G

Çavuş
04 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yeni yükselişe geçen Uluslararası Ticaret bölümünü kazanan arkadaşlar buradan haberleşelim.. Kim nereyi kazandı?

Ben Kültür Üniversitisini kazandım..
Arkadaşlar bugün tüm aksiliklere rağmen Xperia P aldım. Öncelikle bu benim ilk Anroid telefonum uygulamalar konusunda falan çok bilgim yok. Güzel uygulamalar, oyunlar yararlı bilgiler verirseniz çok sevineceğim.
Nasıldır beyler burslu düşüyor. Hocalar iyiymiş duyduğum kadarıyla herkes yol konusunda şikayetçi var mı başka sıkıntı?
Arkadaşlar bölüm bölüm taban puanları olan ssite var mı mesela Uluslararası ilişkiler en yüksek şurası en düşük burası alt alta
Beyler şuan tatilde 2.günüm biraz anlatayım fikir sahibi olun.
Eksileri
1-Lobi çok yavaş işliyor otele giriş 14:00 ama bizi 15:00 gibi aldılar neymiş efendim odalar hazırlanamamış.
2-Dün elektrik kesintileri yaşandı birkaç kez 2-3 dk süreli. duştaydım valla kala kaldım öyle
3-Asansör sayısı çok çok az bazıları belli katlara gelmiyor en büyük sıkıntı bu.
Artıları
1-Eleman sayısı sınırlı olmasına rağmen ellerinden geleni yapıyorlar servisler falan iyi
2-Yemek konusunda bu otelden önce 5 otelde konakladım hepsi kaliteli oteller ama benim en çok zevk aldığım, en güzel yemekleri tattığım yer diyebilirim yemekler çok lezzetli kesinlikle.
3-İçkiler çok iyi geçen votkayı denedik bayaaa sağlam yaptılar, biralar falan gayet kaliteli.
4-Plaj bar da meyveler falan çok iyi kaliteli ürünler hep
5-Dün biraz sıra vardı kola alma, içki alma konusunda ama bugün çok sıkıntı olmadı 2-3 dk bekleyebilirsiniz
6-Birçok sitede denizden otele yürünmüyor çok uzun yol falan deniyor ama ben çok abartıldığını düşünüyorum.
7- Bugün kaydıraklara falan baktım gerçekten mükemmel bir şey. Bir kaydırağa biniyorsunuz bir alt kata iniyorsunuz ordan diğerine binip aşağıya :) çok iyi düşünülmüş çok güzel
8-Plaj mükemmel. Tamamen kum arkadaşlar.Denizde tamamen kum hiç çakıl taşı falan yok çok durgun bi suyu var.

Şimdilik bu kadar gördükçe yazmaya devam ederim sorusu olan varsa buyursun yemekten döndüğümde yazarım.

Not: İzmirde 5 yıldızlı her şey dahil otel bulmak zor o yüzden açayım dedim.
Temmuz ayında gidiyorum arkadaşlar giden var mı? Nasıldır?
Arkadaşlar yarın akşam sözlükten bir kız ile buluşacağım. Neredeyse 1 aydır mesajlaşıyoruz telefondan falan, internet üzeerinden de konuşuyoruz artış buluşmaya karar verdik içimde biraz korku biraz heyecan var ne yapsam bilemiyorum :)
Arkadaşlar bu yaz Kıbrısa gitmeyi düşünüyoruz en uygun tur hangisi acaba?
1- Stadın ışıkları yakılmış evet farkettik 3 ışık yakıldı sağolsun kameraların ışıkları olmasaydı kupa kim bilir kimlere verilirdi.. Neden bütün ışıklar yakılmadı? Abdi İpekçide böyle mi yapılmıştı size?
2-Kupanın taraftarın önünde verilmesini istemişler merakımdan soruyorum geçen sene neden itiraz etmediniz? Galatasaray taraftarının önünde kupayı almak için saatlerce beklemediniz mi?
3-Oyuncuların sevinçlerine falan laf etmeye çalıştı yıllardır Galatasaray oyuncuları maçlarda eziliyor, taraftar tahrik ediliyor neden kendi oyuncularını uyarmadı? Mehmet Topuz, Volkan Demirelin yaptıklarını görmemiş mi?
4-Yönetimi birbirine düşürmek için çok uğraştı, resmen çekememezlik var ama onada cevap verelim ne zaman farklı açıklamalar yapılmış? Adnan Öztürk ve başkan her defasında aynı şekilde açıklamalarda bulundu hep şike yapanların cezalandırılmasını istedi nerde farklılık?
5-TFF kupayı kadıköyde vereceğiz şeklinde açıklamadı mı? Açıkladı. Halaaa neyin kafasındasınız..

Kısa ve net: Kardeşim o kadar iddada bulunuyorsun eğer delikanlıysan yayında kalırsın cevabını alırsın kaçarak zaten duruşunu belli etti.

Birde M.A.B laf etti tarafsız ol diye anlamadım nokta Lube Ercan Rıdvan gibilerede böyle eleştiride bulunuyor mu? Birde neden tarafsız ol dedi? Ne yaptı Birand çok merak ediyorum.
Zorunuza gidiyor gardaş geçen sene Abdi İpekçide kupayı kaldırırken çok mutluydunuz hayırdır ne oldu?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 151
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 12.472 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.