C

Onbaşı
02 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
LG G3 TELEFONUMDA SİLDİĞİM DOSYALARI KALICI OLARAK SİLMEK İSTİYORUM BİR PROGRAMLA SİLDİĞİM DOSYALARI BULABİLİYORUM BUNU TAMAMEN SİLMEK VE BİR DAHA BULUNMAMASINI İSTİYORUM... YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...
bu aracı almayı planlıyorum vip düşünmüyorum hem ticari hem hususi kullanmak içim düşünüyorum çok masraflımıdır cok yakar mı malum esnafız beni çok yorarmı kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum teşekkürler
iyi pazarlar arkadaşlar skystar 2 tv kartı almak istiyorum yanlız anakartımda yer olmadığı kanısına vardım lütfen yardım edin tv kartı bağlanabilir mi veya bağlanırsa hangi tv kartıları bağlanır yanlız dijital olması lazım
casper marka masasütü bilgisayarım 6 gb ram 3.4 ghz işlemci var daha önce sattım acer laptopumdan daha yavaş acer de 3 gb ram 2.5 ghz işlemci vardı neden olur bi yarımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar bu iki araba arasında kaldım bu arabaları seçme nedenim iki model de abs 2airbag klima olması birde hb olmarı fiyat aralığım maksimum 12.500 bana tavsiye edebileceğiniz araba var mı ? yada bu iki arabadan hangi ve neden o araba şimdiden teşekkür ederim
İYİ FORUMLAR CLİO HB RXT ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM ARAÇ DAR MIDIR ÖYLE AMAN AMAN GENİŞLİK İSTEMİYORUM AMA ÇOK DARDA OLSUN İSTEMİYORUM RAHATSIZ EDECEK KADAR DAR MI ARABA BİRDE CLİO RXT HB Mİ BRAVA ELX Mİ ? CEVAPLARINIZ BEKLİYORUM
format atarken 150 gb bölümüm kayboldu windows home basic ten windows 7 ultimateye gecerkenn harddiski 150 gb olarak 2 ye bölmüştüm bir bölüm gözükmüyor sadece sistemin yüklü olduğu bölüm gözüküyor nasıl kurtara bilirim bu bölümü format atmadan pc casper laptop lütfen yardım
arkadaşlar cümleten hayırlı akşamlar acer aspire one d257 modeli minibook'a xp yükledim şimdi driverlerini bulamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşlar Logitech S220 2+1 Speaker hoparlörümün hoparlörleri özellikle bass lı müziklerde cok cızırtı yapıyor buna ses sistemine harici hoparlör bağlayabilirmiyim bağlarsam tavsiyeniz ne our yada ne yapmamı önerirsiniz
Bimde logitech m185 19.9 TL alınır mı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 42
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 15.628 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Acer
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.