Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DS yöntemi kullanılsa yine hediyeler alınamıyor mu kendi hesabımızdan oynayınca ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

DS yöntemi kullanılsa yine hediyeler alınamıyor mu kendi hesabımızdan oynayınca ?

DS yöntemi nedir bilmem ancak bildiğim tek şey,oyunu aldığın hesaba,bonusların o hesaba bir tek gönderiyorlar hediyeleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

DS yöntemi o işe yaramaz, DS yöntemi sadece kendi hesabına trophy toplamanı sağlar.
    bütün pre-order bonusları secondary hesaba gider.
  • İbretlik paylaşım... Kendim hazırladım. Umarım beğenirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur89tr -- 27 Temmuz 2015; 17:14:48 >

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    ibretlik derecede olaylardan, gelişmelerden bihaber olmanın resmidir bu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Hangi gelişme? Kojima'nın KONAMI'dan ayrıldığını biliyorum. KONAMI'nın artık mobil oyunlara yöneldiğini de... Başka ne vardı? PES FIFA'yı son dönemde solladı da, benim mi haberim yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Hangi gelişme? Kojima'nın KONAMI'dan ayrıldığını biliyorum. KONAMI'nın artık mobil oyunlara yöneldiğini de... Başka ne vardı? PES FIFA'yı son dönemde solladı da, benim mi haberim yok?

http://forum.donanimhaber.com/m_108074897/tm.htm
    bu konudaki video bakarsan anlarsın ben pes 2015 de böyle bir saçma gol görmedim ama fifada var

• Fifada şu estetiği hiç bulamadım.

https://youtu.be/JZZIkxON7DA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 28 Temmuz 2015; 2:23:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Fifada şu estetiği hiç bulamadım.

https://youtu.be/JZZIkxON7DA

Şunlardan 100 de 1 i PES te yok.

• Elbette var hatta fazlası var.

• quote:

Elbette var hatta fazlası var.

PES'e ISS'den başladım. Çok eski PES oyuncuyusum. PS4'te iki oyun ben de var. PES 15 pas odaklı keyifli bir oyun, ama iş düşüncelerini sahaya yansıtmak istediğinde orada çuvallıyor. FIFA gibi esnek ve özgür oynanışa sahip değil. Belli bir duvar var bunu aşamıyorsun, fizik ve animasyon kıtlığı mevcut. Yeterli seviyede fizik, animasyon ve yeni çarpışma ve ikili mücadele animasyonları eklerlerse belki birşeye benzer. Eğer benim attığım videonun tamamını izlediysen ne demek istediğini anlarsın.

PES'te bir kere dribling yaptığın zaman top hakimiyetini kaybediyorsun. FIFA'da sol analog stick ile son anda topu kurtarabiliyorum. Şutlar PES'te hemen hemen aynı hatta kalenin dibine gir normal şut çekme, ufacık kareye bas mıymıntı mıymıntı kalenin köşesine gidip gol oluyor. Sana bu tarz gollerden 100 lerce gösterebilirim. Golden sonra da kaleci ellerini beline koyup kafasını sallıyor. Yani hep aynı şeyleri görüyorsun insan sıkılıyor bir süre sonra.

• Çok başından savma gibi olcak ama yazdıkların pes oynamayı bilmediğini gösteriyor. Top sürerken hakimiyeti kaybediyormuş falan. Yok böyle bişey. Oynamayı bilmiyorsun. Lütfen pes oynamayı bırak sen, veya buraya olmayan bişeyi var gibi yazma.

O kuş tüyü top ve oyuncu fiziği olan, sahaya bakınca kimin kim olduğu belli olmayan, garip hataların bolca rastlandığı, santradan dümdüz koşarak çarpışa çarpışa gidip top önünde kalan ve gol atılan, oynanışta ve şutlarda hiçbir zaman o doluluk, belirginlik olmayan, hafiflik, basitlik hissi veren, renk paletinin pırıl pırıl cırtlak renkli mozaik gibi çizgi filmsi oluşu bulunan bir oyunu burda yazma artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok başından savma gibi olcak ama yazdıkların pes oynamayı bilmediğini gösteriyor. Top sürerken hakimiyeti kaybediyormuş falan. Yok böyle bişey. Oynamayı bilmiyorsun. Lütfen pes oynamayı bırak sen, veya buraya olmayan bişeyi var gibi yazma.

O kuş tüyü top ve oyuncu fiziği olan, sahaya bakınca kimin kim olduğu belli olmayan, garip hataların bolca rastlandığı, santradan dümdüz koşarak çarpışa çarpışa gidip top önünde kalan ve gol atılan, oynanışta ve şutlarda hiçbir zaman o doluluk, belirginlik olmayan, hafiflik, basitlik hissi veren, renk paletinin pırıl pırıl cırtlak renkli mozaik gibi çizgi filmsi oluşu bulunan bir oyunu burda yazma artık.

O konuda haklısın grafik bakımından. Ama benim için oynanış önemli. KONAMI'nin kat etmesi gereken onlarca yol var. Sen bi ton sorun yazmışsın ben yazmadım bile. Topa kayayım diyorsun adam 10 metre kayıyor yerde. Faul olduğunda %100 sarı kart yiyorsun. Yürüyerek çalım atıyorsun. Koşarak çalım atmak zor. R2 tuşuna basıp rahatlıkla çalım atıyorsun kapmaları imkansıza yakın oluyor. Çimler 2D. Gelişine şutlar gereğinden fazla hızlı gidiyor. Kalecinin topu eliyle fırlatması facia. KONAMI PES 2010'un üstüne koyup gitseydi şuan sektörde liderdi. PES 4,6,2009 ve 2010 gibisi gelmedi henüz.

• Hocam videoyu izledim basit şeyler onlar.
    Ben Pes'in ağırlığını seviyorum bende fifada var heryıl ikisinide alırım 16 da yine ikisinide alacağım. Ha fifada 10 maç yapıyorsam Pes'te 40 maç yapıyorum o ayrı. Fifa çok hızlı bir oyun top sanise zaman içerisinde ordan oraya dolaşabiliyor oturaklı bir futbol yok. Oyuncular 90 dk yorulmak bilmiyor dk 1 de oyuncunun yorgunluğu nasılsa dk 90 dada aynı al topu yardır git. Şimdi sen video koymuşsun Fenerbahçe Erciyes videosu artı offline maç videosu. Sana zahmet online Real Barca veya herhangi bir online video koyarmısın onlineda oyun 360 derece değişkenlik gösteriyor. Online da yaşanan saçmalıkları saymamı istemezsin sanırım. Pes benim için fifadan 3 gömlek daha üstün bir oyun ve bu Pes 15 ile dahada perçinleşti. Eğer ben fifa oynarken Pes den aldığım keyfi alamıyorsam ozaman benim için pes tektir.
    Bir ömürdür L1 üçgen bitmedi bir ömürdür santradan alıp gol atmak bitmedi bir ömürdür 3-0 öndeyken momentum ile 4-3 kaybetmek bitmedi bir ömürdür oyun hızı high den aşağı inmedi oyuncular 90 dk enerjilerinden bişey kaybetmeden koşması bitmedi. EA heryaşa hitap ettiği sürece fifa 2050 ye kadar böyle gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 28 Temmuz 2015; 9:17:49 >

• Dünya çapındaki ilk 10da bulunan oyuncularla defalarca dostluk maçı yaptım. Elim de şuan gayet sıcak ve oyuna hakim. Bana fantazini yaz sana istediğin şekilde üst üste çalımlar ve goller atayım

sen bana söz konusu R2 çalımı at alamadığım top olcak mı beraber sayalım.

senin pozisyonlarını öyle teknik durdurcam ki hiç sarı kart olmıcak

• Koşarak çalım olmuyor diyosun, olmayan şeyleri yazıyosun hep, her türlü çalım oluyor. Bak ben bunu online da 999 puandan 1000 puana çıktığım maç bir Almana attım, maç sonu bana küfürler etti, google translate ile çevirip cevap vermiştim;

Yani yok diye bişey yok, herşey var Pes te

• 2016 da umarım her oyuncu her hareketi yapamaz.

Bütün oyuncular özel çalımları atabiliyordu 2015 te. En dandik stoper bile klas çalımlar yapabiliyordu. Yada her oyuncu hemen hemen aynı kalitede pas verebilirdu.

İniesta ile Dzemaili hemen hemen aynı kalitede pas atamamalı. İniestanın attığı pasın kalitesi daha çok hissedilmeli. Şut çalım vs herkonuda bu ayar iyi yapılırsa daha güzel olacaktır.

Birde oyun ilk çıktığında her sene gayet güzel oluyor ama sonra yapılan güncellemelerle resmen oyun değişiyor zaman geçtikçe ve saçma sapan hal alıyor. Bu sene 2015 oynarken her hafta güncelleme ile resmen oyun yapısı değişti. 1 hafta oynadığım oyunla öteki hafta oynadığım oyun birbiriyle alakasız gibiydi. 1 hafta full mağlubiyet, 1 hafta full galibiyet aldığım oldu. Bu benim oyunumla alakalı değil oyundaki momentum ile ilgiliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

2016 da umarım her oyuncu her hareketi yapamaz.

Bütün oyuncular özel çalımları atabiliyordu 2015 te. En dandik stoper bile klas çalımlar yapabiliyordu. Yada her oyuncu hemen hemen aynı kalitede pas verebilirdu.

İniesta ile Dzemaili hemen hemen aynı kalitede pas atamamalı. İniestanın attığı pasın kalitesi daha çok hissedilmeli. Şut çalım vs herkonuda bu ayar iyi yapılırsa daha güzel olacaktır.

Birde oyun ilk çıktığında her sene gayet güzel oluyor ama sonra yapılan güncellemelerle resmen oyun değişiyor zaman geçtikçe ve saçma sapan hal alıyor. Bu sene 2015 oynarken her hafta güncelleme ile resmen oyun yapısı değişti. 1 hafta oynadığım oyunla öteki hafta oynadığım oyun birbiriyle alakasız gibiydi. 1 hafta full mağlubiyet, 1 hafta full galibiyet aldığım oldu. Bu benim oyunumla alakalı değil oyundaki momentum ile ilgiliydi.

ben inanmıyorum oyunu değiştiriyorlar hurafelerine

• yaaa şu fifa trollerine cvp yazmayın artık
  • quote:

Hocam videoyu izledim basit şeyler onlar.
    Ben Pes'in ağırlığını seviyorum bende fifada var heryıl ikisinide alırım 16 da yine ikisinide alacağım. Ha fifada 10 maç yapıyorsam Pes'te 40 maç yapıyorum o ayrı. Fifa çok hızlı bir oyun top sanise zaman içerisinde ordan oraya dolaşabiliyor oturaklı bir futbol yok. Oyuncular 90 dk yorulmak bilmiyor dk 1 de oyuncunun yorgunluğu nasılsa dk 90 dada aynı al topu yardır git. Şimdi sen video koymuşsun Fenerbahçe Erciyes videosu artı offline maç videosu. Sana zahmet online Real Barca veya herhangi bir online video koyarmısın onlineda oyun 360 derece değişkenlik gösteriyor. Online da yaşanan saçmalıkları saymamı istemezsin sanırım. Pes benim için fifadan 3 gömlek daha üstün bir oyun ve bu Pes 15 ile dahada perçinleşti. Eğer ben fifa oynarken Pes den aldığım keyfi alamıyorsam ozaman benim için pes tektir.
    Bir ömürdür L1 üçgen bitmedi bir ömürdür santradan alıp gol atmak bitmedi bir ömürdür 3-0 öndeyken momentum ile 4-3 kaybetmek bitmedi bir ömürdür oyun hızı high den aşağı inmedi oyuncular 90 dk enerjilerinden bişey kaybetmeden koşması bitmedi. EA heryaşa hitap ettiği sürece fifa 2050 ye kadar böyle gider.

bazi konularda haklisin ama eksikler var..fifa 12 ye kadar fifa tam bir similasyon futboluydu,ole alip yardirmaca falan yoktu adama calim atmak bile iskenceydi..tam bir strateji yapman gerekiyordu eger gercek bir stratejiyle ve oyun disipliniyle oynarsan galatasarayla bile reali barcayi deviriyordun ki ben gs ile div 1 e yukseldim..ama ac gozlu yavsak EA fifa 13 ile beraber oyunu pese benzetmeye calisti, pes fanlarinida cekmek icin oyunu hizlandirdi,fifa 14 te ise artik pes fanlari kesmedi casual oyunculara yoneldi momentum zirve yapti neymis efendim oyuncu gol yiyince oyundan kopmasinmis..fifa 15 ise tam bir casual arcade futbola donustu..momentum,calimlar,yardirmalar,mahalle arasi sonuclar ne ararsan var...pes ise pes15 ile daha oturakli bir oyun yapti gene eksigi cok ama suan daha kabul edilebilir seviyede..

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.