Çavuş
19 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bende bu sorun ile uğraşıyordum ve yabancı bir sitede bir çözüm yolu buldum. Bilgisayarıma format atıyordum güncelleştirmeler yüklendikten sonra gereksiz dolu oluyordu yerel disk c. Bu çözüm yolunu buldum ve sizinle paylaşmak istedim. Etrafımda bir kaç Windows 10 kullanıcısında da bu sorunla karşılaştım.Umarım sizinde işinize yarar.
https://www.youtube.com/watch?v=QlAG_FobsDw
iyi günler
daha önce yine böyle bir sorunla karşılaştım şimdi ise aynı şekilde yine aynı sorunla karşı karşıyayım daha önce de çözemedim şimdi de çözemiyeceğim gibi görünüyor. bir akrabam asus k52jc model laptopunu format atmam için verdi windows 7 32 attım driverleri driverboster programıyla yükledim aygıt yöneticisinde bi tane bilinmiyen aygıt vardı ilk başta önemsemedim hallederim dedim. nvdia sitesine girip geforce experience programını indirip nvdia programlarını kurmak istedim fakat experience yüklenmedi driveri kendim aratıp indirdim karşılaştığım sorun donanımınızla uyumlu sürücü bulunamadı hatası oldu. aygıt yöneticisinden el ile yüklemeyi denedim fakat orda da bir sorun ile karşılaşıldı diyip yüklemedi. bu sorunla karşılaşan başka varmı yardım edebilecek. daha önce de msi ge70 2pc laptopda aynı sorunu yaşamıştım. sanırım nvdia ile ilgili bi sorun.
Arkadaşlar bende Msi ge70 2pc marka model laptop var geçenlerde üstüne su döküldü klaviyesi bozuldu sadece çalışmıyor. servise filan verdim uyumlu klavye takmadılar geri almak zorunda kaldım aynı şekilde. format atıp kullanmaya devam etmek istediim fakat formattan sonra ekran kartı gtx850m i bilgisayar hiçbir şekilde görmüyor. driverlerini kurmaya çalıştığımda aşşağıda ss sini attığım hatayı veriyor ve ben buna bi çözüm bulamadım. aygıt yöneticisi ve dxdiag da aynı şekilde ekran kartı görünmüyor yardım edeb
arkadaşlar bir eczane için ufak bir sistem toplamamı istediler aşşağıda listede elimden geldiğince bir sistem topladım söyledikleri fiyat aralığında. tavsiye edeceğiniz yada şunu şöyle yap diyeceğiniz bişey varsa yardımlarınızı bekliyorum. adamlar tanııdık oldukları için mahcup olmak istemiyorum.
arkadaşlar bir eczane için ufak bir sistem toplamamı istediler aşşağıda listede elimden geldiğince bir sistem topladım söyledikleri fiyat aralığında. tavsiye edeceğiniz yada şunu şöyle yap diyeceğiniz bişey varsa yardımlarınızı bekliyorum. adamlar tanııdık oldukları için mahcup olmak istemiyorum.
Arkadaşlar note 4 cihazım var ve sanırım bataryasında sorun olduğundan dolayı bataryasını değiştirmek istiyorum. orjinal bataryayı nerden alabilirim bana yardımcı olabilir misiniz. internette pek güvenemiyorum çoğu siteye. ve ayrıca amazon da 13 dolar dan bahsediyor amerikadan gelecek bi arkadşaım var amazondan alsam bi sorun olur mu tavsiye edermisiniz.
arkadaşlar ben euro truck simulator 2 almayı düşünüyorum orjinal şekilde yalnız steam da 3 tane ets 2 var bunların farkı ne.
mesela ben Euro Truck Simulator 2 Scandinavia yı alsam diğerlerinden farkı ne, yada Euro Truck Simulator 2 yı alsam sadece Scandinavia haritasında oynuyabilecek miyim. paketler filan var kafam karıştır baya. yardımcı olabilir misiniz. umarım anlarsınız beni
arkadaşlar 2000 tl ye kadar bütçem var üniversite öğrencisiyim hem bi kaç oyun oynayabileceğim hemde ufak tefek ödevlerimi yapabileceğim bir laptop almayı düşünüyorum.
oyun ağırlıklı bir laptop olacağından ekran kartı işlemci filan bütçeme göre iyi bişey olsun istiyorum.
bir kaç araştırma yaptım ama yinede sizden yardım bekliyorum.

baktığım model hp pavilion 15-p105nt k0w52ea modeli sistem bana iyi geldi

sizden de yardım bekliyorum.
ARKADAŞLAR NOTE 2 CİHAZIMDA WİFİ VE BLUETOOTH SORUNU VAR HER İKİSİNİDE AÇMAYA KALKTIĞIMDA DOKUNUYORUM FAKAT AÇILMIYOR AKTİF OLMUYOR. BAZEN AKTİF OLUYOR AMA ÇOĞU ZAMAN AÇILMIYOR İKİSİDE

ANDROİD 4.3 DE BAŞIMA GELDİ BU OLAY YAZILIMDANDIR DİYİP ODİNLE 4.4.2 YE ÇEVİRDİM FAKAT YİNE ÇALIŞMADI.
İNTERNETTE ARAŞTIRDIM BİRİNİN TELEFONU DÜŞÜNCE BAŞINA BÖYLE BİŞEY GELMİŞ GARANTİ DE DONANIMSAL DİYİP PARÇAYI DEĞİŞMİŞLER FAKAT BENİM CİHAZ DA DÜŞME FİLAN OLMADI

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
Konuyu silin lütfen
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 77
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 12.586 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.