Şimdi Ara

PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1- MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 Almanya'daki Half Life Turnuvasından kazanılmıştır. 1 Haftalık sadece denemek için açıldı o kadar. 800 TL

2- Mad Catz® R.A.T. 7 Gaming Mouse lazer iflas etti yedek parça niyetine 50 TL...

3- Logitech G15 Gaming Blue Backlight 110 TL Kozmetik olarak 10/8 alır.

4- Roccat Kone+ 6400DPI Lazer 150 TL (3 Ay Garantisi var) Skatezler çok iyi durumda. Kozmetik olarak 10/8 alır.

5- Razer Copperhead Blue Backlight 2000DPI Lazer 50 TL Skatezler çok iyi durumda. Kozmetik olarak 10/7 alır.

Ürünlerin Tümü Kutulu ve tüm aksesuarları ile birlikte verilecektir. MAD CATZ İÇİN TR FİŞ DÖNÜŞTÜRÜCÜ VERİLECEKTİR.

İstanbul içi elden teslim.

Pazarlık payı az da olsa var. Alana şimdiden hayırlı olsun...

PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS. PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS. PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS. PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS. PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS. PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS. PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS. PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS. PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS. PRO GAMER İÇERİR MAD CATZ® S.T.R.I.K.E. 7 VS.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceDeathR -- 12 Kasım 2014; 15:55:12 >

• Mad catz strike 7 hayırlı satışlar hocam :D

Merakımdan soruyorum Almanya'ya turnuva için mi gittiniz? :)
  • Hayır uluslararası turnuvadan kazandı kardeşim. :)
  • Ne kadar şanslısınız turnuvadan size klavye kazandırıyor :) konuyu dağıtmak istemedim hocam sadece meraktan sordum :) alıcısı vardı forumda yine çıkıcaktır.Tekrar hayırlı satışlar :)
  • Teşekkürler Sağolun. :)
  • strike 7 nin durumu nedir hala satılıkmı veya rat 7
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.