Teğmen
29 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Nedense Airtires modemde 5 dakikada 1 wifi kesiliyor.Kesiliyor derken wifi gözüküyor ama bağlanmıyor.Ama ethernetle bağlanan bilgisayarda kesilme olmuyor.Nedense de modemi kapatıp açınca wifi geliyor.Nasıl çözülür?
1 hafta sonra koye gidecegiz ama cok sıkıcı geçiyor.Koy dediğime bakmayın 40 tane ev var ama evlerin 35 i boş.Birkaç bizim akrabalar var.Yani gunlerim koyde sabahtan aksama kadar "hicbir sey yapmadan" geciyor.Yardım.
Bir kaç gündür internet 5 dakikada bir kesiliyor geri geliyor.Bunu çözmek için yapılcak herşeyi(Cmd kodları,modem kablosu,DNS,IP değişme felan..) yaptım ama olmuyor.
Port açınca portu konrol etme sitelerine girince sürekli 'Connection timed out,Connection closed vb.' hatalar geliyor.İnternette bakmadığım,bulmadığım site kalmadı.Yardım
Bilgisayar nedenle son 2 haftadır uzay mekiği gibi sesler çıkarmaya başladı.Fanı temizledim yine devam ediyor.Kasayı,kabloları düzenliyorum yine değişmiyor.Yanında çalışan değil oturan insan bile sesten rahatsız oluyor.Yardım
Windows 10'a geçince böyle sorun çıktı eskiden güzelce çalışıyordu ama şimdi yüklenmiyor.Bir ara mavi ekran veriyordu ama sonra bu restarta dönüştü.Bilgisayar Win7 deyken overclock yapmıştım onun etkisi olabilir mi?
Windows 10 yaptıktan sonra hiçbir AMD driverini yükleyemez oldum.Yükleme başarılı diyor ama ortada program,driver vs. felan yok.Nasıl çözeriz?
Telefon kendi kendine şarj yiyor bazende kendi kendine kapanıyor(Bataryada temassızlık mı var anlamadım).Şarj %15 lerdeyken kendi kendine aniden kapanıyor ve şarj sıfırlanıyor.Nasıl düzeltiriz?
C: 34 gb ama 28'ini windows kaplıyor bundan nasıl kurtulabilirim?
İçimde nedense bilmediğim bir sıkıntı var.İnsanlara iyi ve hoşgörülü bakarım.İnsanlar bana saygı duyar.Yakın zamanda çok ta kötü olaylar geçmedi başımdan.Takmamaya çalışıyorum ama nedense yapamıyorum.Nasıl geçer
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.223
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 49.753 (Bu ay: 322)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 569 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.