Şimdi Ara

PROBLEMLER NASIL ÖĞRENİLİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
3
Favori
3.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl bir çalışma ile hallettiniz problemleri önerdiğiniz bi kanal varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Cozenler nasil cozuyor

• soru çözdükçe daha iyi oturuyo deneyimlediğim kadarıyla kendi görüşüm tabi bu sınavlarda çıkmış sorularda bana o kadar farklı gelmiyo açıkcası. bu benim görüşüm tabi kişiye bağlı bi konu sanırım okuduğunu matematiğe dökmekten ibaret

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaynak olarak da apotemi problemlerin cok ovuldugunu duydum.Bu sene deniycem.

• Apotemi problemleri şubat ın son haftası ve mart ın ilk haftası çözüp bitiriyorsunuz hocam, problemlerle ilgili bir sorununuz kalmıyor.

• üstadlar şuan mps2yi çözüyorum bittiğinde direk apotemiyi alıp çözeyim mi yoksa kışı mı bekleyeyim? karekök bana gayet yeterli geldi herkes apotemiyi önerdiğinden dolayı almak zorunlu oldu artık. bi yol gösterin

• Okkibashi kullanıcısına yanıt
    Şuan alma, ygs 'den en azından 2-3 hafta önce çözün. Sıcak sıcak ygs 'de daha rahat olur..

• öğrenilmez yaşanır
  • Yazın sonuç problemler fasikülünü bitirdim ama baştan sona çözmedim. Her sayfada 4. soruları çözdüm çoğunlukla çünkü sadece onlar bana bir şey katıyordu.

Yayın Denizi ve Fen Bilimleri YGS soru bankalarındaki problem sorularının hepsini çözmeye çalıştım. Böylece temel seviye problem çözme yeteneği kazandım.

Daha sonra çıkmış sorular ve MEB kazanım testlerini çözdüm. Aralık gibiydi. Fark ettim ki anormal soru tiplerini çözemiyorum. Özellikle çıkmış sorularda çok zorlanıyorum. Tüm bu çözemediğim soruların çözümünü öğrendim. Yüzdeyüz ÖSYM tarzı problemler kitabını aldım. Tamamı çözümlü 400 anormal soru vardı içinde. Bunların 250 tanesini falan çözebildim ama o 250 sorunun hakkını verdim. Sonra sınavda 2 problem sorusu kaçtı. ÖSYM tarzı problemlere daha erken geçseydim onlar da kaçmazdı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalmavuz

Yazın sonuç problemler fasikülünü bitirdim ama baştan sona çözmedim. Her sayfada 4. soruları çözdüm çoğunlukla çünkü sadece onlar bana bir şey katıyordu.

Yayın Denizi ve Fen Bilimleri YGS soru bankalarındaki problem sorularının hepsini çözmeye çalıştım. Böylece temel seviye problem çözme yeteneği kazandım.

Daha sonra çıkmış sorular ve MEB kazanım testlerini çözdüm. Aralık gibiydi. Fark ettim ki anormal soru tiplerini çözemiyorum. Özellikle çıkmış sorularda çok zorlanıyorum. Tüm bu çözemediğim soruların çözümünü öğrendim. Yüzdeyüz ÖSYM tarzı problemler kitabını aldım. Tamamı çözümlü 400 anormal soru vardı içinde. Bunların 250 tanesini falan çözebildim ama o 250 sorunun hakkını verdim. Sonra sınavda 2 problem sorusu kaçtı. ÖSYM tarzı problemlere daha erken geçseydim onlar da kaçmazdı.

Hocamızda sonuç yayınlarını önerdi ilk ondan mı başlayayım kolay birşey istiyorum başlangıç olarak

• O sinerjiyi yakala ordaki isci senmissin gibi,o muslugu hisset.

Not:Fazla abartma

• quote:

Orijinalden alıntı: monstfaq

quote:

Orijinalden alıntı: Yalmavuz

Yazın sonuç problemler fasikülünü bitirdim ama baştan sona çözmedim. Her sayfada 4. soruları çözdüm çoğunlukla çünkü sadece onlar bana bir şey katıyordu.

Hocamızda sonuç yayınlarını önerdi ilk ondan mı başlayayım kolay birşey istiyorum başlangıç olarak

Ben de onu tavsiye ederim. Çok uzatma ama. Hızlıca bitirmeye çalış çok sıfır değilsen.

• Youtube'dan izleyebileceğim iyi kanal varmı?

• Güncel :/

• hocam youtube kanalını bilmiyorum ama kitap olarak apotemi problemler al farkı görürsün zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.