Çavuş
09 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Photoshop'ta yazdığım yazı uzaktan bakınca tırtıklı görünüyor. Yakınlaştırınca ise o tırtıklık gidiyor. Yakınlaştırmadan tırtıklı görmemenin yolu var mı?

Samsung S4 mini GT-I9190 kendi kendine kapanıyor.

Aşağıdaki iki yöntemi denedim ve işe yaramadı:

- Bataryayı değiştirmek
- Cihazı sıfırlamak
Her android uygulamasının bir dosyası bulunur mu cihazda? Örneğin bende Forza ve Snapseed uygulamaları var ama ne cihazda ne de harici bellekte dosyalarını bulamadım.
---------
Hard diskim biçimlendirme istediği için bazı programlarla format attım fakat şimdiyse hard diskimi görüyor ama okumuyor. Disk Yönetimi bölümünde de hard diskimi disk 1 ayrılmamış alan olarak görüyor. Bu sorunu nasıl çözerim?
Facebook sayfamda sekme olarak gözükebilmesi için bir .html ile biten web sayfası hazırlamam gerekiyor ve bu .html dosyasını yükleyebileceğim bir site gerekiyor. HTML dosyası yükleyebileceği bir yer var mı?
2 Hafta önceye kadar numaramı Turkcell'den Avea'ya geçirdim. Tekrar numaramı Avea'dan Turkcell'e taşıyabilirim miyim? Çünkü daha 1 ay olmadı numara taşınalı. Benim tahminime göre numara taşımada bir zaman sınırı vardır. Şu an Turkcell bayiye gitsem, numara taşıyabilir miyim? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum.
Unlocker programıyla windows.old u silmeyi denedim fakat dosyaya sağ tıklayıp unlocker'e tıkladım hiç bir seçenek çıkmadı. Bir de Disk Temizleme programıyla denedim ancak onda da Eski Windows Dosyaları vb. gibi bir seçenek yok. Nasıl halledebilirim bu sorunu?

İşletim Sistemi: Windows 7 ( 64 Bit )
Nvidia g72 ekran kartı modelini sürücüsünü internette aradım ama bulamadım. Bu sürücüyü nerden indirebilirim?
Bilgisayara Windows Xp kurdum ve bilgisayarda bazı sitelere girilmiyor. Örneğin; microsoft.com
Tüm tarayıcılarda denedim microsoft.com ve bir kaç siteye giremiyorum. Windows'u güncelleştirmem için Microsoft.com'a girmem gerek. Yardımlarınızı bekliyorum.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 61
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 24.475 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.