen
11 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İnternette aramama rağmen yök dil sınavının en yakın tarihini bulamadım? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
Uzun bi süredir gitar çalıyorum.Gamları biliyorum akor kurmayı biliyorum.Akorları biliyorum poziyonlarınıda ama dinlediğim şarkıların bi türlü ritmini çıkaramıyorum interneten akorlarını bulabiliyorum ama ritmini çıkaramadıktan sonra çalamıyorum.Bu durum için ne önerebilirsiniz
Amelie Soundtrack, evgeny grinko tarzı müzik paylaşır mısınız beyler
Merhabalar , Felsefe bölümü ile felsefe grubu öğretmenliği arasında ki fark nedir.Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
Yaklaşık 1-1,5 yıldır klasik gitar öğreniyorum ritim kalıplarını biliyorum 4/4 olsun vals olsun aksak ritimler olsun ama guitarprodan şarkıyı açıp çalmaya çalıştığımda şarkının ritmini bulamıyorum akor geçişlerini yapabiliyorum o konuda sıkıntım kalmadı ama şarkının ritmini bulamıyorum mesala guitar prodan bi şarkı açtım akorlarını bakıyorum f#m ,C,Dm gibi bunları kolayca basıyorum geçişlerde de sıkıntı yok ama sol anahtarının yanındaki kısma şarkın ölüçüsünü verdiği kısımda ritmi çıkarımıyorum orda yazıyo 4/4 lük diye ama sadece bi tane dört dörtlük ritim yok bu şarkıya ait olan ritmi ben nasıl bulabilirim ? Bunun dışında gitarla yapılan coverları inceliyorum akorları gördüğüm zaman iş bu do majör bastı sonra mi minör bastı şimdi de fa majör bastı şeklinde ayıt ediyorum ama bu şarkının ritmini ne ellerine bakarak bulabiliyorum nede kulaktan çıkarabiliyorum ne yapmam lazım ?
Bu yıl Üniversitesi sınavlarına hazırlanıyorum bu günlere kadar odamda idare ediyordum fakat hava iyice soğumaya başladı artık ders çalışamıyorum soğuktan odam 9metremkare fanlı ısıtıcılardan alsan odamı biraz olsun ısıtır mı? Ve makul fiyatlarda tavsiye edebileceğiniz bi ürün var mı?
Fan çok gürültülü çalışıyo ayrıca daha geçen gün temizledim ama gürültüyü kesemedim ne yapmam lazım.Ve resimdeki değerler normal mi ?
Bu hafta içinde akustik gitar kursuna yazılcam ama kaç ay sonra önüme notları alıp kendi kendime çalabilecek düzeye gelirim?
Gitar çalmak istiyorum(aklımda başka müzik aleti vardı sorunlardan dolayı gitara yöneldim ) fakat sesim kötü o yüzden biraz çekiniyorum.Sesim kötü olduğu halde gitara başlamalımıyım ?
Daha hiç bios güncellemesi yapmadım nasıl yapılır .Anakartımın modeli bu galiba ? şimdi ben bios'u güncellemek için ne yapmalıyım ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 136
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 178
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.482 (Bu ay: 52)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 24 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.