Onbaşı
10 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
An itibari ile 48 günlük subscription bulunmaktadır, SoR paketi satın alınmıştır. Satmaktan vazgeçmemek için bütün karakterleri sildim, hesap bomboş yani. 1400 cartel coin mevcut. 50 TL'ye bırakıyorum.

Edit: swtor forumundan araştırdım, silinen karakterlerin restore edilmesi gibi bir durum varmış sanırım, ticket bırakınca hallediyorlarmış ama denemediğim için bir şey diyemeyeceğim. Restore edilirse lvl 50 legacy ve conquest points için %100 stronghold bonus mevcuttur. Ana karakterde 18m civarı para vardır ve 192-198 arası geara sahip
An itibari ile 48 günlük subscription bulunmaktadır, SoR paketi satın alınmıştır. Satmaktan vazgeçmemek için bütün karakterleri sildim, hesap bomboş yani. 1400 cartel coin mevcut. 50 TL'ye bırakıyorum.

Edit: swtor forumundan araştırdım, silinen karakterlerin restore edilmesi gibi bir durum varmış sanırım, ticket bırakınca hallediyorlarmış ama denemediğim için bir şey diyemeyeceğim. Restore edilirse lvl 50 legacy ve conquest points için %100 stronghold bonus mevcuttur. Ana karakterde 18m civarı para vardır ve 192-198 arası geara sahip lvl 60 sorcerer'dır.
Kablosuz ağ listesinde 20 çeşit ağ görebiliyorum ve başka ağlara bağlanabiliyorum ama modemim görünmüyor, bazen tek çizgi olarak görünse de bağlanmıyor. Evdeki başka bir laptop ise sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyor modeme. Win 8 yüklüydü hiç bir sıkıntı yokken bir anda oldu, format attım Win 7 yaptım, ilk bir kaç denemede sorun olmadı fakat sonra yine aynı hamam. Modeme reset attım, kanal frekansları değiştirdim, ağ adını değiştirdim, şifreleme türlerini değiştirdim, gizli ssid'den denedim, en güncel driver'ı indirip yükledim ama ı-ıh. Superonline tılgın modem. Müşteri hizmetlerini arıyorum "başka cihaz bağlanabiliyorsa modemde sorun yoktur, teknik servise götürün" diyorlar, teknik servis "başka ağlara bağlanabiliyor sorun modemde iss ile görüşün diyor" topu birbirlerine atıyorlar anlayacağınız, ben de öyle ortada kaldım.
LG 42LV3550 LED TV'im var ve bilindiği üzere DTS desteklemiyor. Ama ben izlediğim filmlerin seslerinin DTS olmasını istiyorum. Bu işi en ucuz yoldan nasıl yapabilirim? 1 TB harici hard diskim var, usb yoluyla izliyorum yani. 300w'lık bi ses çıkışı işimi görür ama fazla "w" göz çıkarmaz tabi. HD receiver veya sinema sistemi alarak çözülebileceğine dair yazılar gördüysem de tatmin edici bir bilgiye ulaşamadım. Nasıl yapılacağı konusunda bilgi verdikten sonra marka/model tavsiyesinde bulunabilirseniz sevinirim. 700-800 liraya kadar çıkabilirim. Eminim bu sorunu yaşayan çok kişi vardır.
Hakkında
Konum: İzmir, Bornova
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 25
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 29
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 5.589 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.