G

Teğmen
21 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Iyi geceler arkadaslar.Sorunum stalker call of pripyat ta xrengine hatasi ile ilgili.
Oncelikle sunu belirteyim,oyunu para ile satin almadim,bir oyun sitesinden icinde crack dosyasi ile birlikte indirdim.
Simdi yaptiklarima gelince:

*oyunu kurdum,crack i ..\bin klasorundeki orjinali ile degistirdim,bazi sayfalarda gordugum user.ltx dosyasinin silinmesiyle ilgili islemleri de yaptim,oyuna basladim..yani bazi forumlarda sorun olarak anlatildigi gibi oyuna girememe veya ekran donup kalmasi sorunum olmadi.

*ancak biraz oynadiktan sonra,bir yan gorev (the hit) i bitirmek icin finalde max carpenter denen vatandasla konusup payima duseni alir almaz pat diye xr engine hatasi veriyor.yaklasik 6 7 saattir ugrasiyorum bakmadigim sayfa kalmadi,soylenenleri harfiyen yaptim ancak yine ayni hata devam ediyor.

**bilgisayar donanimi gereksinimleri karsiliyor(256mb ekran karti,3 gb ram var)
**xp pro isletim sistemi kullaniyorum(bunun bir ektisi olmaz sanirim)
***ekran karti guncellemeleri vs vs yaptim
***directX in son surumunu yukledim
****daha ne diyeyim bilmiyorum,incik cuncuk herseyini kurcaladim.

velhasil,ne yaptiysam olmadi..

bu anlattiklarimin isiginda,sorunun ne olabilecegi ve nasil giderebilecegim hakkinda bilginiz varsa,paylasirsaniz cok sevinirim.
Simdiden tesekkurler

NOT: 1.6.2 ingilizce surumu ve razor1911 crack (baska cracklerle de ayni hatayi verdi)
Mrb arkadaslar,

oyun etigi acisindan belki tartisilir,isin cilkini cikarma diyenleri duay gibiyim.ne var ki,bunu bilmeyenler de olabilir(bilip de kendine saklayanlar gibi).
o yuzden adilane olsun diye paylasmak istedim.bir uckagit varsa herkesin bilmeye hakki var,kullanirsin kullanmazsin orasi sana kalmis.

ct1 deki enchant bug olayi..

ilgili videonun linki assagidadir.

http://www.megavideo.com/?v=HM28QMIW

***bu exploit i kullanirken yakalanirsaniz sakin bana sovmeyin:)

kusura bakmayin dalginlikla unuttum yazili aciklamasini:

nasil yapiliyor...

1-skill bar dedikleri f1 f2.. kisayol tuslarina enchant scroll u ve silahimizi yerlestiriyoruz

2-WH a gidip deposite item i seciyoruz ve silah deposit penceresinde gorunuyor

3-skillbardaki enchant scroll ile enchant isini yapiyoruz
4-ve enchant sirasindaki zamanlayi bitmeden yine skillbardaki silahi tiklayip elimize aliyoruz ve hizli bir sekilde WH daki confirm deposit tusunu tikliyoruz.

enchant basarili olursa ne ala,
olmazsa,silahimiz aynen WH da duruyor olacak...
Mrb arkadaslar,

gecenlerde can sikintisindan oturdum halisha dan screensaver yaptim.oyle aman aman birsey olmadi cunku elimde profi ses ve video editorleri yok.ilgilenen arkadaslar olursa,biraz daha gelistirip burda yayinlarlarsa cok memnun olurum.

birkac yere yukledim denemek isterseniz:

http://uploaded.to/?id=smocc9
http://www.dosyaupload.net/download.php?file=99555
http://rapidshare.com/files/100050426/Halisha.rar.html
Mrb arkadaslar.

Bu soul crystallere lvl atlatmayi bir turlu beceremiyorum.4 ten yukari gidemedim.
Sistemi biliyorum ama,nasil desem ya cok sanssizim ya da bir hinlik var bu iste onu bilmiyorum.

Soracagim su:

-lvl atlatirken skill kullanama ya da normal vurusun bir etkisi var mi?

-bu isi yapmak icin baslamak gereken uygun bir lvl var mi(lvl 78 im ve yeni deniyorum diyelim)

-herhangi bir sinif bu iste daha iyidir diye bilginiz var mi?

-en iyi sonucu hangi yaratiklari oldururken alabiliriz?(5 para etmez doom knightlar demeyin onlar icine ediyor zaten kristallerimin)

-daha dogrusu bu lanet seyleri lvl atlatirken kullanilabilecek bi hint var mi?

-ya da paylasabileceginiz herhangi faydali bir bilgi cok makbule gecer.

kramp girdi mideme bi lvl 5 goremedim daha

simdiden tesekkurler
Bir ricam daha olacak arkadaslar.Bu big bosslara ulasmak icin yapilmasi gereken gorevler var.

audience with land dragon antharas,last imperial prince gibi.ancak bunlarin calistigi bir server bulamadim.

eger varsa buraya yazar misiniz?

1-antharas icin gorev gabrielle(giranda) ile basliyor
2-frintezza icin nameless spirit/soul(four sepulchersda)

ve daha da onemlisi,ben bunlarin jscriptlerini ve html kodlarini ariyorum kurdugum serverda yapabilmek icin.
bu konuda bilgisi olan arkadaslar varsa onemle rica ediyorum,bir baksinlar.

tsk.
Gunaydin arkadaslar,
forumlara soyle bir baktim ve l2nin muziklerini nasil dinleyebilecegim konusunda birsey bulamadim.
l2nin icindeki music klasorunden herhangi bir tanesini alip winampda ya da baska bir player ile dinleyemedim
masa ustune kopyalayip da yaptim olmadi.ogg formatinda oldugundan sanirim.iki ricam olacak:

1-bu muzikleri hangi playerin hangi surumu ile dinleyebilirim

ve 2-OGG leri mp3 ceviren ve adam gibi calisan bir program onerebilirmisiniz acaba?

(xilisoft ve benzeri birkac sey denedim ama malesef olmadi)

simdiden tsk.
mrb arkadaslar.birkac yerde ayni yaziyi buldum ve bircok kisi ise yaradigini soyledi.ancak nasil calistigini bir turlu cozemedim.ya ben bu gavurlarin dusunduklerini yazma mantigini anlamadim ya da yazanlarin cogu abuk sabuk ingilizce bilenler.
simdi,asagida nasil yapilacagi var.

ricam,bir arkadas bunu ANLASILIR! ve sade bir sekilde turkceye cevirip anlatabilir mi?ve ltf deneyip sonucun olumlu/olumsuz oldugunu burada paylasin.umarim biz de artik esit sartlarda savasabiliriz.

TURKun TURKTEN baska dostu yok...

1.go to a shop with stackable items IE: pots, SOE

2.open up the stack/buy menu (looks like a calculator)

3.leave the windows up and click outside to make the stack/buy menu fade

4.go to the gm shop/normal shop with the item u wanna enchant (keep in mind you still need the buy/stack up)

5.double click the item you want to enchant and the buy/stack menu should focus in again

6.buy as many as you want or can afford and then buy your enchants

7.enchant as high as you want every time an item busts it will remove a count IE you bought 25 if one brakes you have 24 left...if they run out then there will be no item left
Mrb arkadaslar.Sizinle paylasmak istedigim birsey var.Hani NPC buffer i olan serverlarda eger duzeltilmemisse henuz,cok hizli hareket eden vatandaslar gorebilirsiniz.Eger bu size dezavantaj ise,durumu esitlemek icin siz de COOOOOOKKK hizli olabilirsiniz,tipki resimdeki gibi

selam arkadaslar.az once oyunda zaricheyi aldim,iste olanlar:

9 siddetinde bir deprem oldu.yer gok kirmiziya boyandi ben de dahil..karmam tavan yapti,SOE ler calismaz oldu,guardlar sehirlere sokmuyor.apisip kaldim.

Mrb arkadaslar,

Bir fikrim var olur mu olmaz mi bilemem ama paylasmak istiyorum:

Cok cesitli serverlarda oynayan arkadaslar var burada.Ve clan kurup da gucu herkese yeten ne yazik ki az.Bu biraz serverlardaki donate isinden biraz da clanlardaki oyuncu azligindan kaynaklaniyor.Diyorum ki,OZELLIKLE YUKSEK RATE LI SERVERLARDA,clan ve kale sahibi arkadaslar vakit buldukca turk1 turk 2...gibi fazladan account acip gerekecek karakterleri alsinlar ve clan savasi ya da siege vs olunca burdan duyuru yapsinlar.Ve bu bos accountlari da burdan isteyen arkadas olursa gidip size destek vermek uzere kullansinlar... Dusunun ki,kaleniz var ve kusatma yapacaksiniz.Ama klanda 20 kisi,karsida 40 kisi var.Bu durumda isler zor.Ancak fazladan uc bes hesap olursa takviye kuvvet gelebilir...

Bu sadece bir oneri...Bir dusunun.

NOT:belki zaten boyle birsey konusulmustur ama ben bulamadim.Konu tekrari ise kusura bakmayin.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 134
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.028 (Bu ay: 118)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.