Yüzbaşı
05 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Lenovo y560 bilgisayarım biosa girince, yeniden başlatırken,uyku moduna alırken birden kapanıyor. Sebebi hakkında fikri olan var mi?
İlk bu sorun ile karşılaştığımda bilgisayar açılıyor Windows açılma ekranında hemen kapanıyordu. Bilgisayarcıya yolladım HDD den dedi ve HDD yi değiştirdi lakin eski HDD çalışıyordu hatta şuan HDD kutusuna koydum kullanıyorum.Yeni taktiği HDD ile bilgisayar açılıp kullanılıyor lakin yukarıda bahsettiğim (biosa girince,yeniden başlatma ve uyku l) durumlarda yine kapanıyor.
Biosu açmam lazım şuan açamıyorum. Ne yapmalıyım ?
Dün gece gül gibi kapattigim bilgisayar bugün çalışmıyor power kablosuna basıyorum bir tepki yok.
ATX kablosunu çıkarıp yeşil pin ile PSU yu çalıştırdim sorun başka bir yerde gibi fikriniz nedir ?
Anakart yanmış olabilir mi ?
Sabah evden çıkmadan sigortalari indirmistim girdiğimde sarteli açtım sonrasında oldu.
Sık yaptığım biseydir ve böyle yaptığımda bilgisayarı açarken PC biosu açık bir şekilde açılıyordu sonra biosu kapatıp yeniden baslatiyordum.
Arkadaşlar merhaba 4-5 aydır dersaneye gidiyorum. Fakat dersaneden hiç memnun değilim ygs sınavından sonra ayrılmak istiyorum. Bununla beraber il dışına taşınmak gibi bir durumda var bunu da kullanabilir miyim? Resimde Dersane ile aramızda düzenlediğimiz "Öğrenci kayıt taahutnamesi" adında ki sözleşmede kayıt silme ve ücret iadesi bölümünün resmini de koyuyorum arkadaslar. YARDIM ederseniz çok sa olun para kolay kazanılmıyor bu parayı vermek istemiyorum arkadaslar.
Sözleşme =http://i.hizliresim.com/rZPoja.jpg
Arkadaşlar 42LA667S bir TV kullanıyorum. Akıllı kumandasinin orta tuşu bozuldu, kanal geçişleri yavaş , kanal listesine ulaşmak işkence kanal listesi tamamen berbat böyle garip bir sey. Sizden ricam 130 liraya kadar kanal geçişi hızlı olan ve görüntüsü iyi olan bir cihaz önerir misiniz ?
Arkadaşlar merhaba,
Bu gün telefonu pc'ye bağladım LG Mobile sport tool dan güncelleme var mı diye kontrol ettim ikte yoktu sonra dili kore yaptım yeni güncelleme buldu. Şaşırttı beni bu durum telefonu pc den ayırdım telin içindeki güncelleme merkezi menüsünden kontrol ettim güncelleme gelmiş. İndirdim hemen baktım ki 17 mb güncellemenin gelmesi yine sevindirdi çünkü telefonun aldığım günden beri aşırı şekilde anlık takılmalar yapıyor (aldığım ilk gün android L güncellemesini yaptım) bu takılmalardan kurtatır diye düşündüm ki yeni gelen güncelleme yüklendikten sonra telefonda hiç bir değişiklik olmadı.
Sizce bu güncelleme neden geldi büyük bir güncelleme için ön bir güncelleme olabilir mi teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba , telefon alacam inş
istanbul bilişim de g3 1349 TL bu bütçemi baya sıkacak ama ailem arabistana gidiyor orda 1000 - 1150 tl arası falan
yine aynı şekilde ist. bilişimde g2 1049 tl 16 gb ikiside tabi ama sd desteği olmadıı için çok sınıntı yaşar mıyım ? (ön kamera iyi değilmiş)
enişte de belki 5s 'ini bana 1000 tl ye verebileceğini söyledi ama kesin değil sizce napayım arkdslar
intel i5 3570 + asus gtx 550 ti + 4 gb ram
bu sistem 1080p low ayarlarda oynatırmı arkadaşlar.
sistem gereksinimlerine göre çok düşük kalıyor ama fikirlerinizi almak isterim.
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 10 yıldır net 110 m2 evimde DEMİRDÖKÜM ADEN Kombi kullanıyorum. Bu hafta kombinin barı kendi kendine yükselmeye başladı. Kombi kendi kendine su alıyordu. Kombici eşanjör değiştilmesi gerek dedi 3001 TL fiyat çekti. Demirdöküm servisi 150 lira dedi. Şimdi arkadaşlar sizce 150 lira verip yeni eşanjör mü taktırayım ama kombi 10 yıllık olduğu için kısa zaman içerisinde tekrar arıza vermesinden korkuyorum verirse daha para vermem ben buna. kapatıp açma butonunda bir sıkıntı var çevirirken tam kapatıp açamıyor. Yoksa hiç uğraşmayıp koçtaştanhttp://www.koctas.com.tr/kombi/beko-hermetik-kombi-bk-20-hp-lcd-/9549-15201/ BEKO HERMETİK KOMBİ BK 20 HP LCD 850 TL'ye alayım mı ? Kombiden hiç anlamıyorum bu 110 luk bir eve yeter mi ? Gün içinde pek kombi çalışmaz akşam 1-2 saat kadar. Kısacası çok kombi kullanan insan değiliz. Bu kombi yeter mi almak mantıklı mı ? teşekkürler
Arkadaşlar merhaba , uzun süredir telefon almak için bekliyorum g2 yi gözüme kstirmiştim 5-6 ay evvel fiyatın biraz düşmesini bekledim istanbul bilişim de istediğim fiyatlara ulaştı şimdi g3'ü gördüm
Çözünürlük falan baya yüksek artık ultrahd dediğiniz şey mi pek anlamıyorum sizce biraz daha bekleyip g3 mü alayım , beklediğim takdşrde g3 g2nin şu anki fiyat bandına düşer mi düşerse ne kadar zamanda düşer ?
Birde 16 GB yetersiz diye düşünüyorum bu konudaki fikirlerinizide kısaca açıklarsanız sevinirim arkadaşlar.
Teşekkürler

http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-d802-optimus-g2-32gb-gold-cep-telefonu-fiyati,108865.html
http://www.istanbulbilisim.com.tr/lg-d855-g3-32gb-beyaz-cep-telefonu-fiyati,118965.html
Arkadaşlar leptap masadan düştü yan biçimde, kaldırdım masaya geri koydum her şey çalışıyor işimi bitirdim kapadım , ertesi gün tekrar leptabı açtığımda leptap çalıştı fakat ekranda hiç bir tepki yok ekran tamamen kapalı. Ardından HDMI kablosu ile televizyona bağladım TV'ye görüntü geldi ama leptap ekranı aynı ne yapmalıyım ?

Leptap : Lenovo y560
Hakkında
Forum İmzası:
By V
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
LG
TV
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 311
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 15.276 (Bu ay: 84)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.