Şimdi Ara

Pro Plan'den farklı mamaya geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pro plan için çok kötü yorumlar görüyorum sebebini bilmiyorum ama bir bildikleri var insanların diyerek yavru kedim için 1 ay kullandığım mamayı değiştirme kararı aldım.

Aklımda 4 marka var bunların dışında ise neler önerirsiniz ? Tabiki benzer bütçe önerileri olsun. Acana orijen nd gibi mama alma imkanım yok.

Advance
    Sanabelle
    Matisse
    Brit Care

• Hills ve Royal Canin kullanıyoruz bizde.Cd mama aldığımız için sürekli olarak prtshoplarda maalesef yok.Veterinerlerde sürekli bu iki mamayı veriyor.Biri olmadığında birini alıyoruz hemde aynı mamayı yememiş oluyor sürekli.
  • İkisi de çok fazla eleştiri alan mama hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Eleştirilmeyen bir şey var mı hocam bizim memlekette :)
  • Ama haklılar hocam Royal Canin ve Pro Plan için. Bende önce abartılı buluyordum ama bir baktım gerçekten haklılar Brit Care Profine Sanabelle gibi markalar var. Çok daha içeriği kaliteli tahılsızlar.
  • ScriptKidie kullanıcısına yanıt
    Besin değerleri mi düşükmüş hocam bu söylediğiniz markalara göre? Ne açıdan eleştiri var acaba ?
  • 2 yaşında sarmanımız var.Dişi ve kısırlaştırılmış.Eskiden beri hep N&D verdik.Son 3 aydır Orijen fit &trim ile besleniyordu.Maalesef geçen hafta,idrarında kristalleşme olduğunu tespit ettik(koltuklara işemeye başlamıştı)Veteriner,hemen mamayı değiştirdi ve Hill's CD
    mamasını verdi,ayrıca ilaca başladık.Yoğun proteinli mamaların da zararlarını okuyordum.Başımıza geldi.Tabii sarmanlara has genetik yatkınlığı da gözardı etmiyorum.
    Sadece,benzer durumlara karşı dikkat çekmek ve uyarmak istedim.Hills CD petshoplarda pek bulunmuyor sanırım.
  • Petcurean Now veya Taste of the Wild bakabilirsiniz.
  • Link atar mısın hocam nereden temin edebilirim.
  • matisse kullanabilirsin,güzel mamadır.Tane yapısı itibariyle nd ye cok benzer.değerleride cat chowdan daha iyidir.
  • Coni Leş kullanıcısına yanıt
    N11 indirimlerinden orijen aldım 5 ay gider bu bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.