Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Coins ne gp veya myculb parasimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

En iyi dosu bilmem de bende mascherano javi martinez de rossi var.De rossi mukemmel adam kafa da vuruyor parcaliyor rakibi sergio busquets iyi olabilir diye dusunuyorum ama bilmiyorum.gö onerisine gelince bir onerim yok ama bende vidal var gercekten guzel adam ama forumdaki arkadaslarin hayalini kuracaklari kadar degil.bende yaya yok ama eminim cok daha iyidir

yaya toure kadar kimseden korkmuyorum dos olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend2015

bu arada oyundaki en iyi dos kim size göre ?.. gö içinde alayım görüşlerinizi

Bence en iyi Dos, Matic..Ama ne yapsanız da, bir şekilde defans mala bağlıyor..Bu oyunda defansif oyuncuların çok da katkısı yok..İleride Neymar,ibo,Robben üçlüsü varsa yetiyor...
  • burilk B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hafta normalde 250 coin olan agentlar, 100 coine açılıyor. Daha sonra 8 defa açabilecekken şimdi 20 tane açabilirsin. O yüzden bu hafta onları değerlendirebilirsin.
    Bu arada pahalı ve gp ile alımı kilitli olan teknik direktörlerden de istediğin varsa alabilirsin.
  • Virtue34 kullanıcısına yanıt
  • quote:

bana gare masceranoydu onu da yanlışlkla serbest braktm onun yerine song u oynatıyorum ondan da memnunum ama bi masc. değil
  • Arkadaşlar kutulu oyun almıştım . Ama myclup çıkınca oyunu sattım. şimdi tekrar almak istiyorum .

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/pes-2016-anniversary-edition-bundle/cid=EP0101-CUSA02640_00-DIGIANNBUNDLE001

PES 2016 Anniversary Edition Bundle
    bu paketi alırsam

Bana neymar ve yılın 11 nde 1 oyuncu verirmi.

Kutlu oyunda neymar 10 maçlık gelmişti..
  • Roy Keane R kullanıcısına yanıt
    İstediğim bulger vardı onu da aldım zaten. Agent e deneyelim o zaman. Sağolasın.

• quote:

Bende Medel ve Luiz Gustavo var, kaya gibiler. De rossi de var ama henüz uyumu 68 civarında, ustalarda oynatıyorum. 99 olursa o da parçalar.
    Gö dersen Thiago, Krohn Dehli ve Behrami den memnunum

Tabi insanın gönlünden bi yaya, fellaini, witsel,pogba, vidal, matuidi, mascherano geçmiyor değil.
  • legend2015 L kullanıcısına yanıt
    Bende mascherano, nordveit ve 76 lık fernandes var. Üçünden de memnunum. Ama oynadığım rakiplerde mottanın olduğunda hücumda zorlanıyorum. Motta çok iyi bir kesici.
    Göbekte de witsel iki yönlü de çok faydalı. Hem hava toplarında da etkili. Uzun boylu göbeğe alıştığımız için fellaini yi de witselle oynattığım oluyor. Bir de 3 lü göbek oynarken yanlarına Behrami yı koyuyorum. Behrami de verimli ve mücadeleci bir oyuncu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burilk -- 9 Ocak 2016; 13:03:45 >
  • Ps4 de 2 vs 2 online oynama lobi harici yokmu ???

• quote:

Bnce pogba. Manyak gibi saldırıyo ayak koymaları felan süper bn çok bğeniyorum. Onun levelini yükseltiyorum şimdi .

• quote:

Orijinalden alıntı: Roy Keane

quote:

Bende Medel ve Luiz Gustavo var, kaya gibiler. De rossi de var ama henüz uyumu 68 civarında, ustalarda oynatıyorum. 99 olursa o da parçalar.
    Gö dersen Thiago, Krohn Dehli ve Behrami den memnunum

Tabi insanın gönlünden bi yaya, fellaini, witsel,pogba, vidal, matuidi, mascherano geçmiyor değil.

Uyumun puanını nerden görüyoruz hocam ?

• Ronaldonun formu düştü gibi. Eski gollerimi atamayorum. Perşembe günü mavi olmasına rağmen o gün güzel oynuyordu. Ama dün beğenmedim. Ronaldosu olanlar deneyenler yorumlarlarsa sevinirim

• odyometrifr06 kullanıcısına yanıt
    kadro listesine girince L1 (L2 de olabilir şu an evde olmadığım için bakamıyorum) e bastıkça isminin yanında genel derece taktikler 1 ile uyum 2 ile uyum 3 ile uyum, maliyeti, gol , asist vb değerleri geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roy Keane -- 9 Ocak 2016; 14:27:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbs03

Ronaldonun formu düştü gibi. Eski gollerimi atamayorum. Perşembe günü mavi olmasına rağmen o gün güzel oynuyordu. Ama dün beğenmedim. Ronaldosu olanlar deneyenler yorumlarlarsa sevinirim

Formu mavi olunca oyuncu kim olursa olsun çok berbat oynar bence ronaldo yu bu hafta oynatma yerine başka oyuncu koy daha iyi

• sbs03 S kullanıcısına yanıt
    Form çok etken oyuncu üzerinde. Agüero bu hafta kırmızı. 2 3 maç yaptım. Resmen motor takmış gibi koşuyor. Her topa hareketleniyor.

• Bende 3 lu orta saha kullaniyorum. Dos olarak T.Motta yedegi Javi Garcia. GÖ olarakda sissoko ve matuidi. Simdiki cabam vidal ve yaya toureyi bulmak. Bu ikisini kombinden cikarirsam orta sahami 2017 ye kadar ellemem. Arkadaslar bu arada ben simoneyide aldim demek icin ama degisken dizils oldugu icin takim yonetimine girince maca baslangic dizilisini veriyor. Yokmu bunun bir cozumu

• quote:

Orijinalden alıntı: Roy Keane

kadro listesine girince L1 (L2 de olabilir şu an evde olmadığım için bakamıyorum) e bastıkça isminin yanında genel derece taktikler 1 ile uyum 2 ile uyum 3 ile uyum, maliyeti, gol , asist vb değerleri geliyor

Teşekkür ederim hocam sağolasın bilgi için

• Onlineda lag varmi

• 
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.