Şimdi Ara

Prof Tuners | Destek Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
6
Favori
69.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevemem1985

.Download özelliği ile internet erişiminiz olmasa bile bedava dosya indirebilirsiniz. diye yaziyor bi tv kartinin ozelliklerinde..bu ne demek oluyor arkadaslar..ben tv kartlarinda biraz eski kaldim..en son 15 liraya 3 sene once tv kartimi satmistim ondan sonra bu kartlari takip etmiyoduım da :)

offline download ama uydu uydu dolaşmak lazim nerde internet üstünden iyi takip etmek gerekiyor. bi download için 71.5 derece dogu 'ya kadar cikmiştim zamanında
    uyducuya gidip ayarla dersen seni kovalar git dalgami geciyosun der

• merhaba 7301 modelini satıyorum bilginize. ilgilenenler pm atsın
  • neden satiyorsun ? satış nedenin niye yanı ?
  • bir arkadaşa yardım amaçlı onun adına yurtdışından aldım oda ekti bizi sağolsun elimde kaldı cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkans80

merhaba 7301 modelini satıyorum bilginize. ilgilenenler pm atsın

hangi şehir ve kaç lira?
  • Fiyatını burdan yazarsan daha iyi olur.
  • Arkadaşlar kartı sattım 100TL 'ya yinede teşekkür ederim. Fakat beklerim diyorsanız yurt dışından almanıza yardımcı olmaya çalışırım.
  • uydudan download yani offline download. uydu üzerinden internet kullanan kişilerin ağına kanca atıp o anda kullanıcıların indirdikleri dosyaları bazı programlar vasıtası ile uzantı seçerek (avi. zip. rar vs.) hızlı bir şekilde rastgele dosya indirmektir. ben offline downloadı 10 senedir. yapıyorum. daha önce turksatta vardı şu an da en düzgün ve yüklü dosya transferi eutelsat w3 7derece digiturk uydusundan gerçekleşiyor. geceden bilgisayarı açık bırakıyorum ve heyecanla gelenlere bakıp karıştırıyorum gerçekten çok zevkli.. bunun için hdd kapasiteniz yüksek olmalı...
  • Kartım siparişten sonraki 10. gününde elime ulaştı...Henüz diğer aparatlarım olmadığından deneme şansım olmadı...İleri de inşallah birşeyler eklemek isterim...

Teşekkürler demobig...
  • Tüm ürünlerine zam gelmiş.
  • Oha 1.5 katı olmuş fiyatlar. Allahtan aldık zamanında. Artık bu kartı almak eskisi kadar avantajlı değil gibi.
  • kredi kartım kesildikten sonra alırım diyordum ama artık bu fiyatlarla eski cazibesi kalmadı, neden birden bu kadar zam yaptılar acaba?
  • işim olmaz almam daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: toggy06

kredi kartım kesildikten sonra alırım diyordum ama artık bu fiyatlarla eski cazibesi kalmadı, neden birden bu kadar zam yaptılar acaba?

Bir anda acayip yığılma oldu onunla ilgisi var herhalde.
  • 13 gün önce sipariş verdiğim dvbs2 usb 7500 modelini bu gün ptt den teslim aldım. ürün gerçekten kaliteli duruyor. daha test edemedim ama 100 tl ye hem usb + dvb s2 sahip olmak gerçekten çok güzel.
  • evet arkadaşlar. usb kartımı bu gün bilgisayara bağladım ve lcd ye hdmi üzerinden görüntüyü aktardım. inanın receiver ile arasında muazzam görüntü farkı var. resmen receiver a göre hd yayın gibi duruyor. kart çok güzel. dvbs2 sinyallerini de sorunsuz alabiliyor. hatta 8psk,16apsk,32apsk vb gibi ayarları da var (dvb dream da seçebiliyorz) kanal geçişleri çok güzel. kanal taramaları çok güzel. kısaca herşey çok güzel. tavsiye ederim. özellikle lcd tv de bambaşka bir görüntü oluyor.
  • FLAŞ FLAŞ FLAŞ
    Fiyatlar eski haline gelmiş. Yeniden zam gelmeden almayanlar hemen alsın.
  • merhaba prof-tuners web sayfasından ben de usb olan modeli almıştım fakat 28 gün oldu hala ürün gelmedi siteye msj atıyorum ürün nerede diye gelecek bekle demekten başka bişey dedikleri yok herkes 10 -15 gün sonra gelir diyor takip numarasında da hiç bilgi çıkmıyor.ama 28 gün oldu hala yok mail atıtım parmı verin dedim hiç cevap bile vermediler galiba dolandırıldım veya ürün kargoda kayboldu ama sonuçta 100 tl gitti sipariş verecek arkadaşlar bir daha düşünsün !!!!!
  • Sipariş veripte kartı gelmeyen hem Turkeyforumda hemde burada ben bir tek seni gördüm.
  • özmena formada yazdım ordanda alanlar var bende anlamadım neden gelmediğini
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.