B

Er
12 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, Etiler merkezde bulunan ses kayıt stüdyomuzu saatlik olarak siz değerli müzisyenlerin ses ve enstrüman kaydı alabilmeniz için kiralıyoruz. Neumann mikrofon ve Apple bilgisayarlar kısaca en kaliteli ekipmanları kullanıyoruz stüdyomuzda. Detaylı bilgi için iletişim numarası 533 454 32 03

Arkadaşlar ben metin2 pvp server kuracağım ama isim bulamıyorum bulduğum isimleri başkaları kullanıyor lütfen isim önerisi yapabilirmisiniz(ÖZELDEN)
Arkadaşlar ya bn kendime ait bir site istiyorum küçük bişey bu siteye firmalar reklam versin bende burdan gelir sağlayayım istiyorum.Ama bedava sitem vb şeyler öneriyorsunuz bakın bedava siteden yaptığım site siteme girsem bile gelir sağlayamam adam otomatik kendisi reklam koyuyor.Sitem rosesforum.tr.gg bu bnm bir işime yaramaz çünkü tr.gg li bn iyiliksever bir webmaster arkadaştan bana şöle küçük bir site kurmasını istiyorum forum fln önemli değil önemli olan bu siteye şirketler reklam versin bende bundan gelir sağlayayım.Şimdi yorum yapan kişiler bole dicekler kardeş sn hazır site bulamassın kıy parana al bir host domain bak şunlarda siteleri.Lütfen bir webmaster kardeş bana bir site kursun sonra da bana email den göndersin admin şifre fln.Email im berkan__fbb@hotmail.com lütfen konu saçma diyip cevap yazmamazlık yapmayalım.Şimdiden ilgilenecek Webmaster varsa Teşekkürler
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
İyi Günler
Hakkımda:
Are you thinking what im thinking
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 3.971 (Bu ay: 19)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Hazır forum ve portallar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.