Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
27.611
Cevap
92
Favori
479.338
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)
Giriş
    2759 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: esnll

quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

valla hocam uğraşacakları tonlarca şey var bula bula buna takmışlar kafayı

Ayik olun aga hileciyle isi yok konaminin kasaya giren paraya bakarlar.sim hilesi ile gp kasip coins almionuz ondan kucuk eniste celallenmis)))

Acaba az da olsa coins alanları listede görmezden gelmiş olabilir mi? Ben de onu düşündüm

PSN: Cool_Football-Tr
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj

Yok benide silmiş 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Football Always kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: disclosure

Yok benide silmiş 😁

Bu hileyi bizden misli misli fazlaca yaparak GP kasan adamlar var o listede, profillerinde mağlubiyet yok denecek kadar az, bu adamlar nasıl uyarı almıyor anlamadım, ceza mantığı neye göre işliyor acaba

1. sıradaki mesela 240/240 galibiyetle hilecilerin efendisiyim diye bağırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 4 Mart 2016; 12:52:33 >
    |
    |

PSN: Cool_Football-Tr
  • Yarbay
    2118 Mesaj
    beni silmediler. sağolsunlar
    quote:

Orijinalden alıntı: tolga1461

Gp kasanlara ceza vereceklerine şu yenilirken maçı donduran hileci köpeklere ceza versinler. Bunu tespit etmek de o kadar zor değil. Eğer bi adamın yenilirken maçları hep donuyorsa bu işte bi sıkıntı var demektir. Ama sevgili Konami o donan maçları kayda bile almıyor.Hakbuki maçtan kaçan adamın nasıl nezaket derecesi varsa maçı donduranlar için de böyle bi seviye yapılabilirdi. Eğer bi adamın 10 maçı yenilirken donduysa direk hesabı silinebilirdi. Oyun yapıp açık vermişler. Myclub paralarının fiyatı rezalet zaten. Bir de açığı kullanıp kasanlara ceza vermişler. Tamam gp kasanlar sim sıralaması açısından hile yapmış olabilir. Ama normal klasman konusunda aynı fikirde değilim.

Çözümü çok basit şikayet et rapor kısmı var maçtan sonra bunu yaptigimizda konami bunu dikkate aldimi iş bitti ... Ama ne yazkki almiyor ... kriter şu olabilir mesela 3 gün içinde 5 kişi şikayet ettiğinde bu hileciyi bir ay banladimi hile mile kalmaz ..sistemsel bir çözüme gerek yok bu kadar basit ...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

senin puan kaçtı simde
    |
    |
    nxplay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Orijinalden alıntı: SS27

senin puan kaçtı simde

1000 üzeri. beni banlamamalarının sebebi ben joystick takıp falan değil de, normal şekilde taktik ve stratejimle sim'de başarılı olmam

:D:D haha anladım hocam taktik olarak merak etme bnde çok taktikle kazandım ben hızlanmak amaçlı simde yaptım 1000 üzeri fazla ban atmamışlar ps3te 1500 lüde var onun üstünde uçukları sildiler benim gibi ama taktikle başta kasıyordum sonra farkettim çat hızlı hızlı seninde kullandıgın zamanlar olmuştur
    |
    |
    nxplay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çakma adamları yedeğe koyup level 3 yapıyorsun bi de marifet gibi burda mı paylaşıyorsun?

|
    |
    cagricinar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çakma adam nedir anlamadım oyunu daha 20 gündür oynuyorum paketten bu oyunlR cıktı 2 tane oyuncu kiraladım digerlerinide kadroyu tamamlasın diye mecbur 17-18 kısılık kAdroya koydum ne yanlışım olduguju anlamadım

|
    |
    unfortunately kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Ben lwvel 3 yazan yeri 3.klasmana ckktım maç yaparak o sanıyorum level 3 ne onu bıle bılmıyorum level 3 olunca noluyor anlamam etmem itham ediliyoruz insan bi der ki yedege koydugun adamlarn guclerı dusuk oludsa şu şu olur yedekte juve den b stoper var onu yedege koyunca 310 mu ne oluo ve kırmızı yerler yemyeşil oluyor bende oyunumu etkıler die onu cıkarıp bıtane gucsuz koydm 298 mı ne oldu bu suç mu arkadaş sen kimsin de böyle hitap ederek konusuyorsun onde karşındakine saygın olsun

|
    |
    Bana y.toure verene 5 tane 90 üstü oyuncu veririm nerdesin toure

|
    |
    ne saçma bi konamisin hiçmi beyin yok, sen oyunu yaparken beceremiyosun sonra insanlara ceza veriyosun la salak git mühendisine ceza ver. bide üstüne daha yaparsan cıs olursun diyo öküz adam hatayı farkettin madem hatanı düzeltsene insanların ne suçu var. bu kafadaki adamların oyununu bunca yıl arkadaşlarla pes geceleri yapıp, oyunuda gerçekten beğenerek severek oynadımya kendimden şüphe ediyom yeminle.
    |
    |

bu kadar sorun etme kardeş boşver.
    sen belki bilmeden yaptın ama bilerek yaparsan da bence bir mahsuru yok.
    simdiye kadar biz normal oynadikta ne oldu. elin herifi bu şekilde kadro çıkartıp delik deşik etti bizi o oldu.
    sende yapacaksın. gerek oyuncular gerek oyunun kendisi bizi bazen bu yöntemlere teşvik edebiliyor.

|
    |
    cagricinar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cagricinar

Ben lwvel 3 yazan yeri 3.klasmana ckktım maç yaparak o sanıyorum level 3 ne onu bıle bılmıyorum level 3 olunca noluyor anlamam etmem itham ediliyoruz insan bi der ki yedege koydugun adamlarn guclerı dusuk oludsa şu şu olur yedekte juve den b stoper var onu yedege koyunca 310 mu ne oluo ve kırmızı yerler yemyeşil oluyor bende oyunumu etkıler die onu cıkarıp bıtane gucsuz koydm 298 mı ne oldu bu suç mu arkadaş sen kimsin de böyle hitap ederek konusuyorsun onde karşındakine saygın olsun

Hocam boşver sen oyundan keyif almaya bak. Herkes yedeklere en güçsüz adamları koyuyor iyi yapmışsin. Level 3 için gayet normal kadro.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuty85 -- 4 Mart 2016; 15:05:29 >

evet dün 2 tane yaptım 2.maçta faslı geldi maçı katletti aldıgım maçı lagtan kaybettim bunları banlamıyor kendi salaklıklarını bize tehdit eder gibi uyarı atıyor ilginç valla konami
    |
    |
    mesuty85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.