Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
27.611
Cevap
92
Favori
479.382
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)
Giriş
    7020 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    bbnnoglukml

sissoko vardı kadromda 84 gücü var.. hiç oynatmamıştım şu ana kadar dün oynattım tam canavar çıktı.. çok iyi top çalıyor çalım atıyor.. fiziği müthiş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    769 Mesaj
    Eleştrilmiycek gbi değil bu kayarak ve uzun topla oynama olayı. Bu olay bilmişlik olayı değil maçtan zevk alma olayıda değil. Oyunun açığından faydalanp kazanarak egoyu tatmin etme olayı olmuş . Adam bn gol atcsğm sıra kaydı kırmzı kart gördü snra şişirip şişirp oynadı maçı yendi ya :D lan konami .ötünü eşşekler miksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: disclosure

Ve Ribery'i çektim.
    Son 3 günde sırasıyla Hazard, Ramos, Ribery
    Kadro çok iyi oldu.

Ronaldo
    Roben
    Yaya Toure
    Boateng
    Lahm
    T.Silva
    Santi Cazorla
    Neuer
    Aha bunları bekliyorum ve oyun bitene kadar alıcam

Ben de saat 2 muhabbetine çevireyim dedim. İlk top orta saha ajanı açtım 10 binlik Ribery geldi. Demek ki her gün verilen oyuncular aynı.

Ben 2 top çevirdim OS dün saat 2 den sonra ikisi de tırt.

|
    |
    Scorponaxe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: burilk

Ben 2 top çevirdim OS dün saat 2 den sonra ikisi de tırt.

Ben o saatlerde 8 tane os çevirdim hepsi sarı

|
    |
    dün uzun zamadan sonra ilk defa my clup oynadım.
    simone'yi aldım.yine değişken dizilişte oynatıyor.
    bunu kapatmanın bir yolu var mı ?

ayrıca normal online klasmanlarda ev sahibi stadı değiştirebiliyor fakat ben ev sahibi olunca değiştiremiyorum.
    bunun bir ayarı varmı ?

|
    |

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

Eleştrilmiycek gbi değil bu kayarak ve uzun topla oynama olayı. Bu olay bilmişlik olayı değil maçtan zevk alma olayıda değil. Oyunun açığından faydalanp kazanarak egoyu tatmin etme olayı olmuş . Adam bn gol atcsğm sıra kaydı kırmzı kart gördü snra şişirip şişirp oynadı maçı yendi ya :D lan konami .ötünü eşşekler miksin

Ben de sürekli uzun top oynayanlara sinir oluyorum ama gördüğüm kadarıyla oyunun kodları bunun üzerine yazılmış, oyun,sizi böyle oynamaya zorluyor..Pes6 gibi, pes 2012 veya pes 2015 gibi bu oyunda da ,yerden oyun kurarak oynamaya çalıştığınızda, oyun,buna izin vermiyor, rakip oyuncular,bilim kurgu filmindeki Flash gibi saniyesine yanınızda bitiyor ve amansız bir press yapıyorlar ve yerden 1-2 pas yaptıktan sonra topu mecburen kaptırıyorsunuz ve bu sırada rakibin yerden veya havadan attığı bir ara pasla işiniz bitiyor..Bu oyun, Pes 15 gibi tok bir oynanışa sahip değil..Daha çok, çoluk çocuğu sevindirmek için ucuz, sığ, bir hale getirilmiş..

• Yarbay
    4569 Mesaj
    Dun aksam arkadasin evde PES oynadik. 50" Philips TV vardi 4K falanmis ozelliklerini pek bilmiyorum ama oyun modu yoktu input lag orani bi hayli yuksekti. Neredeyse onlinedaki button lag gibiydi. Onlar pek fark etmedi ama ben durumu bildigim icin kotu geldi. Tvnizde oyun modu varsa muhakkak oyle kullanin. Benim TVnin oyun modunda yanlis hatirlamiyorsam 12 ms oluyor. Gozunu seveyim ne onemli seymiste farkinda degilmisim.

Orijinalden alıntı: _myalichan

Sonunda Yaya TOURE kombosunu tutturdum. 3. Denememdi ilk 2 kombo basarisiz olmustu ama 3. Buldum.

2 haftadır afrika gözlemcisi gelmiyor ya delirmek üzereyim
    arkadaşlar takımınızda arda varsa özelliklerini paylaşabilir misiniz? sizce güncellemeden sonra kombosu ne olabilir?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Dun aksam arkadasin evde PES oynadik. 50" Philips TV vardi 4K falanmis ozelliklerini pek bilmiyorum ama oyun modu yoktu input lag orani bi hayli yuksekti. Neredeyse onlinedaki button lag gibiydi. Onlar pek fark etmedi ama ben durumu bildigim icin kotu geldi. Tvnizde oyun modu varsa muhakkak oyle kullanin. Benim TVnin oyun modunda yanlis hatirlamiyorsam 12 ms oluyor. Gozunu seveyim ne onemli seymiste farkinda degilmisim.

Birde söyle birsey varmış ilk defa duydum maçı gece yapıyoruz ya gündüz yapınca lag olmuyormuş ne alakası varsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 10 Ocak 2016; 13:41:06 >

Sonunda Yaya TOURE kombosunu tutturdum. 3. Denememdi ilk 2 kombo basarisiz olmustu ama 3. Buldum.

Tebrikler hocam, ilk 2 denemede B.Sako gelmiş miydi?

İlk denemede sako gelmisti. İkinci denemede adini unuttum bronz toptan bir adam gelmisti. Bu ikisini kadroda tuttum. Dun afrika vatandasligi gelince. İngiltere ligi-afrika-duran top kombinenine girdim tekrar %20 yle girdi. Sonunda bekledigim kara oglan geldi

|
    |
    squillacci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam uzun zamandir banada gelmiyidu 2 kere gelmisti ama ilk 2 denememde kombo tutmadi. 3 de tuttu artik. Umarim biran once sanada gelir

|
    |
    eren35fb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

Ben de sürekli uzun top oynayanlara sinir oluyorum ama gördüğüm kadarıyla oyunun kodları bunun üzerine yazılmış, oyun,sizi böyle oynamaya zorluyor..Pes6 gibi, pes 2012 veya pes 2015 gibi bu oyunda da ,yerden oyun kurarak oynamaya çalıştığınızda, oyun,buna izin vermiyor, rakip oyuncular,bilim kurgu filmindeki Flash gibi saniyesine yanınızda bitiyor ve amansız bir press yapıyorlar ve yerden 1-2 pas yaptıktan sonra topu mecburen kaptırıyorsunuz ve bu sırada rakibin yerden veya havadan attığı bir ara pasla işiniz bitiyor..Bu oyun, Pes 15 gibi tok bir oynanışa sahip değil..Daha çok, çoluk çocuğu sevindirmek için ucuz, sığ, bir hale getirilmiş..

Ya kardeş eleştrmeym dyodum ama oyun nasl blyo musun freni patlamış kamyon gbi. Oyunu kontrol edemyorum milimetrşk harektlet yapabilen biryim halbuki. Pes tarihinin en talihsiz oyunu pes 2013ün bile bi ruhu vardı. Ayıp ettiler bizlere.

• Binbaşı
    1537 Mesaj
    quote:

Hocam uzun zamandir banada gelmiyidu 2 kere gelmisti ama ilk 2 denememde kombo tutmadi. 3 de tuttu artik. Umarim biran once sanada gelir

İlkinde de tutmuş hocam B.sako da var bu komboda o yüzden sordum zaten , diğer bronz değil de onu iyi ki tutmuşsun kadroda.

|
    |

Orijinalden alıntı: EmreNX

Hayir hem takim gücüm artti hem klansman yükseldim. Sanirim %50 bonus kalkinca boyle oldu. Size kac gp geliyo galibiyete ?

Dogrudur hocam, %50 bonus gittiginden dolayı oyle olmustur. Uzun süredir klasman 1-2 deyim ben lvl 4 takım ile her galibiyete yaklasık
    2.700 gp veriyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1799 Mesaj
    quote:

hayırlı olsun usta. Toureyi oynatacagin sistem cok onemli yalnız, hangi sistemde oynuyosun

• Binbaşı
    1217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Tebrikler hocam, ilk 2 denemede B.Sako gelmiş miydi?

hocam siz hangi kombolardan bahsediyorsunuz, ingiltere+afrika+duran top bekliyorum ben. diğer %50 şans olanda makhedjouf, %33'te makhedjouf ve t. partney var. b.sako hangi komboda?

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.