A

Çavuş
21 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar,

Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Yeni taşınacağım eve ses sistemi almak istiyorum.
Salonum amerikan mutfak toplam 40m2 bahçe katı
Kullandığım Tv 46 inc Sony 46NX 720

Daha çok film olmak üzere müzikte dinleyebileceğim bir sistem almak istiyorum.Limitim en fazla 1800 tl

Başlıkta belirttiğim 5+1 sistemler Pioneer 1400 TL Harman Kardon 1800 TL

Sizce hangsini almalıyım.yada tavsiye edebileceğiniz başka bir sistem mevcutmudur?
Merhaba Arkadaşlar,

Uydu alıcısı araştırmaktan ve okumaktan kafam iyice karıştı.Sony 46nx720 led tv'im var.Dahili uydu alıcısı olmadığından çözüm araştırıyorum.Aşağıdaki seçeneklere göre olumlu olumsuz yprumlarınızı rica ederim.

Dsmart Modül 12 ay mega paket (full) 290 tl + Grundig DSR 8200 uydu alıcısı 120 tl Toplamda : 410 tl

Atlanta smart G4 mini :400 tl

Sınırsız internetim mevcut.Film+belgesel+dizi önceliklerim.G4 miniye birazdaha yakınım ama donmalar sorunlar vs.gibi şikayetler okuyorum.İp tv uygulaması ile belgeselleri filmleri izleyebilirmiyim?.AKK kota problem olur mu? Yada dsmart almak mı mantıklı kullanıcalardan yorum rica edebilirmiyim?

EDİT:Çok fazla tepki alındığından mesaj silindi.
Merhaba Arkadaşlar,

Sony 46nx yada hx serisi led tv si olupta ci+soketine dsmart modül kart takıp kullanan varmı?
Benim 46 nx720 tv'mde dahili uydu alıcısı yok ama ci+ soketi mevcut.Dsmartta 2014 sonu gibi modüllerde ci+ sistemine geçti.
Detaylı olarak bilmediğimden yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa çok memnun olurum.
Merhaba arkadaşlar ;

5.ayda bu televizyonu aldım.kurulumunu yaptırdım.3-4 saat inceleme yaptıktan sonra tekrar kutulayarak kaldırdım.dün yeni evime geçme sebebi ile tekrar kendim kurdum.deneme amaçlı bir uydu ile scart ile bağladım.
GELELİM SORUNA TV NİN SON 20 CMLİK KISMI KOMPLE RENKLER CANSIZ MAT KARE KARE OLUYOR.uydu söküp tvnin menülerine baktığımda aynı şey devam ediyor.böyle birşeyle karşılaşan oldumu yardımlarını bekliyorum.servis çağırdım buarada ne diyecekler bilmiyorum ama belki karşılasan olmussa bılgi edinmek istiyorum.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 150
İkinci El Bölümü Mesajları: 55
Konularının görüntülenme sayısı: 4.118 (Bu ay: 91)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.