O

Onbaşı
04 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar;

2005 model b7 kasa a4 araçta dünden beri bagaj kilitlenmiyor.

seyir esnasında ise bagaj açık uyarısı verip duruyor araç. biraz kurcaladığımda
aşağıda işeretlenen kısımda bulunan yaylı plastiğin kırık olduğunu gördüm.

bu parçadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İnternetten bu parçayı nasıl bulabilirim yardım edermisiniz ?

Merhaba Arkadaşlar;

Dün ufak bir kazaya karıştım. 2 şeritli yolda giderken motosikletli bir arkadaş solumda belirdi fark ettim ısrarla kaldırım ile arama girmeye çalışıyordu kendisini ezmemek için sağa doğru yanaştım sağ şerit otopark olmuş zaten. Park halinde ki bir araca sürttüm.

aracımda ufak bir hasar var.

bu hasar kaskoda mini onarıma girer mi ? Girmezse masrafı ne olur ?

http://i.hizliresim.com/z3rMQR.jpg
http://i.hizliresim.com/GBoDbb.jpg
http://i.hizliresim.com/yELq2n.jpg
Merhaba Arkadaşlar;

3 Aydır Vodafone SuperNet 16 Mbps’a Kadar Limitsiz 60 GB AKN Tarifesi Abonesiyim. Bu Lanet Firmaya Geçtiğim Günden Beri İnternette Sıkıntılarım Bitmek Bilmedi.

1 Hafta Boyunca 1000’e yakın kopma yaşadım ve gördüğüm en yüksek download hızı 1.56 Mb/s.

Her gün kendilerini arayıp arıza kaydı bırakmaktan bıktım. Ertesi gün arayıp sorununuzu çözdük diyorlar fakat değişen en ufak bir şey bulunmamakta.

Vodafone SuperNetin Zararlarını Şöyle Sıralayabilirim;

İnterneti Kullanmadığım halde her ay paralarını ödüyorum
Parasını Ödeyip Kullanmadığım İnterneti Düzeltsinler diye her gün arayıp arıza kaydı bırakıyorum. Bu ay 186 TL telefon faturası gelmiş.
Parasını verdiğim halde interneti kullanamadığım için yan komşumun internetini kullanmaya başladım ve her ay onlara para vermeye başladım.
31.08.2016 Tarihinde Hem Tüketici Heyetine, Hemde Savcılığa Vodafone Hakkında Dolandırıcılık Suçundan Dava Açacağım. Gelişmeleri de sizlerle paylaşacağım.

Buyrun Vodafone SuperNet Kalitesini Sizlere Sunuyorum. Farklı günlerde yapılmış hız testleri sonuçları.

Hala bu firmaya geçmeyi düşünen arkadaşlar varsa bu rezilliği gördükten sonra aynı şeyi düşünürler mi bilmiyorum.

http://bozkurt.biz.tr/her-telden/vodafone-supernet-kullanacaklar-kesinlikle-uzak-durun
Merhaba;

Forumlarda, bloglarda Sık Sık ZenFone Cihaz Alınır mı? Tarzı Mesajlar Görüyordum. Bugün Yaşadığım Teknik Servis Sıkıntısını Paylaşmak İstiyorum.

Ve Bu Yazıyı Bugüne Kadar Asus Fanatiği Olan Birinin Yazdığını da Bilmenizi İsterim Doğrusu.

14/04/2016 Tarihinde Cihazımı;

UPS Kargo ile Asusun SMS Infocomm Servisine Gönderdim. Verilen Takip Numarası ile Sık Sık Telefonun Onarım Durumunu Takip Ettim.

Cihaz Servise 18/04/2016 Tarihinde ulaştı. 19/04/2016 Tarihinde Cihazın ” Son Test İstasyonunda” Yazısı ile Karşılaştım. Anladım ki Cihazımın Hiç Bir Sorunu Çözülmeden Tarafıma Geri Gönderilecek. Nitekim de Öyle Oldu 20/04/2016 da UPS Kargoya Verilen Cihazım 21/04/2016 Tarihinde Elime Ulaştı. Kutuyu Açıp Baktığımda Cihaza Tahmin Ettiğim Gibi Hiç Birşey Yapılmadan Cihaz Tarafıma Gönderilmişti.

Sinir Bozucu Olan Durum Şu;

19/04/2016 Tarihinde ” Son Test İstasyonunda” Yazısı ile Karşılaştığımda Hemen 0216 524 30 00 Numaralı Telefonu Aradım Bana Cihazın Yazılımsal Sorunu Olduğunu Onunda Yazılım Güncellendikten Sonra Problem Kalmadığını Belirttiler. Ama Ben Telefonda da Israrla Yazılımsal Bir Hata Olmadığını Düşünüyorum Diye Belirttim. Israrla Sorunun Çözüldüğünü Belirttiler.

Cihaz Elime Gelince Hala Belirttiğim Tüm Sorunların Mevcut Olduğunu Görünce Müşteri Hizmetlerini Aradım Sanki Suçlu Benmişim Gibi Bana Laf Ediliyor. Teknik Servisiniz Berbat Diyorum Tribe Girip Konu ile Ne Alakası Var Diyen Bir Müşteri Temsilciniz Var. Demek ki Sadece Teknik Servis Berbat Değilmiş.

Mevcut Olan Bir Sorunu Kullanıcı Anlayabiliyor ve Koca asusun teknisyenleri anlamıyor. Bunun Rezillikten başka bir açıklaması olabilir mi?

Sanki Teknik Servis Olayını Kaliteli Bir Şekilde Yapmışlar da Biz Arayıp Teknik Servislerine Laf Ediyoruz.

Neyse Konuşmalardan Sonra Cihazı Aldım Bu Sefer Kendim Teknik Servise Götürdüm. Teslim Ettim Cihazı Bi Velet Geldi Telefonu Eline Aldı Şekiller Yapmaya Çalışıyor

Cihazın Ne Sıkıntısı Var Tarzı Şeyler Sordu. İçeride Millet Vardı, Kimse Olmasaydı Dalacaktım Velete. Vahim Olan Diğer Bir Sorun 1 Saat Kadar Teknik Serviste Kaldım Benim Gibi Cihazı Servisten Gelip Sorunu Devam Eden 10 Kişi Daha Geldi Bu 1 Saat Gibi Kısa Bir Sürede. Mesai Saatleri İçerisinde Daha Kaç Tane Aynı Vakalardan Gelenlerin Sayısını Tahmin Etmek Hiçte Zor Değil Sanırım.

Sorunları Tekrar Tekrar Anlattım. Cihaz Şuan Yine Teknik Serviste Bakalım Bu Sefer Ne Zırvalayacaklar…

Blogumdan Alıntıdır:http://bozkurt.biz.tr/mobil/asus-teknik-servis-ve-musteri-hizmetleri-tutumu-asus-marka-telefon-alacaklarin-dikkatine
Merhaba Kısmet Olursa Gelecek Ay Aracımı Değiştireceğim.
40.000TL gibi bir bütçem var. Bütçem doğrultusunda 2. El Hangi Araçlara bakmalıyım?

Bazı kriterlerim;
Sedan Araba Alacağım
Manuel Olacak.
En Az 2009 model ve üstü
Benzinli mi dizel mi? Sorusuna net cevabım yok.
Hızdan öte güven ve ekonomik olması benim için daha önemli
Renault, Fiat, seat markaları dışındaki önerilerinizi bekliyorum.
Merhaba Kısmet Olursa Gelecek Ay Aracımı Değiştireceğim.
40.000TL gibi bir bütçem var. Bütçem doğrultusunda 2. El Hangi Araçlara bakmalıyım?

Bazı kriterlerim;
Sedan Araba Alacağım
Manuel Olacak.
En Az 2009 model ve üstü
Benzinli mi dizel mi? Sorusuna net cevabım yok.
Hızdan öte güven ve ekonomik olması benim için daha önemli
Renault, Fiat, seat markaları dışındaki önerilerinizi bekliyorum.
Merhaba Arkadaşlar;

Biyomedikal Bölümü Okuyan Arkadaşlar Bilir ki Şu Aşamada Boşuna Kürek Çekiyorlar. Sesimizi Bir Şekilde Yetkililere Duyurmak İstiyoruz.

Change.Org Üzerinden Destek Vermek İçin;

"Biyomedikal Cihaz Teknikerlerine Kadro İstiyoruz" Adlı Kampanyamıza Desteklerinizi Bekliyoruz.

http://goo.gl/8wIHHX

Twitter Kullanan Arkadaşlardan Ricam

Twitter Üzerinden ‪#‎BİYOMEDİKALMEZUNLARI‬ Hashtagı Üzerinden @Ahmet_Davutoglu, @RT_Erdogan , @fikriisik, @memetsimsek, @mehmetmuez Gibi İsimleri Etiketleyerek Biyomedikal Mezunlarına Kadro İsteğimizi Tweet Atalım Sesimiz Duyulsun.

Örnek Tweet:

#Biyomedikalmezunlari kadro istiyor. Sn @Ahmet_Davutoglu @RT_Erdogan @fikriisik @memetsimsek @mehmetmuez

Desteklerinizi Bekliyoruz Arkadaşlar.
Merhaba Bu Şiirin Fon Müziğini Arıyorum. Bilen Varsa Yardım Edebilir mi?

http://www.youtube.com/watch?v=cg-GNWIfcdI
Arkadaşlar Sizce Hangi Telefonu Almalıyım?

ASUS Zenfone 6 Özellikleri

Ekran: 6 inç, IPS, 1280x720, 245ppi
İşlemci: Intel Atom Z2560 - çift çekirdekli 1.6 GHz
RAM: 2GB RAM
Hafıza: 16GB + microSD desteği
GPU: PowerVR SGX 544MP
İşletim sistemi: Android 4.3
Ağırlık: 196 gram
Kalınlık: 9.9mm
Kamera: 13MP ana kamera 1080p (flash ışıklı), 2MP ön kamera
Batarya: 3300mAh çıkarılamaz batarya
Bağlantılar: Bluetooth 4.0, 3G, Wi-Fi Direct
Sim: Çift micro sim kart girişi

General Mobile Discovery 2 Teknik Özellikleri:

5″ 1280x720P IPS-OGS Ekran + Corning Gorilla Glass 3 koruma
Qualcomm Snapdragon 400 msm8228 1.4GHz 4 Çekirdekli İşlemci (Moto G üzerinde msm8226 yer alıyor 1.2GHz)
450MHz Adreno 305 GPU
1GB Sistem Belleği
4/16GB ROM – Micro SD Kart desteği
2500mAh batarya ile 4 saat üzeri kesintisiz oyun süresi (Modern Combat 3 için)
13MP arka, 5MP ön kamera 1080P video kaydı
Android 4.3 İşletim Sistemi / Kitkat Arayüzü
Çift Sim Desteği
NFC – WiFi – Bluetooth – GPS Bağlantı Özellikleri
Qualcomm Hızlı Şarj Desteği
Merhaba Arkadaşlar;

Hep Şiir Dinliyorum Bu Sefer de Ben Okuyayım Dedim.

İlk Kaydım Bu. Amatörüm. Kaydı da Telefon Kulaklığı ile Yaptım :D Müzik Biraz Sesimi Bastırmış Ama Bu Seferlik Öyle Olsun :)

Uğur Arslanın - Allah Gidenleri Affetsin Şiirini Okudum.

http://www.dailymotion.com/video/x1vfvts_omer-faruk-bozkurt-allah-gidenleri-affetsin_music

Yorum Yaparsanız Sevinirim :)
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Web Tasarım, Elektrik, Elektronik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 85
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.347 (Bu ay: 293)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 8 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.