Şimdi Ara

Profesyonelinden Parfüm Sorularınıza Cevaplar (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.509
Cevap
177
Favori
253.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chanel blue de chanel yaz için nasıldır? Kalıcığı yüksek midir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webconn

Abi kesinlikle ama kesinlikle dışarıda gördüğünüz 5 tl'ye kalıcı parfüm dediklerine inanmayın kanmayın onun yerine 1.5 tl'ye san siro'dan parfüm alıyorum 1-1.5 hafta idare ediyor beni.Diğerleri su doldurulmuş resmen.

bu arada orjinal versace eros nereden bulabilirim tekin acar da fiyatını pahalı buldum.

O değilde tekin acar sevil gibi yerlere gittiğimde parfüm denemek istiyorum çalışan geliyor dikiliyor sonra sözde şişleri filan değiştiriyor ben rahatsız olmuyorum ama rahatsız olan müşterilerde vardır muhakkak

versace eros mizu da var 100ml olanı 160 tl olarak gözüküyor

ayrıca parfüm denemek en güzel demirören avm de kimse doğru düzgün bakmıyor rahat rahat takılıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desikator

Chanel blue de chanel yaz için nasıldır? Kalıcığı yüksek midir

güzel bir koku kalıcılık ortalama üstü farkedilebilirlik ise ortalama diyebiliriz

ama fiyatına değecek bir parfüm değil bence
  • Beyler bugün Versace Eros aldım yaz için çok uygun kalıcılık olarak ise çok iyi. Yani yaz için parfüm istiyosanız güzel olsun ve kalıcılık önemli diyosanız erosu öneririm.

Bana yaz için birkaç koku önerisinde bulunursanız çok sevinirim hem açık parfüm hemde orjinal olarak. Ayrı olarak yazarsanız süper olur şimdiden saolun
  • Yaşım 21 ve genelde spor giyinirim. Öğrenciyim onun için bütçemde sıkıntı . Daha önce Diesel Only Brave, E&A marka (model ne bilmiyorum.) kullandım. Diesel çok uçucu geldi sevgilim almıştı o yüzden orjinal mi değil mi bilmiyorum soramadım tabi öyle mi diye :) Onun dışında E&A çok güzel herkes beğenmişti fakat modelini bilmiyorum 1-2 yıl oldu birde muhtemelen pahalıdır o yüzden hiç bakmadım ona. Spor giyinen biri olduğum için kalıcılığı iyi, ben burdayım diyen dikkat çeken bi parfüm fakat ağır olmayan bişey arıyorum. Çok şey istedim galiba bütçem maksimum 150 lira oda parfüm gerçekten fiyatını hakediyorsa dediğim gibi öğrenci olduğum için fazla bütçem olmuyor
  • 19 yaşında ve sarışın beyaz tenli bir insanım lacoste red kullanıyorum fakat kalıcılığı 0 parfüm özelliği mi benim tenimde mi kalmıyor bilmiyorum bu parfüm hakkında ne yorumda bulunursunuz ve başka önerebileceğiniz parfüm var mı acaba
  • arkadaşlar öncelikle gitti gidiyor veya hepsiburda.com gibi sitelerde satılan parfümler orjinal mi? bir parfümün orjinal olup olmadığını anlayabilirmiyiz? yaz için kalıcı ve fark edilebilir bir kaç parfüm tavsiye edermisiniz. şimdiden teşekkürler
  • gitti gidiyoru bilmem ama bu ay 3 tane parfüm aldım hepsiburadaddan sıkıntı olmadı hiç.
  • bu arada 14 senedr kullanmadığım parfüm kalmadı.elmden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesar

Arkadaşlar merhaba;

Prof. olarak parfüm uzmanıyım.

Parfümlerle ilgili aklınıza takılan herşeyi ama herşeyi sorabilir, tartışabilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
    Bende size mümkün mertebe yardımcı olmaya çalışayım.

Yaz için önerilerim;

CK ONE
    Davidoff Cool Water
    Calvin Klein Eternity Aqua
    Armani GIO
    Lacoste Essential
    Hugo Boss matara
    Kenzo Leaupar
    Carolina Herrera 212

DP açık parfüm;
    Armani Gio
    Lacoste Essential

Bu ürünlerin ortak özelliği yoğun olmamaları ve ferahlık vermeleri. Yaz için parfüm seçimi oldukça önemli olup size olumlu yönde etki edecektir.

Yaz aylarında koltuk altı deostick ve deodorant kullanmanız şiddetle tavsiye olunur.

NEREDEN PARFÜM ALMALIYIM?

Ykm, boyner, sephora, sevil, tekin acar gibi mağazalardan orjinal ürünler satın alabilirsiniz.

Dp, ixora, bargello, david walker, cem ise açık parfümde lider markalardır.

KESİNLİKLE ORJİNAL ÜRÜNLERİN ÇAKMALARINI ALMAYIN. YANİ ÜRÜNLE KUTUSU ŞİŞESİ BİREBİR OLUP 100 TL ALTINDA OLAN PARFÜMLER SOLUDUĞUNUZDA SİZE ZARAR VERİR. AYRICA SU GİBİDİRLER HİÇ KALMAZLAR. SAĞLIĞINIZLA OYNAMAYIN.

PARFÜM NASIL KALICI OLABİLİR YAYILMASINI İSTİYORUM

Parfümün kalıcı olmasını yayılmasını farkedilmesini istiyorsanız teninize değil kıyafetinize uygulayınız. Bu hem daha sağlıklıdır hem de kalıcılığı artırırsınız.

Parfümü omuz başları ve göğüs kafesine doğru 20 30 cm uzaktan sıkmanız farkedilirliği artıracaktır. Eğer ceket mont kazakla dolaşacaksınız parfümü bu bölgelere sıkabilirsiniz.

ÖZEL MESAJ ATARSANIZ SİZE DAHA ÇABUK YARDIMCI OLABİLİRİM.

20 yıldır kullandığım parfümün kokusu burnuma hacı yağı gibi gelmeye başladı. Çevremdekilere soruyorum her zamanki kokun diyorlar ama bana öyle gelmiyor. Neden olabilir? Parfüm değiştirmek benim için tabu neredeyse. Ne yapabilirim sizce
  • Carolina Herrera 212 Men Edt 100 Ml Erkek Parfümü ROSSMANN' da babalar günü indirimi ile 119,90 TL.
    Broşüründe fiyat 119,90, ancak mağazalarda 199 TL.
    Fiyat hatalı deyip vermek istemeyecekler. Böyle bir hakları yok, bastırıp alın. Ben ve arkadaşım bu fiyattan 2' şer adet aldık.
  • sesar kullanıcısına yanıt
    hocam dpden alınabilecek en uzun süre kalan erkek parfümü nedir ? önemli olan çok uzun süre kokması ve gerçeğine hangi kokuyu iyi benzetmişler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whoracle1905

Arkadaşlar burberry classic nasıldır ? önümüz ilk bahar ve yaz için uygunmudur değilse tavsiye var mı ? limit 200 lira.

Burberry Classic çok ele ayağa düştü. Şöyle diyeyim, her sokağa çıkışımda mutlaka bir kişiden duyuyorum bu kokuyu ve cidden içim kalkıyor artık, o derece bıktım. Kokusu hafif ama yoğun. Bayıyor yani. Hele çakma almışsanız, kapalı mekanda adamı öldürür. (Kendi adıma konuşayım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ëmir

Selamlar. Misspera üzerinden 30 Ml 212 Men parfüm sipariş ettim. Ürün şu;
    https://www.misspera.com/p/carolina-herrera-212-men-edt-30-ml-erkek-parfumu

Fakat elime şu ürün ulaştı. Üzerinde 212 Men NYC yazıyor. Kutusunu açtım. Parfümü kokladım. Normal 212 Men ile benzerlik bulamadım.

Profesyonelinden Parfüm Sorularınıza Cevaplar

Tüm bunlar üzerine bu konu ile ilgili Misspera ya mail attım. Geri dönüş yaptılar. Şöyle bir mail attılar.

quote:

Bilgi talep etmiş olduğunuz ürün ile ilgili olarak, tedarikçi firmadan gelen bilgi “ Ürünün tarafınıza doğru gönderildiğini, ürünün orijinal kutusunun yenilendiğini ve 212 men olan ürünlerin 212 men nyc olarak değiştiği " yönündedir. Firmaya ait site linki aşağıdaki gibidir. Kontrol etmenizi rica ederiz.

Acaba bu ne kadar doğru? Bana gönderilen ürün 212 Men ile aynı mı? Bilenler yardım ederse sevinirim.

Bende gittigidiyor'dan 212 men edt 100 ml aldım. Ürün geldiğinde benim kutumdada 212 men nyc yazdığını gördüm. Hemen bir araştırma yaptım ve artık bu modelin nyc olarak satıldığını öğrendim. koku olarak başta bana da biraz farklı gibi geldi ama oturdukça benzemeye başlıyor. :)
  • http://www.bellamola.com/productPaging.php?productId=92595

Arkadaşlar bu parfümü kullanan var mı? Sipariş verebilirim..
    Buarada Moschino Forever Sailing kullananınız varsa var esktra yorum daha bekliyorum..
    Çok teşekkürler şimdiden.
  • Merhaba arkadaşlar.

Şimdiye kadar Adidas Ice Blue kullaniyordum fakat bu parfum pek kalici degil.

Bir sure de Blade Cooler kullandim ama o da pek kalici degildi.

Adidas Deep Energy de denedim ama parfum yarim saat icinde yok olup gitti resmen...

Sevdigim koku tarzlari bunlar.

100 150 TL civari, anlattigim kokular derecesinde guzel olan, en onemlisi kullandiklarim gibi hemen ucup gitmeyecek, kalici parfum onerilerinizi alabilir miyim?

Simdiden tesekkur ediyorum, iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesar

Arkadaşlar merhaba;

Prof. olarak parfüm uzmanıyım.

Parfümlerle ilgili aklınıza takılan herşeyi ama herşeyi sorabilir, tartışabilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
    Bende size mümkün mertebe yardımcı olmaya çalışayım.

Yaz için önerilerim;

CK ONE
    Davidoff Cool Water
    Calvin Klein Eternity Aqua
    Armani GIO
    Lacoste Essential
    Hugo Boss matara
    Kenzo Leaupar
    Carolina Herrera 212

DP açık parfüm;
    Armani Gio
    Lacoste Essential

Bu ürünlerin ortak özelliği yoğun olmamaları ve ferahlık vermeleri. Yaz için parfüm seçimi oldukça önemli olup size olumlu yönde etki edecektir.

Yaz aylarında koltuk altı deostick ve deodorant kullanmanız şiddetle tavsiye olunur.

NEREDEN PARFÜM ALMALIYIM?

Ykm, boyner, sephora, sevil, tekin acar gibi mağazalardan orjinal ürünler satın alabilirsiniz.

Dp, ixora, bargello, david walker, cem ise açık parfümde lider markalardır.

KESİNLİKLE ORJİNAL ÜRÜNLERİN ÇAKMALARINI ALMAYIN. YANİ ÜRÜNLE KUTUSU ŞİŞESİ BİREBİR OLUP 100 TL ALTINDA OLAN PARFÜMLER SOLUDUĞUNUZDA SİZE ZARAR VERİR. AYRICA SU GİBİDİRLER HİÇ KALMAZLAR. SAĞLIĞINIZLA OYNAMAYIN.

PARFÜM NASIL KALICI OLABİLİR YAYILMASINI İSTİYORUM

Parfümün kalıcı olmasını yayılmasını farkedilmesini istiyorsanız teninize değil kıyafetinize uygulayınız. Bu hem daha sağlıklıdır hem de kalıcılığı artırırsınız.

Parfümü omuz başları ve göğüs kafesine doğru 20 30 cm uzaktan sıkmanız farkedilirliği artıracaktır. Eğer ceket mont kazakla dolaşacaksınız parfümü bu bölgelere sıkabilirsiniz.

ÖZEL MESAJ ATARSANIZ SİZE DAHA ÇABUK YARDIMCI OLABİLİRİM.

Hocam merhaba kış için Chanell allure homme edt. çok beğeniyorum. Yaz için 212 men kullanıyorum onuda çok beğeniyorum. Sanırım benim beğenme kriterim odunsu turunçgil tarzını seviyorum. Bunlara ek olarak mutlaka denemelisin dediğiniz koku var mı ?
  • Parfüm alacağım yaz için önerileriniz neler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemihDulger

Merhaba arkadaşlar.

Şimdiye kadar Adidas Ice Blue kullaniyordum fakat bu parfum pek kalici degil.

Bir sure de Blade Cooler kullandim ama o da pek kalici degildi.

Adidas Deep Energy de denedim ama parfum yarim saat icinde yok olup gitti resmen...

Sevdigim koku tarzlari bunlar.

100 150 TL civari, anlattigim kokular derecesinde guzel olan, en onemlisi kullandiklarim gibi hemen ucup gitmeyecek, kalici parfum onerilerinizi alabilir miyim?

Simdiden tesekkur ediyorum, iyi forumlar.

ch chic for men olabilir bellamolada 100ml si 149 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Parfüm alacağım yaz için önerileriniz neler ?

fendi acqua, moschino forever sailing
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.