Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
27.611
Cevap
92
Favori
479.387
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)
Giriş
    8124 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Usta eger varsa veya su an listendeyse al guardiolanin 3-1-4-2 taktigini sanirim sende ortadan oynamayi seviyorsun bende senin gibi 4222 ciyim genelde ama bazi yerlerde olmuyor guardiolayi dene derim acayip baskiyla basliyorsun golu buluncada simionenin yardimci taktigine geciyorum ben 4 defansa.Orada da gorvetleri top bizdeyken gf yapiyorum top rakipteyken sgk slk oluyor.Ben boyle bir care buldum kendimce tavsiye ederim

Dostum önerin için saol ama bende devamlı oyun içinde yardımcı td değiştirme olayını hiç sevmiyorum nedense.Ben sadece 1 td ile oynuyorum hep433 de yaya toure yi ziyan ediyorum ona yanıyorum :)
    |
    |

PSN:ERTANTR
  • Yüzbaşı
    388 Mesaj
    Oyunda yazilimsal hatalar var abi ya.Mesela kaleciyle elinle pas attiginda ortaya atarsan direk forvete atmaya calisiyor halbuki orta sahadaki adam hareketlense alacak sacmalik oluyor.Hareketlenme hatasi cok fazla oyunda benim gordugum mesela adam topu sisiriyor baska adamim daha yakin ama nedense uzaktaki adam o topa kosmaya calisiyor adami degistirip yakin adamla kosuyorum diger adamida bilgisayar kosturuyor bazen adamlar birbirine carpiyor sikisiyor forvette kaliyor.Adam ortaya sisiriyor defansim kosuyor adamin forveti kosuyor kaleciyi cikarmadigim halde kaleci cikiyor adam golu atamayacakken asittma vurus yapiyor gol oluyor.Paslari gec atma hastaligini zaten soylemiyorum bile.Ustelik kalecim courtois savunmaci kaleci ve oyundaki en iyi kalecilerden biri bence ama cikiyor.Baska kalecilerle denedim onlarda yapiyor o hatayi yazilimsal yani.Arkaya pas atiyorlar orta saham kalabalik adamin attigi topa kafa atiyorum top onca orta saham varken adamin onune dusuyor abi gercekte olmayacak seyler oluyor oyunu cok seviyorum ama bunlari duzeltmeleri lazim chiellini alaba mascherano mal degil heralde o topu adamin onune atsin adam top atiyor havadan vidal topa kosuyor uzunca sure kosuyorlar adam omuzu vuruyor vidal kosmayi birakiyor yahu vidali izliyoruz gercekte biliyoruz adam vantuz gibi dusse bayilsa o topa yine kosar:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Abi 2015 deki gibi oynatan siemone gibi bir td. yok mu yaa?kimi aldiysam verim alamadim 4222 sistemindehele hucum bolgesi genis olanlar yok mu,harbi gicik oluyorum.kanatlara gidiyor fwler hep
    433 oynuyorum ve su oyunu 98 den beri oynarim paso 4222 ile oynammisimdir, td yoklugunda 433 sistemini ilk defa bu kadar cok oynadim valla :)

bende arıyorum o günlerimi
    tekrar bugün simone'yi aradım ama eski tadı yok

4-3-3'te hangi TD ile oynuyorsunuz ?

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Abi 2015 deki gibi oynatan siemone gibi bir td. yok mu yaa?kimi aldiysam verim alamadim 4222 sistemindehele hucum bolgesi genis olanlar yok mu,harbi gicik oluyorum.kanatlara gidiyor fwler hep
    433 oynuyorum ve su oyunu 98 den beri oynarim paso 4222 ile oynammisimdir, td yoklugunda 433 sistemini ilk defa bu kadar cok oynadim valla :)

luis enriqe ile başkan.

• Yüzbaşı
    409 Mesaj

R.Garcia ile oynuyorum. 1 dos 2 go sla sga sf. Kanatlar gf oluyor.

|
    |
    wildermess kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Usta gf yaptiginda ortaya cekebiliyor musun adami yoksa yerleri yine kenarlarda mi?

|
    |
    _myalichan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Usta gf yaptiginda ortaya cekebiliyor musun adami yoksa yerleri yine kenarlarda mi?

ortaya çekilmez,yerleri aynı olur.

• Yüzbaşı
    388 Mesaj

Del bosquede cekiliyor ama onunda yonetim 400

|
    |
    suÇ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mesuty85

Bende ilk defa duydum ama gunduz maci da oynanmiyorki hele bazi sahalarda golgelerden hicbisey gozukmuyor.

Gece maçı olunca stadyumdaki ışıklandırmalar kastiriyor mus

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

luis enriqe ile başkan.

|
    |

• Yarbay
    3583 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _myalichan

R.Garcia ile oynuyorum. 1 dos 2 go sla sga sf. Kanatlar gf oluyor.

|
    |

Del bosquede cekiliyor ama onunda yonetim 400

hıım bilmiyordun onu,almak lazım o zaman
    |
    |

• Yarbay
    2876 Mesaj

+1905

|
    |
    gallerprensi4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    409 Mesaj

Cekebiloyosun hocam.

|
    |
    gallerprensi4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunda yazilimsal hatalar var abi ya.Mesela kaleciyle elinle pas attiginda ortaya atarsan direk forvete atmaya calisiyor halbuki orta sahadaki adam hareketlense alacak sacmalik oluyor.Hareketlenme hatasi cok fazla oyunda benim gordugum mesela adam topu sisiriyor baska adamim daha yakin ama nedense uzaktaki adam o topa kosmaya calisiyor adami degistirip yakin adamla kosuyorum diger adamida bilgisayar kosturuyor bazen adamlar birbirine carpiyor sikisiyor forvette kaliyor.Adam ortaya sisiriyor defansim kosuyor adamin forveti kosuyor kaleciyi cikarmadigim halde kaleci cikiyor adam golu atamayacakken asittma vurus yapiyor gol oluyor.Paslari gec atma hastaligini zaten soylemiyorum bile.Ustelik kalecim courtois savunmaci kaleci ve oyundaki en iyi kalecilerden biri bence ama cikiyor.Baska kalecilerle denedim onlarda yapiyor o hatayi yazilimsal yani.Arkaya pas atiyorlar orta saham kalabalik adamin attigi topa kafa atiyorum top onca orta saham varken adamin onune dusuyor abi gercekte olmayacak seyler oluyor oyunu cok seviyorum ama bunlari duzeltmeleri lazim chiellini alaba mascherano mal degil heralde o topu adamin onune atsin adam top atiyor havadan vidal topa kosuyor uzunca sure kosuyorlar adam omuzu vuruyor vidal kosmayi birakiyor yahu vidali izliyoruz gercekte biliyoruz adam vantuz gibi dusse bayilsa o topa yine kosar:)

Oyunun amacı bilmeyen bebeleri biliyomuş gbi göstermek dostum yazılım bu :D

|
    |

• Yarbay
    2759 Mesaj
    Pique ön bileroya aldım defansa dönük orta saha oynatıyorum, rakipte İbrahimoviç bile olsa boş, tüm havadan topları kesiyor, 2 stoper önüne koydum

|
    |

PSN: Cool_Football-Tr
  • Yüzbaşı
    388 Mesaj

Dostum sen traktorler listesine baktigin icin gozukmuyordur saka bi yana usta lisanslar yok cogu teknik adamin o yuzden bizde de gorunmuyor fotograflar

|
    |
    mustafa3131 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Eleştrilmiycek gbi değil bu kayarak ve uzun topla oynama olayı. Bu olay bilmişlik olayı değil maçtan zevk alma olayıda değil. Oyunun açığından faydalanp kazanarak egoyu tatmin etme olayı olmuş . Adam bn gol atcsğm sıra kaydı kırmzı kart gördü snra şişirip şişirp oynadı maçı yendi ya :D lan konami .ötünü eşşekler miksin

Ben de sürekli uzun top oynayanlara sinir oluyorum ama gördüğüm kadarıyla oyunun kodları bunun üzerine yazılmış, oyun,sizi böyle oynamaya zorluyor..Pes6 gibi, pes 2012 veya pes 2015 gibi bu oyunda da ,yerden oyun kurarak oynamaya çalıştığınızda, oyun,buna izin vermiyor, rakip oyuncular,bilim kurgu filmindeki Flash gibi saniyesine yanınızda bitiyor ve amansız bir press yapıyorlar ve yerden 1-2 pas yaptıktan sonra topu mecburen kaptırıyorsunuz ve bu sırada rakibin yerden veya havadan attığı bir ara pasla işiniz bitiyor..Bu oyun, Pes 15 gibi tok bir oynanışa sahip değil..Daha çok, çoluk çocuğu sevindirmek için ucuz, sığ, bir hale getirilmiş..

Ya kardeş eleştrmeym dyodum ama oyun nasl blyo musun freni patlamış kamyon gbi. Oyunu kontrol edemyorum milimetrşk harektlet yapabilen biryim halbuki. Pes tarihinin en talihsiz oyunu pes 2013ün bile bi ruhu vardı. Ayıp ettiler bizlere.

1 haftadır açmıyorum! huzur denen bi şey varmış:))

bu mod pes fanlarına atılmış en büyük kazıktır! benim gibi pes aşığı birini bile nefret ettirdi bu illet:((

• Binbaşı
    1654 Mesaj
    Simeone ile oynuyorum. Gecen senekinden cok farkli. Level 5 kadrosu kurunca tekrar deneyecegim bakalim. Oyunun su anki hatalarinin subat ve mart guncellemeleri ile duzelecegini umuyorum. Gecen sene de bu aylarda yaptiklari duzenlemer ile oyun gayet tok ve guzel olmustu.

|
    |
    2759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Eleştrilmiycek gbi değil bu kayarak ve uzun topla oynama olayı. Bu olay bilmişlik olayı değil maçtan zevk alma olayıda değil. Oyunun açığından faydalanp kazanarak egoyu tatmin etme olayı olmuş . Adam bn gol atcsğm sıra kaydı kırmzı kart gördü snra şişirip şişirp oynadı maçı yendi ya :D lan konami .ötünü eşşekler miksin

Ben de sürekli uzun top oynayanlara sinir oluyorum ama gördüğüm kadarıyla oyunun kodları bunun üzerine yazılmış, oyun,sizi böyle oynamaya zorluyor..Pes6 gibi, pes 2012 veya pes 2015 gibi bu oyunda da ,yerden oyun kurarak oynamaya çalıştığınızda, oyun,buna izin vermiyor, rakip oyuncular,bilim kurgu filmindeki Flash gibi saniyesine yanınızda bitiyor ve amansız bir press yapıyorlar ve yerden 1-2 pas yaptıktan sonra topu mecburen kaptırıyorsunuz ve bu sırada rakibin yerden veya havadan attığı bir ara pasla işiniz bitiyor..Bu oyun, Pes 15 gibi tok bir oynanışa sahip değil..Daha çok, çoluk çocuğu sevindirmek için ucuz, sığ, bir hale getirilmiş..

Ya kardeş eleştrmeym dyodum ama oyun nasl blyo musun freni patlamış kamyon gbi. Oyunu kontrol edemyorum milimetrşk harektlet yapabilen biryim halbuki. Pes tarihinin en talihsiz oyunu pes 2013ün bile bi ruhu vardı. Ayıp ettiler bizlere.

1 haftadır açmıyorum! huzur denen bi şey varmış:))

bu mod pes fanlarına atılmış en büyük kazıktır! benim gibi pes aşığı birini bile nefret ettirdi bu illet:((

Hem oyuna küfür ediyorum hem girmezsem sıkılıyorum, çünkü futbolu seviyorum. Bu oyun aslında çaresizliğimiz bizim. Ps4te futbol yok başka, bu sezon nasıl geçer böyle bilmiyorum, baya da var daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 10 Ocak 2016; 23:01:10 >
    |
    |

PSN: Cool_Football-Tr

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Bey Azura
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.