B

Çavuş
12 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar havalı tabanca almak istiyorum full metal olması lazım ve blowback olursa da iyi olur 6mm yada 4.5mm farketmez iletişim mesaj ile en kısa sürede dönüş yapılır.
Başlıkta belirttiğim gibi sadece onlarla takaslık bf1+bf4 ve yfak tefek bir kaç oyunda vardır . Hesap forum üzerinden noth1ng adlı üyeden alınmıştır oyunlar origin üzerinden alınmıştır direk en kısa zamanda resimde eklenecektir. Pm yoluyla ulaşın en kısa sürede cevap verilir.
Yeni moto 360 saat aldım 1. Nesil ekranın tuş kısmında ki yerde sararti var nedeni olabilir acaba geri mi iade etmeliyim?
Resimlerde gorudugunuz gibi tertemizdir sadece ufak bir yırtılma vardır onuda resimde belirttim kullanımda sıkıntı yaratmıyor alana şimdiden hayırlı olsun isteyene sanalpazarda acilir.
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-orjinal-htc-one-m8-dot-view-227811243/detay/
Lg g3 32gb Lg Türkiye garantili 3 ağustos tarihinde Vatan Bilgisayardan alınmıştır kozmetik olarak çok temiz üründür 10 üzerinden 9.5 alır. Android 5.0 yüklüdür bütün kutu aparatları mevcuttur faturasına kadar Sonradan aldığım quick circkle kılıf ve mavi silikon kilif ile göndericeğim. Ustunde kirilmaz ekran koruyucu mevcuttur.Kulaklığı sadece bir kere çalışıyor mu diye denenmiştir o kadar. İletişim için mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz kısa sürede geri dönüş yapılır. Cihaz son fiyattir.cihaz fazlasiyla temizdir bataryasi bile duzenli sarj edilmistir.
Ve paralel ithalat ürünlerle asla kıyaslamayınız bu Lg Türkiye garantilidir herhangi bir sıkıntıda çok servis seçeneği mevcut ve işiniz daha kolay çözülecektir.
S.a resimde gördüğünüz gibi ben bir tane yaptım ama çok aşırı anlamıyorum herhangi bir tavsiyeniz olur mu bunlarla ilgili olarak yada siz nasıl bir sistem önerirsiniz amd istiyorum 2000 tl civarı bütçem var yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Başlıkta belirttiğim gibi dark evopad r8020 tabletim var pili fazla dayanmıyor o yüzden harici batarya takmak istiyorum çoğu alışveriş sitesinde 5000,8000,12000,18000 mah harici batarya gördüm acaba bunların tablete bi zararı dokunur mu? Yorumlarınız için simdiden teşekkür ederim.
Konuda da belirttiğim gibi dark evopad 8020 siparişi verdim bu tablet hakkındaki görüşlerinizi alabilir miyim?
ikisi arasında kaldım aslında gönlüm dark 8020'den yana ama dark 9720 gibi ips ekran değil süperhd ekran ama ainol novo flame ips ekran. Hangisini almalıyım ve ips ekran ile süperhd arasında ki fark nedir?
Bu iki tablet arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 124
İkinci El Bölümü Mesajları: 57
Konularının görüntülenme sayısı: 13.295 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.