Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2019 [XBOX ONE ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
15.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyundaki top fiziği benim de çok hoşuma gitti.Daha çok pasa dayalı futbol oynanıyor online'da.Heralde ilk defa Pes'in online'ında button lag olmadan oynanan bir oyun olmuş.Lagsız akıcı maçlar zevkli geldi baya.Hala birçok konuda Fifa'nın gerisinde ama oynadığım maçlardan keyif aldım açıkcası.Fifa'dan artı yönleri de var mesela Fifa'daki gibi hemen rakip kaleye iki pasla gidilemiyor,oyuncuların fizikleri daha belirgin ve birbirinden farklı duruyor.Pozisyon ve gol çeşitliliği de baya var.Üstelik fiyatı da fifa'ya göre 200 tl daha ucuz,psn'e göre de 100 küsür tl daha ucuz.
  • Ortak oyun almak isteyen yok mu ?

Bir de oyunu ortak almak için yeni outlook hesabı açınca live gold nasıl olacak? Onu da mı almak gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Xbox one da mi pes ‘i online oynadiniz? Hic rakip bulamadim da ben online da benim cihazda mi sknti var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Fourtytrees

Xbox one da mi pes ‘i online oynadiniz? Hic rakip bulamadim da ben online da benim cihazda mi sknti var acaba
    Ben ç online oynuyorum demoyu Xbox One S'de

• Tesekkur ederim cevabiniz icin, bende hic rakip bulmuyor da demekki benim cihaz ile alakali bi durum

• Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    Cihaz ile alakası olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    indirdiğin bölgedendir o
    Dostum konami biraz garip bir firma, lokasyonuna bakmaz nerden indirdiğine bakar, o yüzden oyunu TR store'dan indirip lokasyonun TR iken arama yap rahatça rakip bulacaksın Eğer bunları yaptıysan ve yine bulamıyorsan NAT ayarlarını kontrol et sıkıntı senden kaynaklı olabilir.
  • Demoyu oynadıktan sonra direk ön sipariş verdim. Oyunu alanlar ya da alacak olanlar ekleyebilir. GT:alpert86 ekleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Dostum konami biraz garip bir firma, lokasyonuna bakmaz nerden indirdiğine bakar, o yüzden oyunu TR store'dan indirip lokasyonun TR iken arama yap rahatça rakip bulacaksın Eğer bunları yaptıysan ve yine bulamıyorsan NAT ayarlarını kontrol et sıkıntı senden kaynaklı olabilir.
    Ben demoyu erken indirmek için Yeni Zelanda lokasyonu ile indirip sonra tekrar TR yapmıştım, ona rağmen biraz zor da olsa rakip buluyorum ama online hiç tad vermiyor 2-3 gündür tepkiler çok yavaş gibi hissediyorum. Bu durumla alakalı mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skom

Ben demoyu erken indirmek için Yeni Zelanda lokasyonu ile indirip sonra tekrar TR yapmıştım, ona rağmen biraz zor da olsa rakip buluyorum ama online hiç tad vermiyor 2-3 gündür tepkiler çok yavaş gibi hissediyorum. Bu durumla alakalı mı acaba ?

Alıntıları Göster
    Hocam kota problemin yoksa TR store'dan indirmeyi dene derim.Ben bir Pes oyununu ilk defa lagsız oynuyorum.
  • quote:

Hocam kota problemin yoksa TR store'dan indirmeyi dene derim.Ben bir Pes oyununu ilk defa lagsız oynuyorum.

Alıntıları Göster
    deneyeyim hocam nasılsa çıktı orada da. sağolasın.
  • quote:

Dediginiz gibi NAT ile ilgili bi problemmis. Dns ayarlarini degisitirince rakip buldu tesekkur ederim

• Pre Order yaptim bakalim yillardan sonra tekrar PES heyecanlandirdi beni

Buarada oyun gercek 4K geldi bana. FIFA 18 oynuyorum ve o da 4K ama PES cok daha iyi grafik kalitesi olarak.

• Legend versiyonunu gamepass'iniz varsa Pes 18'in içinden alınca 182 TL'ye geliyor.Bu versiyonu aldım ben, yanılmıyorsam Beckham + 1 Legend daha veriyor. 30 hafta boyunca da birsürü ekstra veriyor.O diğer legend dün duyrulan Adriano olursa daha önce pek oynamadığım myclub'a abone olabilirim

Pro Evolution Soccer 2019 [XBOX ONE ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 25 Ağustos 2018; 15:24:31 >

• Hala kararsızım alsam mı almasam mı diyerek. Online sorunları en büyük çekincem, sadece online oynuyorum çünkü.

• FlightClub kullanıcısına yanıt
    Hocam mrb konsol almayı düşünüyorum pes 19 oynamak istiyorum. Fakat Xbox one s ile PS4 slim arasında kaldım. Sizce one s zevk veriyor mu oynamış biri olarak cvp bekliyorum sizden ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skom

Hala kararsızım alsam mı almasam mı diyerek. Online sorunları en büyük çekincem, sadece online oynuyorum çünkü.
    Hocam bende online dışında oynamıyorum zaten eskidendi o sabahlara kadar master league oynamak Demo'daki online aynı offline gibi akıcıydı ben o yüzden aldım açıkcası yılların Fifa oyuncusu olarak.Fifa'yı da eninde sonunda yine alıcam ama Pes'in fiyatı gayet makul, Fifa'ya çıkar çıkmaz 350 tl vermek istemiyorum.2 ay sonra indirimle yarı fiyatına alırım.
  • quote:

Hocam bende online dışında oynamıyorum zaten eskidendi o sabahlara kadar master league oynamak Demo'daki online aynı offline gibi akıcıydı ben o yüzden aldım açıkcası yılların Fifa oyuncusu olarak.Fifa'yı da eninde sonunda yine alıcam ama Pes'in fiyatı gayet makul, Fifa'ya çıkar çıkmaz 350 tl vermek istemiyorum.2 ay sonra indirimle yarı fiyatına alırım.

Alıntıları Göster
    Bende de bazen akıcı bazen değil hocam eşleştirme ayarların nasıl ?

• emre009 E kullanıcısına yanıt
    Bence gayet zevkli. Özellikle xbox gamepadi bence daha iyi. Ama pes 19 için özelleştirme yapmak istiyorsan ps4 alman lazım. Onun dışındaki hiçbir fark yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.