Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece uzun seri yapanları banlamışlar 10 maçı geçmeyin simde bişey olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim simde seri 200 macti uyari vermisler listede gozukmuyorum ama 300-400 maclik adamlar vardi en son baktigimda. Yani yine KONAMI kafasi...

• disclosure D kullanıcısına yanıt
    Aa olur mu hocam coins diye birsey var yildizlarla oynamak istiyorsaniz pamuk eller cebe diyor adamlar...
    Saka bi yana bununla ilgili Madam Bhatti'ye yaziyorum ama tabii degisen bisey yok.

• o zaman şöle bişi yapmak lazım çöp bi takım bi çöp bi menajer olcak tabi 380 maliyeti olcak yedekler süperstar o çöp oyuncularla gp kasıcan çaylakta sözleşme paranı ekstranı ordan çıkarcıksın olabilcek en iyi yöntem bu yada sim:D
  • Steamdaki ücretsiz myclubda oynayanlarda normal orjinal kullanıcılarla eşleşebliyordur bence sizcede öyle değilmi?

• Simde çok uzun galibiyet serisi yakalamazsaniz konaminin sizi fark edeceğini sanmam :D arada sırada yemek yerken falan açın takıldım oyuncular simde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Steamdaki ücretsiz myclubda oynayanlarda normal orjinal kullanıcılarla eşleşebliyordur bence sizcede öyle değilmi?

Tabikide eşleşebiliyor. Free to play sadece my club ı içeriyor tek fark bu

• Kendi kapatmadıkları açığı kullananları tehdit edip, hilelerle başkalarının hakkını yiyerek oyunun içine edenleri ellemeyen beyinsizler topluluğu Konami... Ben oyun dünyasında böyle salak bi yapımcı görmedim.
  • bişi sorucam bu normal 10 sezonluk klasman maçlarında neden bayern harici alan yok arkadaş nasıl bi iştir :D
  • Tek maclik kupada 4 mac yaptim biri penaltilarla dordunude kazandim ama rakipler sagolsun kazandigim halde oyundan nefret ettiriyorlar. Ya uzun top ya karate sadece biri duzgun oyun oynadi. Online oynamazken kafam rahatmis dort mac dayanabildim fazlasi bunyeye zarar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

Tek maclik kupada 4 mac yaptim biri penaltilarla dordunude kazandim ama rakipler sagolsun kazandigim halde oyundan nefret ettiriyorlar. Ya uzun top ya karate sadece biri duzgun oyun oynadi. Online oynamazken kafam rahatmis dort mac dayanabildim fazlasi bunyeye zarar...

uzun top oynayana asla kızmam öyle bir hakkım da yok. çünkü uzun top bir oyun stratejisidir. bu sene taktiğini tamamen uzun topa dayalı oynayan oyuncular da var. full defans yapıp uzun top gönderiyorlar. herkezin bir taktiği stratejisi var. saygı duyarım

ama devamlı kayanlar.. ve tabiki bağlantı koparanlar.. bunlar asıl oyunu mahvedenler
  • bugün çok zor rakip buluyor bende ps4 de. sizlerde de öyle mi ?
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    Hocam bende elbette pozisyonuna gore uzun top yapiyorum ama bi tanesi tum mac ust uste 3 pas yapmadi tum toplari ileri sisirdi. Ben markaj kullaniyorum uzun top oynayanlar cok problem degil normal yerden de oynasa o kadar pozisyon bulacak ama ne zevk aliyor anlamiyorum oyun futboldan baska herseye benziyor. Sonucta online oynayinca karsindakinin istedigin gibi oynamasini bekleyemezsin. Dedigin gibi temiz oynayip lag hilesi yapmasinlar yeter.

• bağlanmıyo bende sizde bağlanıyor mu
  • Ronaldo 4 tane atmış

• Son 9-10 klasman maçımı kazandım.

Level 4lük bir kadrom var. torres ve lacazette dışında forvetim yok, çıkmadı toplardan :) torres tam bir kazma ama kafası iyi, lacazette de r. carlos kadar ancak kafa vurabiliyor

600 civarında derecem, onu da bu galibiyetlerden sonra yaptım :)

capsteki maçlarımda nerdeyse herkesin ronaldo neymar hazard lı kadroları vardı, zar zor da olsa yendim mutluyum :) ah benim elimde olacak ki onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 5 Mart 2016; 20:30:26 >

• IMYF1984 bu adama PS3 oynayanlar dikkat etsin 5-4 yeniyordum bağantıyı kopardı maçı geçersiz saydırdı. sözde 1000 küsür derecesi var
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    uzun zamandır bağlantı problemi yasamadim hocam nezaket derecem AAA idi nasıl olduysa AA düştü . ve dun gece..rakip araniyor dedi arkasına bağlantı kontrol ediliyor orayi da geçtik maçı baslata bastik ipucu ekranı geldi. tam maç başlayacağı sırada sunucu ile bağlantı kesildi dedi arkasına tekrar giriş yaptim ben mağlup sayılmışim nezaket derecem A ya düşmüş. sence hile gibi gözükmüyor mu.yanı durdu durdu da tam maç başlarken mi denk geldi de. ben yenik sayıldm... bunun videosunu konamiyr nasıl ulastiririm.

• Simde diger kola gecmeden direk kendi oyuncularımızı yere atarak gp kasmak mümkünse öyle yapalım deneyen var mı bu sistemi 2500 gp vermesin 900 gp versin
    Maksat sözleşme paraları cıksın o kadar sim galibiyetine momentumun kralını yiyoruz bide belki bu momentum bize döner bu sefer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimtonbul

uzun zamandır bağlantı problemi yasamadim hocam nezaket derecem AAA idi nasıl olduysa AA düştü . ve dun gece..rakip araniyor dedi arkasına bağlantı kontrol ediliyor orayi da geçtik maçı baslata bastik ipucu ekranı geldi. tam maç başlayacağı sırada sunucu ile bağlantı kesildi dedi arkasına tekrar giriş yaptim ben mağlup sayılmışim nezaket derecem A ya düşmüş. sence hile gibi gözükmüyor mu.yanı durdu durdu da tam maç başlarken mi denk geldi de. ben yenik sayıldm... bunun videosunu konamiyr nasıl ulastiririm.

hile diil o hocam. senin sunucuyla bağlantının kesileceği tutmuş. arada sırada olur öyle. hilede maç hükümsüz sayılır kimse puan almaz
  • 
Sayfa: önceki 11391140114111421143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.