Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir başka heyecanlandırıcı olay ise Ps4'e artık yama yapılabilecek.Lisanslı formalar,logolar yükleyebileceğiz.Benim merak ettiğim şey bu lisans yamalarını yapınca online oynarken yama etkileniyormu veya yama devre dışı mı kalıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sickle Hammer -- 8 Temmuz 2015; 16:01:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

duvar gibi olan fileleri bir anda footbal kingdom daki gibi yapacaklarına ihtimal vermiyorum yapabilselerdı 15 tede yaparlardı

Yaklaşık 12 yıl önceki teknolojiyle Football Kingdom'da böyle fileler yapılıyorsa, günümüz teknolojisiyle gerçek kale filelerinin bire bir oyunda olması gerekir..Eğer yapmıyorlarsa da bilerek yapmıyorlardır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

duvar gibi olan fileleri bir anda footbal kingdom daki gibi yapacaklarına ihtimal vermiyorum yapabilselerdı 15 tede yaparlardı

Yaklaşık 12 yıl önceki teknolojiyle Football Kingdom'da böyle fileler yapılıyorsa, günümüz teknolojisiyle gerçek kale filelerinin bire bir oyunda olması gerekir..Eğer yapmıyorlarsa da bilerek yapmıyorlardır..

Bilerek yapmıyorlar.. Cok zor bir is degil file yapımı oyun yapımcıları için.. Her sene ayri bir grafiksel gelişim tanıtıyorlar.. Bir sene taraftar bir sene yagmur baska sene file .. Bu sekilde liste uzar gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o gameplay demolarındaki kale ağları eskisi gibi.. eğer sonradan ağları güzelleştirmişlerse birçok yenilikte gelmiştir demektir..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

quote:

Bilerek yapmıyorlar.. Cok zor bir is degil file yapımı oyun yapımcıları için.. Her sene ayri bir grafiksel gelişim tanıtıyorlar.. Bir sene taraftar bir sene yagmur baska sene file .. Bu sekilde liste uzar gider

Ben de tam ,bu konudan bahsedecektim..Oyuna , oyuncuların istediği, oyunu güzelleştirecek yenilikleri bilerek eklemiyorlar..Nasıl olsa ,seri devam edecek, ağları ve daha birçok yeniliği diğer oyunlara saklıyorlar..Yoksa ,grafik,fizik,modelleme teknolojisinin üst seviyelere ulaştığı günümüz oyun dünyasında, bir kale filesini gerçeği ile bire bir olarak yapamamak,buna inanmak zor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 8 Temmuz 2015; 18:07:19 >

• Cocuklar kimse hakim degil mi Neymar olayina ya ?

• Ben bu seride bir cok yenilik oyuncularla bulusur diye tahmin ediyorum,az kaldi cikmasina zaten.

• Keşke tek eksik kale fileleri olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: goz_35

Cocuklar kimse hakim degil mi Neymar olayina ya ?

Hediye olayını soruyosan onsiparis de hediye ,one day edition da kiralik olacak yaziyor zaten leon neymar diye

• Tr psn de satılan oyun gene türkçe menülü olacak mı ? İşyerindeyım store a giremiyorum ilk 2 sayfayı okudum full boş lakırdı.Bilen varsa yazabılırmı.
    Türkçe gelmıyorsa endonezyaya yonelıcez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yabani Mokar

Tr psn de satılan oyun gene türkçe menülü olacak mı ? İşyerindeyım store a giremiyorum ilk 2 sayfayı okudum full boş lakırdı.Bilen varsa yazabılırmı.
    Türkçe gelmıyorsa endonezyaya yonelıcez.

Tr psn'de kesin olarak Türkçe menülü olacaktır..
  • ön siparişte versen normal oyun çıktığında da alsan kiralık verecekler diye biliyorum hocam
    edit: önsipariş sayfasında kiralık yazmıyor benimde kafam karıştı şimdi ama hediyeler ilk duyurulduğunda kiralık olarak söylediklerini çok net hatırlıyorum.. belki sonradan karar değiştirmişlerdir ön siparişi daha cazip yapmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 9 Temmuz 2015; 11:17:51 >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    vallah,tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsuranİskenderAyran

Ondan mı Ps3 o kadar süperdide oyunlar sürünüyordu. Ps3 döneminde bütün oyunlar neredeyse 0 AA ile çıkıyordu,720 p yi zor tutan oyunlar dışında sub720p ve 640p oyun doluydu etraf. Oyunları 30 fps yi tutturamıyordu bile neredeyse birçoğu ortalama 25 fps civarı çalışıyordu sık sık patlamalarda 18-20 fps lere düşüyordu. Bana kalırsa en leş nesil Ps3 X360 neslidir. Fizik,animasyon olarak büyük ilerleme yaşanmasına rağmen teknik olarak sıkıntılıdır,özellikle Ps3 ün arayüzü donmaları falan çekilecek dert değilmiş Ps4 kullandıktan sonra bakınca. Ayrıca geçtiğimiz jenerasyonda oyunlar hep griye kaçar renklerdeydi,o doğal ışıklandırmalar teknik yetersizliklerden dolayı karşılanamıyordu. Ps2 zamanı böyle şeyler yoktu çünkü Pclerde o kadar gelişmemişti ama Ps3 döneminde Pc oyunlarıyla aralarında çok daha belirgin grafik farkları vardı. Şuan Arkham Knight,İnfamous Second Son,Order 1886,Killzone,Project Cars,Drive Club gibi oyunlara bakıpta "bu görsellik yetersiz" diyen birisi için ne yapsan fayda etmez zaten. Halihazırda E3 fuarında canlı bir şekilde ziyaretçilerinde oynayabildiği Need For Speed ve Star Wars Battlefront'un downgrade yiyeceğini düşünmüyorum. Bu 2 oyunun görselliği zaten enfes kaldı ki Ps4 tasarımcısı Mark Cerny 2016 ve sonrasında Ps4 ün yapabileceklerini göreceksiniz demişti. Daha neslin başından beri eski nesilden port edilen Gta 5,Call of Duty Ghosts,Ac blackflag e bakıp bu neslin grafikleri böyle olur işte diye gezinen güruha ne anlatsan boş gerçi.

Bu Ps3 ün ilk oyunlarından biriydi yanlış hatırlamıyorsam.

Ayrıca birileri mantıklı bir cevap verdiğinde karşı cevap vermeden,yarım saat sonra gelip yine papağan gibi aynı şeyleri tekrar etmenin bi anlamı yok. Pcoyundelisi nikli üye gayet güzel açıklamış sana ama bakıyorumda cevap bile vermeyip gelip yine bu nesil çok kötü" yazıp gitmişsin.

Gelmiş drive club diyor adam projecs carsın grafiğinden habersiz sanki o oyunun grafiği drive clubtan aşağı kalır durumda senin o harika dediğin konsol nesli daha 7870 seviyesinde grafiği bile zor veriyor 2010 yılında çıkmış gtx 580le ps 4 aynı performansı gösteriyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sickle Hammer

Bir başka heyecanlandırıcı olay ise Ps4'e artık yama yapılabilecek.Lisanslı formalar,logolar yükleyebileceğiz.Benim merak ettiğim şey bu lisans yamalarını yapınca online oynarken yama etkileniyormu veya yama devre dışı mı kalıyor?

Devre dışı kalıyordu PS3'de oynadığım zamanlar bundada durum değişmez herhalde.
  • Pes 15, Pes 14 olayından sonra hepimize ilaç gibi geldi. Eleştirdiğimiz pürüzler olsa bile hemen herkesin sevebileceği bir oyun ortaya çıktı. Bu hata ve pürüzlerden arınmış ve daha gelişmiş bir Pes 16 hayaliyle gün sayıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

Pes 15, Pes 14 olayından sonra hepimize ilaç gibi geldi. Eleştirdiğimiz pürüzler olsa bile hemen herkesin sevebileceği bir oyun ortaya çıktı. Bu hata ve pürüzlerden arınmış ve daha gelişmiş bir Pes 16 hayaliyle gün sayıyorum

sevgiliye mektup gibi olmuş :)
  • Ya internette de net bir sey yok dostum.

• Takibe alalım bunu da
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.