Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 800-900 üstü gurup alayımı hilecidir arkadaş tokatladikça koparıyolar çokta zikimdeydi adamın o çırpınışını görmek tötünden zikmekle aynı şey alamayınca hepsini çıkar diye bağırıyor.en iyisi 700 lerde kalmak üstü o.ç dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sf kaleci kafa topu 10 yıldız toplam m.guerriero geldi 40 genel derecesi normalde 44 gösteriyor ama niyeyse 40 çıktı herif

• Yok artık 191 lik rakip geldi 23 gol attım 89 da dayanamadı çıktı acaba kız filanmıydı yada 7-8 yaşında bi cocukda olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: nicksiznicklinick

quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

quote:

Orijinalden alıntı: SS27

hacı aletin ddegil oyunun sıkıntısı firma adam gibi optimize edemesse alette sıkıntı degildir bana göre zaten firmada ortada bide şöle garip bişi var online maçlarda harika bi akıcılık oluyor lag yapan olmassa yada serverlar iyice perte çıkmassa offlineda arada fps düşüşü düşyr yarım yamalak oyun yapıyorlar ps4 e göre yapıcaksan sadece çıkarma hacı yani umrumduda olmaz :D ama çıkaryrsn uraş kaliteli bi iş çıkar

Evet firma iyi optimize edememiş gibi, yalnız ps4te oyna (grafik anlamında demiyorum zaten) dediğimi anlarsın

Benim de anlamadığım PS3'te myclupta çalım atarken çok zorlanıyorum ve analoglarda çok saçma hareketler var yapamıyorum.Geçen PS4 yaptık arkadaşla oyuncularını madara ettim.Ağzım açık kaldı bu kadar hareketi nasıl yapıyorum diye.PES 13'te kullandığım kombinasyonlar+bilek gücümle+şut fake ile ceza sahasında tüm adamları paspas niyetine yerleri temizlettim.Ama PS3'te olmuyor bu.Dediğin sorundan mı kaynaklı acaba?

Bu arada güncellemede en çok uçan oyuncu Denayer olmuş herhalde 56dan 75'e.Hakkı oydu zaten hatta biraz daha yüksek bile olabilir.

El classico ajanı çektim bugün Benzema çıktı ilkinden.Sanırım elclassicoda script yok.

Ben çalımı pc klavyesi hariç her platformda gözüm kapalı şekilde ve her an yapar, yediririm şahsen, ps3le alakalı değil.

Bahsettiğin hareketleri görmem lazım ki kombinasyonunu belirteyim, ps3te oyun akıcı değil bu net bir gerçek, çalımlar farklı bir kavram bence, onları etkilemez fazla.
    Yalnız şu var, anlık kritik noktada çalımı yapsam da oyun akıcı olmadığı için ps3te algılamıyor evet

• Arkadaslar oyun anlaminda tam elestri yapmak icin ps4 kullaniyo olmak lazim ben ps4 kullaniyorum cok kaliteli ve zevk veriyor.gorseline dicek laf yok zaten

• Ben koparanlara da razıyım. Maç boyu lag yapanlar daha tehlikeli. Muhtemelen yeniyorlar ve yenildiklerinde kopartmıyorlar

• Bana da böyle biri gelmişti. Çocukta sadece sağ yön tuşu bi de koşu tuşu çalışıyordu. (ikinci yarı çıkmadı sahaya 😃)

• dün gelen ajanlardan 1 tane sağlam adam gelmedi
    el classico'dan 79'luk biri geldi
    hepsi patates
  • Lahm dos mu daha verimli sağ bek mi?

• Arkadaşlar bu menejerlerden hangisini tavsiye edersiniz şu anki menejerim ximelez diye biri bu menejer nasıldır birde bu menejerlere uygun futbolcular hangileri?

• Blomblam B kullanıcısına yanıt
    dos yada göbekte daha verimli beke göre bekte hızlı oyuncular oluyor çok kaçırır sölim
  • BigMac B kullanıcısına yanıt
    bende var fena degil benzema griezman uyumlu messi ronaldo fazla uyumlu degildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes.sever

Sf kaleci kafa topu 10 yıldız toplam m.guerriero geldi 40 genel derecesi normalde 44 gösteriyor ama niyeyse 40 çıktı herif

Lvl 30'a ulaştığında 44 olacak lvl1'de 40 çıkması normal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bikac gundur online iyice rezil haldeydi. Haftasonu sehir disindayim bugunde oynamayi dusunmuyorum bikac gun kafa dinlicem myclub oynadikca insan PESten soguyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu maç hakem süperdi valla, her faulde, her sert müdahalede düzgün karar verdi, avantajları yerinde verdi, çok güzeldi, neden her maç böyle değil ki,
    isteseler yaparlar demek ki.

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Senle maç yapsak ya Full show olur bende çalım hastasıyım

• Futbol demek görsel şölen demek zaten, bam güm top oynamak anlamsız geliyor bana
  • Bu hafta da gecen hafta gibi ucgenler defansi mallastiriyor. Heryerden atsanda geciyor.

• PiyerLitbarski kullanıcısına yanıt
    Doğru ya benim kafa gitti tabi o saate kadar uyumuyoz

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Şu maç hakem süperdi valla, her faulde, her sert müdahalede düzgün karar verdi, avantajları yerinde verdi, çok güzeldi, neden her maç böyle değil ki,
    isteseler yaparlar demek ki.

bu hakem yeni gelen hakem hocam farkettiğim kadarıyla. kararları doğru en ufak sertliği affetmiyor ama diğer hakemler yine aynı sanırım.

• 
Sayfa: önceki 12111212121312141215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.