Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2018 [PC ANA KONU] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
12
Favori
35.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA PES 2018 ORJİNAL OYUN ALDIM LAPTOPUM BUNU KALDIRIR MI BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM BİLGİSAYARIMhttps://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834230001 BUDUR ARKADAŞLAR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

ARKADAŞLAR MERHABA PES 2018 ORJİNAL OYUN ALDIM LAPTOPUM BUNU KALDIRIR MI BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM BİLGİSAYARIMhttps://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16834230001 BUDUR ARKADAŞLAR

Benim cihazda GTX950M var ayarları yükseğe çekince felaket kasıyor. Düşük-orta karışık ayarlarda anca oynuyorum. Aldığınız cihazın ekran kartıyla düşük ayarlarda büyük ihtimal kasar.
  • Orijinal Steam PC versiyon için açılışta ''çalışmayı durdurdu'' hatası alıyorum. Çözümü hakkında bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar hangi yamayı kullaniyorsunuz tavsiye edebileceğiniz bir yama varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun son sürüm windows10 ile uyumsuz , akıcı oynamak isteyen windows7 veya eski sürüm windows10 kursun öyle oynasın. Win10 güncelleme yaparsa kasmaya başlıyor.

• Gömçürspor bursalı kardeşimiz burda ise selamımı yolluyorum maçın ilk devresini oynadık ikinci yarı hükümsüz yaptı sanırım işi çıktı ilk yarı çok zevkli idi anlamıştır o.

• Bende karşılaştım. Allah'ım süper takım ismi ya

Benimle kapıştığında maçı düşürmemişti. Ama baya atmıştım diye hatırlıyorum.

Hocam kapışalım isterseniz Steam ID verin.
  • 1709 ile imzamdaki sistem ile sıkıntsız oynuyorum.
  • La şu konuya girip bana hile yaptın diye yakınan hilecilere de anlam veremiyorum. Adamın kendisi hileci, kalkıp diğer hileciye laf atıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alpay_Gun kullanıcısına yanıt
    Kapışalım mı hocam?

• dumangs1905 arkadaş burda ise veya tanıyanı var ise steamde baya bi sevdim o arkadaşı.
    Bide profiline ne mutlu türküm diyene yazıyor yahu insanda utanma olur maç boyunca yapmadığı hile kalmadı arkadaşın.
    O değil adam 650maç yapmış 240kere yenilmiş istatistik vs derdide yok altı üstü bi maç yahu bu kadar adileşmeye gerek var mıydı

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma kardeşim günde 2 3online maç oynuyorum pek vaktim olmuyor. 2 3 maç keyfimiz var onda da hile yapanlar keyfimizi kaçırıyor sinirden oyunu kapatıyorum artık.

• Benim de pek vaktim olmuyor. 2-3 günde 1 giriyorum bende. 1 saniye de maçı düşürenleri gördükten sonra artık umursamıyorum ben.

• Beyler birkaç gündür oyunu pc ‘ de pencere moduna aldım , normalde tam ekran oynarken fps 60 idi ve herhangi bir ısınma sorunu yaşamıyordum ama şimdi fps menülerde 400 oyun içinde de 200 ile 180 arasında dolaşıyor ve online da sanki + 2 hızla hatta daha da üstünde oynuyorum ve ikili mücadelelerde hep bende kalıyor ama hafif ekran donuyor ve pc müthiş ısınıyor. Ekran kartım Nvidia gtx 1050 . Tam ekrana alır almazda 60 fps ye düşüyor kasma da ısınma da olmuyor ama hız ve ikili mücadele avantajını kaybediyorum. Bununla ilgili bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar bildiklerini paylaşabilirse sevinirim.

• windows 10 sorunu düzelmedi mi hala?
  • dodocuk34 D kullanıcısına yanıt
    Bende bir kere pencere modunda online oynayım dedim daha akıcı oluyor diye maç donuk donuk oynandı 90 dakika artık rakipten kaynaklı mı yoksa pencere modundan mı bilemedim bir daha pencere modunda online oynamadım. Ama offline sim veya bil maçlarını pencere modunda oynuyorum takılma vs yok daha akıcı. Gtx850 ekran kartı

• İşin ilginç tarafı tam ekran oynarken online da hiçbir oyuncum tam performans göstermiyordu mesela ileriye koşmuyor , rakibi kaçırıyor , ikili mücadelelerde tel tel dökülüyorlardı ve kalecilerde kova gibi geleni gideni içeri alıyorlardı . Pencere modunda tüm oyuncular sanki özellikleri fullenmiş gibi oldu , kaleci desen panter kesiliyor rakip karşı karşıya gelince aha tam yüzde yüz golü yedim diyorum ama sanki eldivenlerinde mıknatıs varmış gibi topu çekiyorlar , stoperler rakibe nefes aldırmıyorlar , ileride hızlı adamlarla rakibi topla geriden koşarak geçiyorum yetişemiyorlar , gol vuruşlarım hep isabetli , tam ekran modundaki gibi yandan dışarı çıkma sorunu da yok fps artışı online da bu kadar önemli bir mevzuu demek ki.

• dodocuk34 D kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum belki oyuncuların oynayası geliyordur o maçlarda.

• Playstore'de 48 TL'ye düşmüş.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.