Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SS27

ya biliyorumda arkadaşn bi tanesi idda etti öle bişi sırf plus için ps4 almyrm:D biraz daha zaman geçsin alırım

Arkadaşın dediği gibi olsa ama bu plus mecbur yaptılar çok iyi para kazanıyorlar bundan dolayı kazandıkları şeyden vaz geçmezler online oynamak için plus şart olmasaydı ben plus filan almazdim plusu alan çoğu kişi böyle düşünüyor
    Plus olmadan online oynatmazlar sadece bunun için bekliyorsan Afedersin ama daha çok beklersin yılda 150tl vermeyi göze alıyorsan ps4 al birde arkadaş bulursan kendine 75 tl iner yılda vereceğin plus parası artık gerisi senin bilecen is

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    biliyorum çok beklerim tabiki firmanın zerre umrunda olmaz sadece yazıyorum :D alcagım zaman veririm yıllık şuan ps4 e gerek duymyrm açkcası iyi de pc aldım birazcık dursun ps4 onuda alırız:D
  • PONTOREUS P kullanıcısına yanıt
    hacı böle durumlarda oyunu durdur tüm oyuncuları ileri çek forvetlere sonra markaj ver defe öle bi dene öle elemanlara toplu preste öle durumlarda rakip bi hata yapmadıkça boşa enerji harcarsn
  • 2 gün önce ki oyunla bugünkü oyun arasında bu kadar fark nasıl olabilir? Aynı internet sadece oyuna bağlı. 10 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik alabildim bugun. 2 gün önce 10 maçta 9 galibiyet. Galibiyet sayısı önemli değil de oyun ne hale gelmiş, oynanmıyor artık. Ne 2'li baskı ne bişey. Adamlar salaklaşmış gibi. Öönünden geçiyor top tuşa bastığım halde gitmiyor.. Yazık.. O kadar para verdik şu oyuna 2 tane orjinal kolu kırdım sinirden. Nerden bulaştım şu pes 16'ya hayatım altust oldu..
  • SS27 kullanıcısına yanıt
    Endonezya psn plus alırsanız 80 lira civarına denk geliyo.tr psn şart degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanulas67 kullanıcısına yanıt
    Ofline de bile tuş gecikmesi var, oyunu komple bozdular

• quote:

ya biliyorumda arkadaşn bi tanesi idda etti öle bişi sırf plus için ps4 almyrm:D biraz daha zaman geçsin alırım

şu sıralar yıllık üyelikte sanırım %25 indirim var.. haberiniz olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

şu sıralar yıllık üyelikte sanırım %25 indirim var.. haberiniz olsun..

O indirim daha önce hiç psn plus almamışlar için.

• silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvadankpakal -- 29 Mart 2016; 13:20:38 >
  • hocam tr takılırım gerek yok endonezya sadece pintiligime bide şuan acelem yok ps4 için :D
  • sbs03 S kullanıcısına yanıt
    hocam o adama göre dün 2 maç yaptım harika zevkliydi bi japon geldi acaip laglıydı maç oynanmadan bitti direk:D
  • Myclubta seçtiğim takım dahil herşeyi sıfırlama olayı var mı acaba?takımı değiştirmek istiyorum.

• iOS Developer kullanıcısına yanıt
    Takım sıfırlama seçeneği mevcut ama takım derken forma falan mı değilsin istiyosunuz yoksa sıfırdan mı baslamak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Blomblam

Takım sıfırlama seçeneği mevcut ama takım derken forma falan mı değilsin istiyosunuz yoksa sıfırdan mı baslamak?

Sıfırdan açmak istiyorum yani, manchester seçili onun yerine farklı bir takım alıp baştan başlamak istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam myclubda sıfırlarsan yeniden başlarsın armayıda o sıfırlamanın ordan degiştrirsnde bence yapma
  • quote:

hocam myclubda sıfırlarsan yeniden başlarsın armayıda o sıfırlamanın ordan degiştrirsnde bence yapma

Daha yeni başladım ya zaten. Arkadaşımın işgüzarlığı hiç sevmediğim bi takımı aldı :)sıfırla dedim sadece takım kadrosunu sıfırlıyor orası

hocam armayı degiştr armayı degiştireblyrsn sıfırlarsan gelen hediyeler boş yere gider
    Takım duzenlemeden takım degıstırebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: leqse

Takım duzenlemeden takım degıstırebilirsin

Teşekkürler.

• saw123 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu sağ sol işine ön sıraya göre mi bakıyoruz arka sıraya göre mi?
  • 
Sayfa: önceki 12001201120212031204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.