Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 6 (ÇIKTI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
1.266
Cevap
0
Favori
77.889
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Spor Oyunları >> Pro Evolution Soccer 6 (ÇIKTI)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1120 Mesaj
    ARKADAŞLAR PES6 FİFA2007DEN GÜZEL DİYORLAR BANA AMA PES 6 O AKDAR GÜZEL GEMIYOR PES6 PS İYİ OYNANIR
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    390 Mesaj
    arkadaşlar ben de oyunu yeni yükledim. Top bendeyken depar atmak için L1 e bastığımda adam aniden duruyo sonra yavaş yavaş ilerlemeye devam edilyo. Tabi bu arada rakip takım oyuncusu gelip topu alıveriyo. Button configuration dan kontrol ettim tuşların yeri olması gerektiği gibi. Yani L1 için "dash" yazıyo. Böyle bişeyle karşılaşan oldu mu? ve bunu nasıl halledicez bilen var mı?
    |
    |
    A64 3000+ | MSI K8N Neo2 platinium fx | samsung sata 80 gB | 512 Twinmos DDR400 | MSI Ati radeon 9550 128 mb-64 bit | Philips 107 | Asus TA231 | Samsung tsh 552u dvd writer | Philips 48x16x48 cd writer | Lg 16x dvd rom | logitech x530 | creative audigy value
    Canon 40 | tamron 28-75 f 2.8 | Tamron 90mm f 2.8 macro | Sigma 10-20 | canon speedlite 430ex
    Panasonic viera TH-42PX80E
  • Binbaşı
    1268 Mesaj
    bu topic de tren simulatıru topıgı gibi rekora gidiyo ha gayret kardesler
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600 // G-SKİLL AMD 2x8 16Gb 3200mhz // MSI B450M pro M2. V2 // Xigmatek Aurora 120mm Sıvı Soğutma // Asus Strix GTX980 O.C //Corsair N.W.M.E M.2 480Gb // Thermaltake V200TG // Gamepower 27" 144Hz 1Ms //Corsair K70 Rapidfire Mechanical Keyboard // Logitech G510 // Logitech G230 // Creative Rage Tactic 3D
  • Yüzbaşı
    390 Mesaj
    Tamamdır arkadaşlar bütün problemlerimi çözdüm. L1 L2 ve R1 R2 ters yerlerdeymiş. Button config den hallettim. Bi de 2 kişi karşılıklı gamepad le oynayamıyodum onu da Prog files/Konami/.../settings den player 2 için gamepad ı seçerek hallettim. Son derece basitmiş kolları ayarlamak. Ayarlayamayan arkadaşlar nasıl yapamadı onu da anlamadım.

Oyun ile ilgili düşüncelerim ise şöyle:
    Oynanabilirlik gözle görülür biçimde artmış. Top adamın ayağına yapışmıyor, top çalmak ve çaldırmak daha kolay, Paslar daha estetik ve gerçekçi, arkadan müdahalelerde hiç şansınız yok, direkt sarı kart hatta kırmızı kart. Eski oyunda ceza sahasına yakın bir yerde yapmadıkça arkadan müdahaleyi kırmızı kart vermiyodu hakem kolay kolay. Ama artık şakkadanak yapıştırıyo. Nerde olursa olsun. Düşme efekti de daha bi güzel olmuş gibi geldi bana.
    Bu arada en çok oynamayı sevdiğim stad highbury. Adamlar kaymak gibi yapmışlar valla
    Ben genel olarak oyunu beendim. Pes tutkunu arkadaşlar mutlaka sevecektir. Olumsuz yorumlara katılmıyorum.
    |
    |
    A64 3000+ | MSI K8N Neo2 platinium fx | samsung sata 80 gB | 512 Twinmos DDR400 | MSI Ati radeon 9550 128 mb-64 bit | Philips 107 | Asus TA231 | Samsung tsh 552u dvd writer | Philips 48x16x48 cd writer | Lg 16x dvd rom | logitech x530 | creative audigy value
    Canon 40 | tamron 28-75 f 2.8 | Tamron 90mm f 2.8 macro | Sigma 10-20 | canon speedlite 430ex
    Panasonic viera TH-42PX80E

• Çavuş
    89 Mesaj
    daha pes 6 ile tanışmamış arkadaşlara tavsiyem kesinlikle bu oyunu alın amacınız gerçek atmosfer ile oyun oynamaksa tabii (onun için de kitserver.. falan filan lazım)
    |
    |

เ๓zค๓ıภ ๒เ รคкเภςครเ ๓เ שคг ؟
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: nizambaba

arkadaşlar ben de oyunu yeni yükledim. Top bendeyken depar atmak için L1 e bastığımda adam aniden duruyo sonra yavaş yavaş ilerlemeye devam edilyo. Tabi bu arada rakip takım oyuncusu gelip topu alıveriyo. Button configuration dan kontrol ettim tuşların yeri olması gerektiği gibi. Yani L1 için "dash" yazıyo. Böyle bişeyle karşılaşan oldu mu? ve bunu nasıl halledicez bilen var mı?

eskiden (pes5te) R2ye bastıında ayandan aşmadan depar atardı o özellik kalkmış...
    |
    |
    |
    |
    Herkes PES PES PES diyordu hani noldu

LANdan oynanmayan oyunu ne yapalım

Bizim internetimiz yok kardeşim
    |
    |
    |
    |
    kısmetse yarın elime geciyo
    ama serefsiz bilgisayarcı oyunu simdi getiriyo bide dvdye 7,5 lira istiyo allahsız kitapsız
    |
    |

|
    |
    yardım edebilir misiniz
    |
    |

|
    |
    |
    |
    8404 Mesaj
    yardım lutfen
    |
    |
    132 Mesaj
    beyler pes serisini adam akıllı yeni oynamaya başladım
    pes 6 atmosfer ve oynanabilirlik olarak rakipsiz tamam da şöyle sezon modunda senelerce takımınla uefa olsun c.ligi olsun lig olsun koşturabileceğin bir modu yokmu bu oyunun.master lig var da çok birşey anlamadım biraz fantezi futbol tadı verdi bana.ben mi çözemedim bu pes olayını acep yoksa bu oyun da bu tarz bir mode mu yok.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: madwick

pes 6 atmosfer ve oynanabilirlik olarak rakipsiz tamam da şöyle sezon modunda senelerce takımınla uefa olsun c.ligi olsun lig olsun koşturabileceğin bir modu yokmu bu oyunun.master lig var da çok birşey anlamadım biraz fantezi futbol tadı verdi bana.ben mi çözemedim bu pes olayını acep yoksa bu oyun da bu tarz bir mode mu yok.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

Evet o tarz bişey olmasını ben de çok isterdim. Ama yok sanırım.
    quote:

Orjinalden alıntı: madwick

Söylediğin olayları Master League'de yapabiliyosun ;) Senelerce devam edebilirsin. Bu sırada transferler fln yapabilirsin. Oyuna başlarken şu anki mevcut kadroylamı yoksa sıfırdan duyulmamış gençlerlemi oynayacağını seçebiliyosun ;)
    |
    |
    | Play Station 4 <> Fifa 20 |
    | PSN ID: TurgayBJK |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
haberler
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.