Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk denemede sako gelmisti. İkinci denemede adini unuttum bronz toptan bir adam gelmisti. Bu ikisini kadroda tuttum. Dun afrika vatandasligi gelince. İngiltere ligi-afrika-duran top kombinenine girdim tekrar %20 yle girdi. Sonunda bekledigim kara oglan geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eren35fb kullanıcısına yanıt
    Hocam uzun zamandir banada gelmiyidu 2 kere gelmisti ama ilk 2 denememde kombo tutmadi. 3 de tuttu artik. Umarim biran once sanada gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

Eleştrilmiycek gbi değil bu kayarak ve uzun topla oynama olayı. Bu olay bilmişlik olayı değil maçtan zevk alma olayıda değil. Oyunun açığından faydalanp kazanarak egoyu tatmin etme olayı olmuş . Adam bn gol atcsğm sıra kaydı kırmzı kart gördü snra şişirip şişirp oynadı maçı yendi ya :D lan konami .ötünü eşşekler miksin

Ben de sürekli uzun top oynayanlara sinir oluyorum ama gördüğüm kadarıyla oyunun kodları bunun üzerine yazılmış, oyun,sizi böyle oynamaya zorluyor..Pes6 gibi, pes 2012 veya pes 2015 gibi bu oyunda da ,yerden oyun kurarak oynamaya çalıştığınızda, oyun,buna izin vermiyor, rakip oyuncular,bilim kurgu filmindeki Flash gibi saniyesine yanınızda bitiyor ve amansız bir press yapıyorlar ve yerden 1-2 pas yaptıktan sonra topu mecburen kaptırıyorsunuz ve bu sırada rakibin yerden veya havadan attığı bir ara pasla işiniz bitiyor..Bu oyun, Pes 15 gibi tok bir oynanışa sahip değil..Daha çok, çoluk çocuğu sevindirmek için ucuz, sığ, bir hale getirilmiş..

Ya kardeş eleştrmeym dyodum ama oyun nasl blyo musun freni patlamış kamyon gbi. Oyunu kontrol edemyorum milimetrşk harektlet yapabilen biryim halbuki. Pes tarihinin en talihsiz oyunu pes 2013ün bile bi ruhu vardı. Ayıp ettiler bizlere.

• quote:

Orijinalden alıntı: _myalichan

Hocam uzun zamandir banada gelmiyidu 2 kere gelmisti ama ilk 2 denememde kombo tutmadi. 3 de tuttu artik. Umarim biran once sanada gelir

İlkinde de tutmuş hocam B.sako da var bu komboda o yüzden sordum zaten , diğer bronz değil de onu iyi ki tutmuşsun kadroda.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreNX

Hayir hem takim gücüm artti hem klansman yükseldim. Sanirim %50 bonus kalkinca boyle oldu. Size kac gp geliyo galibiyete ?

Dogrudur hocam, %50 bonus gittiginden dolayı oyle olmustur. Uzun süredir klasman 1-2 deyim ben lvl 4 takım ile her galibiyete yaklasık
    2.700 gp veriyor.

• quote:

Sonunda Yaya TOURE kombosunu tutturdum. 3. Denememdi ilk 2 kombo basarisiz olmustu ama 3. Buldum.

hayırlı olsun usta. Toureyi oynatacagin sistem cok onemli yalnız, hangi sistemde oynuyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Sonunda Yaya TOURE kombosunu tutturdum. 3. Denememdi ilk 2 kombo basarisiz olmustu ama 3. Buldum.

Tebrikler hocam, ilk 2 denemede B.Sako gelmiş miydi?

hocam siz hangi kombolardan bahsediyorsunuz, ingiltere+afrika+duran top bekliyorum ben. diğer %50 şans olanda makhedjouf, %33'te makhedjouf ve t. partney var. b.sako hangi komboda?

• quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Tebrikler hocam, ilk 2 denemede B.Sako gelmiş miydi?

hocam siz hangi kombolardan bahsediyorsunuz, ingiltere+afrika+duran top bekliyorum ben. diğer %50 şans olanda makhedjouf, %33'te makhedjouf ve t. partney var. b.sako hangi komboda?

Hocam ingiltere ligi + afrika + duran top kombosunda sitede sadece Y.toure yazmasına rağmen B.sako da uyuyor bu komboya , sitede bazı eksiklikler hatalar var .

• hadi ya iyi oldu öğrendiğim teşekkürler. peki bale için de bu mümkün mü şimdilik lusmi gracia'yı elde . başka uyumlu var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren35fb

hadi ya iyi oldu öğrendiğim teşekkürler. peki bale için de bu mümkün mü şimdilik lusmi gracia'yı elde . başka uyumlu var mıdır

Bale kombosu doğru hocam- Luismi ve bale -
    o kombodaki özellikler değişken değil ( ispanya ligi+ sağ açık + sol ayak )
    Yetenek ajanları işin içine girince karışıyor.

• Arkadaşlar bu kombo olayı nedir? İstediğim bazı oyuncular var onları çekmek için ne yapmak gerekiyor? Maç sonu verilen menejerler ile alakalı sanırım? Bu kombo listesi olan bi site varmı? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    http://pesdb.net/pes2016/?scout_percent=100&page=1
    Buraya bakabilirsiniz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burilk -- 10 Ocak 2016; 16:43:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burilk

http://pesdb.net/pes2016/?scout_percent=100&page=15
    Buraya bakabilirsiniz hocam.

Teşekkürler, anladığım kadarıyla maç sonu verilen menejerler ile istediğimiz oyuncunun özelliklerini komboluyoruz. Doğrumudur? Peki en fazla kaç menejer kullanabiliyoruz?
  • M0NKEY-BUSİNESS M kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. En fazla 3 tane kullanılıyor.

• Ing+africa+duran top ile top secmeye girersek yaya toure kesin mi?

• Online da lag var mı? fifa mı pes mi bu sene?
  • vay arkadaş ben bu ROBERTO BAGGİO'nun olduğu hafta çevime yapamayarak hayatımın evlenmekten sonraki en büyük hatasını yapmışım anasını satayım.
    neymiş bu roberto baggio ???
    az önce 3 maç yaptım 6 gol yedim.tüm goller baggio'dan
    çok abartılı yapmışlar bence.
    bunlardan bi cacık olmaz diye çevirmemiştim fakat şimdi çok pişmanım
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    Sosyal mesaja bittim

• quote:

Orijinalden alıntı: burilk

Sosyal mesaja bittim

• Cevap verecek yokmu fifa mi pes mi bu sene ve online sorunlu mu lag varmi yokmu

• 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.