Şimdi Ara

pro2000 konusunda yardım çok aciil! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostlar ankara' da pro2000 veya monster alabilecegim yer bilen var ml? migros gibi genellemeyin lutfen tam lokalizasyon...
  • arkadaşlar pro2000 arena bilgisayarın oluşturduğu bi firmadır.arena pc firmaları için tedarikçidir aynı zamanda türkiyedeki ilk 500 firma arasında sayılı yerdedir.güvenle alabilirsiniz arkasında çok sağlam ve yılların deneyimli firması var bence güven herşeydir. teşekkürler arena
  • quote:

Orijinalinden alıntı: tdestek

arkadaşlar pro2000 arena bilgisayarın oluşturduğu bi firmadır.arena pc firmaları için tedarikçidir aynı zamanda türkiyedeki ilk 500 firma arasında sayılı yerdedir.güvenle alabilirsiniz arkasında çok sağlam ve yılların deneyimli firması var bence güven herşeydir. teşekkürler arena

neden ban o kadr yazmışsın
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Codec

Dostlar ankara' da pro2000 veya monster alabilecegim yer bilen var ml? migros gibi genellemeyin lutfen tam lokalizasyon...

Ankara' da MONSTER Notebook' ları aşağıdaki firmalar ile temas ederek alabilirsiniz.

ANKARA GİGATEK BİLGİSAYAR ÇİĞDEM HNM 0312 431 42 95
    ANKARA BAŞŞSEL BİLGİSAYAR AYSUN GERÇEK 0312 472 74 80
    ANKARA OĞUZLAR BİL.ELEK.LTD.ŞTİ MURAT OĞUZ 0312 230 79 50
    ANKARA SİS BİLGİSAYAR YAZ SABAHATTİN KAZAN 0312 425 00 19
  • Düşünün taşının riski kendiniz alıyorsunuz, bir kasa bu kadarmı dayanıksız olur gidin görün.. Ekran ı başka sony,toshiba karşılaştırın soora 1000$ fark nereden geliyor anlayın.. Neden diğer markalar pahalı sorusunu sormak yerine neden bu markalar daha ucuz sorusunu sorup fason parça ve ucuz işçilik ile üretim yaptıldığını öğrenin.. Öğrenin ve görün ki ilerde sorun çıkma ihtimalini anlayın; anlayın ki 1 sorun oluştuğunda ne yapabileceğinizi araştırın..
  • arkadaşım kimse senin sorunu pek iplememiş ben yazayım ben de ankarada oturuyorum...Ankara'daki pro2000 yetkili satış noktaları;
    1.Bartek bilgisayar(kızılaydaki hızlı sistem bayi biliyosundur büyük ihtimalle ama burası biraz daha pahalı aşağıda yazacağım yere göre)
    2.Orbim bilgisayar(bu da Kocatepe caminin altında selanik caddesinde hemen.Teknoramaya falan bakmayın boşuna onlar yekili bayi değiller çünkü pro2000'in sadece satıyorlar...)
    Ben de pro2000 sipariş ettim yarın gelicek dur bakalım bi görelim deneyelim ondan sonra buraya ve hepsiburdaya yazacam yorumlarımı...herkes kendine ii baksın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.