Şimdi Ara

Profesör Doktor Okan Yıllar'ın Aloe Vera Jel Hakkındaki Semineri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
18.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar Aloe Vera'nın günümüzdeki önemini artık herkes biliyor. Fakat 270 i aşkın çeşidi olan Aloe Vera'nın zararlısı ve hiç yararı olmayan türleri mevcuttur bilindiği gibi. En şifalısı olanı Barbadensis Miller türüdür ve bunun üretim payının %90'ı Forever Living firmasına aittir. Yani bilin ki Aloe Bilim Konseyinin onayladığı "içinde aloe vera jel var" dediği ürünlerin %90'ını tüm firmalar Forever Living'den temin etmektedir.

İşte inanılmaz yararları olan bu Barbadensis Miller Jeli, aids ve kanserden dahi korunmamız için ihtiyaç duyduğumuz bütün maddelerin içerisinde bulunduğu ve bilimin dahi içeriğinde nasıl bu besinleri sentez edebildiğini açıklayamadığı bu eşsiz bitkinin İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Farmakoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Profesör Doktor Okan Yıllar tarafından Forever Living distrübitörlerine özelliklerinin ve yararlarının anlatıldığı şirket semineri:

Prof. Dr. Okan Yıllar ve Forever Living Ürünleri BÖLÜM 1:

Prof. Dr. Okan Yıllar ve Forever Living Ürünleri BÖLÜM 2:

Not: Seminer Pazar günü Antalya Sueno Otel'de Forever Living Success Day Programında bizzat tarafımdan izlenmiş ve videoya çekilmiştir.

3. ve 4. videolar da eklenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 18 Kasım 2008; 20:53:03 >

• videoları göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exquisite -- 18 Ağustos 2011; 15:41:30 >
  • forever living ürünlerini kullanıyorum cok kalıtelı
  • Uzak DURUN LÜTFEN; Gıda taksiyesi olarak satılan bu ürünler kana karışıyor ve beklenmedik yan etkileri mevcut. Kronik hastalıkları olanlarda çok büyük hasarlar vererek böbrekleri bitiriyor insanları hemodiyalize bağımlı bırakıyor, sonrasıda uzun sürmüyor.

Ne karalama yapıyorum nede 1 kuruş kar için yazıyorum akıllara bu ihtimaller gelecektir, gelmese bile satış distribütorlöüğü yapanlar karalama için yazıyorlar, çamur atıyorlar diye 3 kuruş para kazanma uğruna insanların sağlıklarıyla oynamaya devam edeceklerdir.

Bilmiyorum daha ne yazayım ama Kanmayın bu aldatmacalara.

Son pişmanlık fayda vermiyor, ve aleo vera çare değil.

Ürün aldıklaran sonra gönderdikleri faturalarda gıda taksiyesi olarak geçiyor, almadan önce sayısız faydalarından size bahsediliyor.

Aldatmacadan başka bir şey değil,
  • arkadaşlar uzak durun. Aleo vere denilen dalavereyi satıyorlar.

FOREVER LIVING DOLANDIRICILINA ORTAK OLUP, HEM KENDİ SAĞLIĞINIZLA HEMDE BAŞkalARININ SAĞLIĞIYLA OYNAMAYIN.

Bunuda sağlık bakanlığından izin alamadıkları için gıda takviyesi altında satışını gerçekleştiriyorlar.

Oluşturdukları network satışla saadet zinciri Usd ya kadar uzanıyor.

İsin maddi kısmını bir tarafa bırakalım, benim param çok nereye harcayacağımı bilemiyorum bu ürünlerden alayım diyenler olabilir.

Fakat sattıkları ürünler gerçekten riskli ürünler, özellikle kronik hastalıkları onlar için ölümcül bile olabiliyor.

Özellikle şeker ve böbrek hastaları kesin kez bu ve bu şirketin pazarladığı aleo vere ürünlerini KESİNLİKLE KULLANMASIN.

Pazar paylarının en büyük kısmınıda özellikle kronik hastalıkları olan ---- şeker tansiyon astım vs. ----ve çare arıyan kendini çaresiz hisseden kişiler çare olurmu diye alıyorlar.

Arkadaşlar iyi bir şey olsa eczanede satılır herkez rahatlıkla ulaşır satın alır kullanılr şifasıı bulur. Böyle dırt sitelerden el altından satılmaz.

Lütfen
    Lütfen
    Lütfen
    Forever Living yani aloe vera dan UZAK DURUN.

Satılan bir çok ürün kan testlerinde çıkıyor ve değerleri olumsuz yönde değiştiriyor.

• FOREVER LIVING aloe vera Dolandırıcıları

Hasta çaresiz insanların umutlarıyla oynayarak pazarlama yapıyorlar. Düzenledikleri toplantılarda kanser e çare olduğunu söyleyen satış halkaları var. Elbet bir gün biryerde bu yaptığınız sağlık tüccarlığının hesabını birileri soracaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.