Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanyigit41

yazilanlari okuyorum vakit buldukca bazi arkadaslar gercekten cok onemsiz seylere takilip kaliyorlar ve forumda amacindan sapmis oluyor aslinda .lvl 1 lvl 2 gibi seyleri boyle uzun uzadiya konusmanin bi yarari yokki .evet hileciler var cirkefce oynayanlar var surekli kayanlar var lvl dusuk gosteren tokatcilarda var .biliyorum yenildigim zaman bende boyle dusunmuyorum bazen o joysticki bende kirdim cogu kez kirmak istedim vazgectim .my club yani benim takimim nasil istiyorsam oyle oynuyorum lvl falan dusurmeden ..premier lig hastasiyim daha iyi adamlarim varken jordan ibe'la s.de jong la musa sissokoyla bu yil ruya gibi bi sezon geciren leicester city'li mahrezle oynuyorum .onlarla yenince mutlu oluyorum .ronaldo neymar li takimimi sevmiyorum..ben bu oyunda hic bi zaman guclu takimla gucsuz takimi yenmeye calismadimki winnig eleven dan beri ,simdide boyle olucak.diyecegim oyundan zevk almaya calisin .hele o cl agentleri haftasinda tum toplari acma plani yapanlarin matematik hesabi midemi agritiyor okuyunca .biraz relax lutfen

Haklısın dostum, ben de sonuna kadar katılıyorum sana..

Herkes ronaldo, messi, ibra, lewa ve robben'le oynuyabilir..

ama oyunu teknik manejerlik tadında oynamak;

sevdiğim iyi ve güncel formda oyuncularla oynamak bana daha fazla zevk veriyo açıkcası..

Benim takım da Premier Lig (WHU özellikle) ve Fransa Ligi ağırlıklı..

Her hafta sonu S.Bilic ve öğrencilerini takip ediyorum gol yemesinler diye, takımın defansında 3 WHU'li (Kaleci Adrian, stoper Ogbonna ve DOS Kouyate) olduğu için

• quote:

Orijinalden alıntı: mlhdrmz

Az önce Myclub sıralamasında 8. sıralamada olan 1143 dereceli sertac12 isimli kişiyi deplasmanda 4-2 yendim. Benim derecem 475.....Adamın bana etmediği yazmadığı küfür kalmadı....
    Bu küfürbaz herifi nereye nasıl şikayet edip hesabını banlatabilirim...

EDİT: SONY'E ŞİKAYET RAPORU GÖNDERİLDİ...

türkçe küfürden dolayı hesabı banlanan görmedim hiç.o kisiyle bende yapmış ve yenilmistim demekki sonuca bağlı herşey.birde muratgakgoş diye bi şahıs 40.dakika baglantı kopardı 10 saniye icinde işin uzmanı olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda Yaya TOURE kombosunu tutturdum. 3. Denememdi ilk 2 kombo basarisiz olmustu ama 3. Buldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün 2 kere reus kombosu denedim %33 ile .. alakasız isimler geldi,, stoper ve orta sahadan..
  • Biraz önce bi kahbenin çocğyla oynadm kayıp durdu anasnı bacsnı miktiğim ne zevk alıyosa

• _myalichan kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun aga

• hakanyigit41 kullanıcısına yanıt
    Haklisin abi.Birde bisey eklemek istiyorum asıl varya bunu yapan genelde turklerden oluyor burada caprazlara uzun top atmayi falan elestirdi herkes bende nefret ediyorum ama bunu zaten genelde turkler kullaniyor daha az once ertantr diye biriyle oynadim level 2 adam kaleye neueri koymus sag acik robben yaptigi tek sey robbene sisirmek yenemedim adami vakit yetmedi top cevirdi son 10 dk 3-2 kaybettim.Cani sagolsun cok umrumda degil yani ama bu level dusurmedir capraz oynamadir kaymadir falanfir filandir geneli bizden cikiyor acikcasi en azindan benim gordugum boyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Hayirli olsun aga

Eyvallah hocam

• Şunu farkettim 900-1000 puanlı 3 oyuncu ile arka arkaya sayılır oynadım. Hepsi kayarak oynuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: disclosure

Şunu farkettim 900-1000 puanlı 3 oyuncu ile arka arkaya sayılır oynadım. Hepsi kayarak oynuyor.

Ben kadromu kurduğma inandm online maça başlaym dedim ulan oyuncularn hepsi motor takmş gbi uçuyo bide karşındaki kayıp l1 üçgen oynuysa tmamdııır . Bu oyunu ypanlar pinpon oyunu dye fifaya laf etmşlerdi ama oyunun şu ankş hali ondan farklı değil . Kesnlikle dha yvaş oyunculrla oynanmalı bu oyun. Bn daha ilk online maçmda irrite oldm . Kşke uğraşmsaydm kadro içn.

• Arkadaşlar bir şey soracam bilen var mı.
    Rakip ceza alanı icinde veya dışında bazen kaleciyi çıkarmak zorunda kalıyorum. Mecbur ücgene basiyorum.ama her zaman olmasada bazen hatta genellikle kritik zamanlarda hem kaleci çıkıyor hemde benim adam arkadan kayiyor.top yüzde yüz kalecide olacak ama sonuç penaltı. Bunun bir ayarı varmı bilen.ben sadece kaleci ciksin istiyorum adamım kaymasin istiyorum.tuş ayarlarına baktım böyle bir ayar goremedim.
    Bilgisi olan yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: PONTOREUS

Arkadaşlar bir şey soracam bilen var mı.
    Rakip ceza alanı icinde veya dışında bazen kaleciyi çıkarmak zorunda kalıyorum. Mecbur ücgene basiyorum.ama her zaman olmasada bazen hatta genellikle kritik zamanlarda hem kaleci çıkıyor hemde benim adam arkadan kayiyor.top yüzde yüz kalecide olacak ama sonuç penaltı. Bunun bir ayarı varmı bilen.ben sadece kaleci ciksin istiyorum adamım kaymasin istiyorum.tuş ayarlarına baktım böyle bir ayar goremedim.

Ayarlardan yani gamepad ayarlarindan otamatik kaymayi iptal et

• quote:

Orijinalden alıntı: _myalichan

quote:

Orijinalden alıntı: PONTOREUS

Arkadaşlar bir şey soracam bilen var mı.

Ayarlardan yani gamepad ayarlarindan otamatik kaymayi iptal et

Haa görmüştüm onu.ama anlam verememiştim. Hocam saolun yaparım şimdi ayarı.

• PONTOREUS P kullanıcısına yanıt
    Omemli degil

• hakanyigit41 kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam. Oyunun başında verilen hadi, ayatullah ve hamid adlin ne hikmetse bende kalmış ve alıştığımız için çoğu maçta kullanıyorum. Agüero olduğu halde hrgota ile daha çok oynuyorum. Benim de çok takıntım yok yıldızlar karması olsun diye. Gelirse kullanırım yoksa elimdekiler yeter.

• gallerprensi4 G kullanıcısına yanıt
    Kayan, çapraza şişiren bir yere kadar çekiliyor da ben de şu son dakikalarda defansta top çevirenlere uyuz oluyorum gerçekten.

• PONTOREUS P kullanıcısına yanıt
    Omemli degil

• ps3 te sıralamalarda başlarda olan kortatu geldi karşıma. Adam bençe dayamış 40-45 arası yedekleri, kaleyede 60 gücünde bi kaleci, sahadaki 10 adam nerdeyse toty 2015 ten kurulu. Herif langırt oynadı resmen. Haliyle benim takım seyretti.
  • Banada denk gelmişti şu an kaç puan bilmiyorum o Zaman 1053 tü 6-5 yenmiştim son dakika golü ile baya morali bozulmuştur son dakika yiyince golü.

• Arkadaslar bir ricada bulunabilir miyim ben 5-3-2 tarzi bir taktik oynayan hoca istiyorum bakiyorum ama oyle gelmiyor hic eger goren olursa beni buradan uyarirsa cok guzel olur bende alirim bazen unutuyorum bakmayi birde oyunda ronaldinho reyis yok mu? Olsa harika olurdu

• 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.