Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 6 (2006) [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
0
Favori
80.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: LBJ_23

quote:

Orjinalden alıntı: gael

ya arkadaslar bu eski oyuncular nasil gorunuyo bende cikmiyo,,basta hangi ayari yapmak gerekiyor?

Classic takımları "PES SHOP"TAN açabilirsin

ya demek istedigim maradona yi nasil transfer edicem,transfer sezonunda arjantinin kadrolarina baktigimda maradona diye bir oyuncu gozukmuyor
  • :( oyun ağır pes 5 daha hızlı daha çok pozisyon oluyodu oyunu iyi öğrendin mi foul olayıda kalkıyordu arkadşalar foul foul diye itiraz etmişerkonami tam cıvıltmış foul olayını berbat :(
  • bişe sorcam...online oynarken lag söz konusu oluyor mu ? orjinal almayı düşünüyorum da
  • SüpeRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
  • quote:

Orjinalden alıntı: costance

bişe sorcam...online oynarken lag söz konusu oluyor mu ? orjinal almayı düşünüyorum da

Tek devre oluyor yurtdışındakilerle oynarken ama turkiyedeki arkadaşlarla oynarken gayet akıcı bi şekilde oynayabilirsin
  • Arkadaşlar Pes 5 için hani ps2'de olduğu gibi spiker nerden bulabilirim gol oldukta collll diye bağırıyor ya işte o spikeri
  • pes 6 ve pes 5
    en iyi oyunlardi
  • Efsaneler ölmez , pes 6 ya devam
  • Efsane...
  • Yıl olmuş 2010 , çoğu kişi hala pes6 oynuyor,bu oyun hakkında daha ne denilebilir ki Şu oyundan aldığım zevki hala hiçbir oyundan alamıyorum.O paslar ,o şutlar , araya kaymalar daha neler neler Birde hasan mustan'ın türkçe spiker yamasını yaptınızmı değmeyin keyfinize

Bu oyunda oyunu izlemiyorsun adeta yaşıyorsun. Pes6 benim bir parçam , belli aralıklarla açıp oynamadığım zaman bir eksiklik hissediyorum.
    Hele karşında iyi bir pes6 oyuncusu varsa alınan keyif hiçbirşeye değişilmez.

Kısaca Pes 6 , bir insanı yenildiği zaman bile eğlendiren bir oyundur.

Msn den ekleyin internetten oynayalım

msn : ismonutan@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 23 Eylül 2010; 10:52:04 >
  • PES 6 internetten oynanabiliyor mu hala?

Arkadaş da vardı online oynamak için üyelik falan ama ben kalktı sanıyordum. Mümkünse tekrar kurup oynarım ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

PES 6 internetten oynanabiliyor mu hala?

Arkadaş da vardı online oynamak için üyelik falan ama ben kalktı sanıyordum. Mümkünse tekrar kurup oynarım ben de.

TRL Pes6 Connector diye basit bir program var. Onu yüklersen farklı sunuculara girip hala oynayabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

PES 6 internetten oynanabiliyor mu hala?

TRL Pes6 Connector diye basit bir program var. Onu yüklersen farklı sunuculara girip hala oynayabiliyorsun.

Teşekkürler. Üyelik gerekli mi peki?
  • Vayy efsane ,beyler bu konuyu gorunce biraz arastirdim ,bende orginal oyun mevcut ama serverler kapanali yillar oldu .
    orginal oyuna sahip olanlar ,halen online oyniyabiliyor detayli bilgi http://www.pes6j.net/forum/ adamlar kendi serverlerini yaratmislar , denedim harika calisiyor , ortalama 300kisi mevcut oluyor serverlerde

tek yapmaniz gereken , Windows\system32\drivers\etc\ hosts dosyasini ,notdefteri ile acip
    bu ipleri ekleyip kaydetmek .

210.249.144.166 we9stun.winning-eleven.net
    217.112.88.118 pes6gate-ec.winning-eleven.net

iyi oyunlar
  • Başlığı görünce pc başından kalkmadığımız, bu oyun karşısında vakit geçirdiğim günler aklıma geldi.

Hey gidi günler hey.
  • Konu hortlamışken hazır bnmde bir isteğim var arkadaşlar pes 5 ve pes 6 için yama yapan bi site vardı nt89 diye onun çok güzel bir oprion file si vardı ama güncel değil 2006 of si onu bulabilecek olan varmı bana ben çok araştırdım ama bulamadım elinde olan varsa
  • grafikler süper gene
  • http://evo-web.co.uk/ sitesinde birçok patch ve güncel option file mevcut.
  • Bence bu oyun şu ana kadar çıkmış en iyi futbol oyunu. Ben hala oynuyorum. Yıl olmuş 2012.. Oyunda fena değilima ama dün akşam kuzenimi bir türlü yenemedim. Taktik verecek birileri var mı?
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.