Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1098. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece siyah toplardan cıkan oyuncular santi cazorla moratta ve vermalen hakkinda onerisi olan arkadaslar varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada arkadaslar nihayetinde oyun bu iyisiyle kotusuyle zevk almaya bakın beyenmiyorsaniz oynamayın

• quote:

Orijinalden alıntı: ender55ss1965

Benim momentum dün gece bitti sonunda hele şükür adam gibi maçlar oynuyorum. Fena uzatmıştı bu sefer . Oyun yenileceksin dedimi şansın yok . Dün kim gelirse gelsin çarpıldı herşey tersine döndü

benim de yeni başladı

dünkü güncellemeye kadar massi ile takımım uçuyodu. hatta 26 maçlık galibiyet serisi yakaladım level 5'te. dün güncelleme oldu yeni transferler yaptım, şimdi tuş gecikmesinden maç kazanamıyorum. üstüste kaybediyorum. tuşlar basmıyo resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

Benim momentum dün gece bitti sonunda hele şükür adam gibi maçlar oynuyorum. Fena uzatmıştı bu sefer . Oyun yenileceksin dedimi şansın yok . Dün kim gelirse gelsin çarpıldı herşey tersine döndü

benim de yeni başladı

dünkü güncellemeye kadar massi ile takımım uçuyodu. hatta 26 maçlık galibiyet serisi yakaladım level 5'te. dün güncelleme oldu yeni transferler yaptım, şimdi tuş gecikmesinden maç kazanamıyorum. üstüste kaybediyorum. tuşlar basmıyo resmen

Kardeş massi ile uçman çok doğal . Oyunun scriptli antrönörü . 3 aydır da bir kere bile listeye gelmedi . Konami de farkında scriptin . Kusura bakmada massi ile oynayan daha doğrusu oynamayı bildiğini zannedenlerden tiksiniyorum . Massi olmasa siz napacaksınız çok merak ediyorum

• Ha bide massi onun yandan yemişi Raul garcia o da scriptlidir . Maddimin eline su dökemez ama o da scriptlidir . 1500 maç yaptım bana masal anlatmayın .

• GENÇLER,

BİZDEKİ MARKAJ R1+X KOMBİNASYONU FİFA DA NASIL? BİLEN VARSA YAZABİLİR Mİ LÜTFEN..
  • Peki script olmayan hocalar kimler onlarıda söylede bari o hocalarla oynayarak gözünde oyuncu olalım.

Bana sorarsanız oyunda taktiklerin birbirine karşı üstünlüğü söz konusu birde oyuncuların belli bi dereceyi geçmelerini güçleştiren bi oyun yapısı mevcut.ne hikmetse 880 puana geldiğimde long pascıların attıkları pas kalemde tehlike oluyo.puan düştükten sonra aynı oyuncuyla tekrar oynayınca bu sorunu yaşamıyorum.birazıda elimdeki kadroyla ilgili sanırsam.yeni transferlerle daha iyi anlıycaz.hayırlısı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gili trawangan

PARDON SIZ ACABA SIM LISTESINDE KACINCISINIZ? SIZE OZEL MUAMELE YAPTIRCAM HEM GAZINIZ ALINMIS OLUR. LUTFEN ASAGIDAKI BILGILERI DOLDURUN.
    ADINIZ
    SOYADINIZ
    PSN
    DOGUM TARIHI
    SSK SICIL NUMARASI
    ANNE KIZLIK SOYADININ 98. VE 56. HARFLERI

BU BILGILERE IHTIYACIM VAR SONRA ALAMADIGIN HIRSINI DAHA RAHAT ALABILMEN ICIN ARKO KREM HEDIYEMIZ OLACAK

Telini verde sicil numarama kadar vereyim sana . Ama telefonda çok güzel şeyler duyacağına eminim . Sana mesaj atarken Amerikan filmlerindeki eZik ama sonradan pisikopatlaşan tipler geliyor . Ama üzülme senin ilacın bende telini ver anlatıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: delirium61

Peki script olmayan hocalar kimler onlarıda söylede bari o hocalarla oynayarak gözünde oyuncu olalım.

Bana sorarsanız oyunda taktiklerin birbirine karşı üstünlüğü söz konusu birde oyuncuların belli bi dereceyi geçmelerini güçleştiren bi oyun yapısı mevcut.ne hikmetse 880 puana geldiğimde long pascıların attıkları pas kalemde tehlike oluyo.puan düştükten sonra aynı oyuncuyla tekrar oynayınca bu sorunu yaşamıyorum.birazıda elimdeki kadroyla ilgili sanırsam.yeni transferlerle daha iyi anlıycaz.hayırlısı bakalım.

Massi ve Raul garcia dışındakilerde script yok . Hayırdır noldu zoruna mı gitti gerçeği söylemem . Ayrıca umrumda değil senin benim gözüme girmen . Sadece oyundaki açığı paylaştım . Nasıl sim, long pas , başlama vuruşu , oyun planına girdikten sonraki monentum uzatma dakika ve ilk 5 dakika momentleri oyunun açığı ise massi ve Raul garcia da scriptin momentumun babasıdır . Zorunuza gitmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: dwade_06

quote:

quote:

benim de yeni başladı

Kardeş massi ile uçman çok doğal . Oyunun scriptli antrönörü . 3 aydır da bir kere bile listeye gelmedi . Konami de farkında scriptin . Kusura bakmada massi ile oynayan daha doğrusu oynamayı bildiğini zannedenlerden tiksiniyorum . Massi olmasa siz napacaksınız çok merak ediyorum

massi ile oynamayalım.. r.garcia ile oynamayalım.. kimle oynayalım kardeş? sen söyle de onunla oynayalım. sen karar ver bizim kimle oynayacağımıza

ya siz iyice şaşırdınız ne diyeceğinizi :) uzun top atma, orta kafa gol oynama, ara pası kökleme, kayma, massi ile oynama, r. garcia ile oynama..... bu ne yaa. ben de sizin gibilerden tiksindim açıkçası. istiyosunuzki rakip eli armut toplasın sizde gol atın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

benim de yeni başladı

massi ile oynamayalım.. r.garcia ile oynamayalım.. kimle oynayalım kardeş? sen söyle de onunla oynayalım. sen karar ver bizim kimle oynayacağımıza

ya siz iyice şaşırdınız ne diyeceğinizi :) uzun top atma, orta kafa gol oynama, ara pası kökleme, kayma, massi ile oynama, r. garcia ile oynama..... bu ne yaa. ben de sizin gibilerden tiksindim açıkçası. istiyosunuzki rakip eli armut toplasın sizde gol atın.

Noldu ateşlendim mi , gerçekler acıdır . Massi olmasında yap 26 da 26 . Geç bu işleri bişeyleri de kabullenin be . Asıl ben sizin gibi oyunun scriptlerinden yararlanıp da 26 da 26 yapıp da sonra bir iki kere yenilince hemen tuş gecikmesine bağlayanlardan bıktım tiksindim . Sen yenince süper bir iki kere yenilince tuş gecikmesi . Hadi ordan ne geçen seneden beri senin tuş gecikmelerin bitmedi . Hadi yürü

• ne demiş la bu değişik? konunun ayarı kaçmış, gaz mı sıktılar buraya ne bu herkesin kafası mı güzel ahahah
    bende harmanım bana da verin bişeler cezam bitti, içerden yeni çıktım
  • gili trawangan kullanıcısına yanıt
    L1+R2+L3+R3

Konami ye öneride de bulun 3 yıl daha free oyna... R3 ü iptal etsinler, hareket yapılamasın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ARKADAŞLAR SIM ILK 300 LISTESINI TEKER TEKER SIKAYET EDERKEN GOZUME ÇARPAN EN BÜYÜK ŞEY 300 KİŞİDEN EN AN 250 TANESİ TÜRK OYUNCULAR

NEDEN ŞİMDİ BANA BU KADAR CEPHE ALDIGINIZI DAHA İYİ ANLIYORUM
    YOLUNUZA TAŞ KOYDUM DİMİ
    İŞTE BUNLAR BENİ DAHA ÇOK HIRSLANDIRDI BÜTÜN SIM LISTESİNİ TEMİZLEYENE KADAR DURMAK YOK
    DÜRÜSTLÜK MİSYONUNUZ OLSUN.

• quote:

Orijinalden alıntı: knnzr

L1+R2+L3+R3

Konami ye öneride de bulun 3 yıl daha free oyna... R3 ü iptal etsinler, hareket yapılamasın :)

MERHABA.
    BENIM KOLUMDA BOYLE ISARETLER YOK NEDEN ACABA??? YANLIS MI ALDIM BEN ACABA YAA

BENIMKI BOYLE

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

BENDE HARFLER VAR SILIP L1 R2 YAZSAM OLUR MU ACABA

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

benim de yeni başladı

Noldu ateşlendim mi , gerçekler acıdır . Massi olmasında yap 26 da 26 . Geç bu işleri bişeyleri de kabullenin be . Asıl ben sizin gibi oyunun scriptlerinden yararlanıp da 26 da 26 yapıp da sonra bir iki kere yenilince hemen tuş gecikmesine bağlayanlardan bıktım tiksindim . Sen yenince süper bir iki kere yenilince tuş gecikmesi . Hadi ordan ne geçen seneden beri senin tuş gecikmelerin bitmedi . Hadi yürü

verdiğin bilginin kalitesizliğine bak. massi script'liymiş. konami'de bunu farkındaymış o yüzden bir daha vermiyormuş massi'yi

biraz araştır biraz bilgin olsun. ancelotti takım çalıştırmıyor boşta oyzden vermiyor konami.

ayrıca 26'da 26 yapmış olmam niye bu kadar ağrına gitti, niye bu kadar sinirlenip saldırganlaştın onu da anlamadım. daha sakin ol lütfen. "hadi yürü" falan böyle şeyler ayıp yani

• quote:

Orijinalden alıntı: gili trawangan

KONAMIDEN IKINCI CEVAP GELDI.
    SIM HATASINI DUZELTMEYECEKLERINI SOYLEDILER. AMA OYUNCULARDAN SIKAYETIM VARSA BIZE BILDIREBILIRSIN DEDILER.
    EGER BUNU YAPAN BIR OYUNCU VARSA VE BEN ONLARIN YAPTIKLARININ YANLIS OLDUGUNU DUSUNUYORSAM AŞAGIDAKI LINKE TIKLAYIP SORULARI CEVAPLAMAM GEREKIYORMUS....

https://www.konami.co.jp/we/2016/report/index.php5?title=2016&platform=ps4&region=europe&lang=en

YOK YAPANIN ADI SOYADI ZAMANI FELAN OFFF ZOR IS.
    SU ANA KADAR SIM LISTESININ ILK 20 KISISI ICIN SIKAYET FORMUNU DOLDURDUM HAFTA SONU KOMPLE 300 KISIYI BITIRMEYI PLANLIYORUM
    AJANDAMDAKI BUTUN RANDEVULARIMI IPTAL ETTIM ONEM SIRASINA BAKMADAN BU IS BENIM ICIN MEMLEKET MESELESI OLDU.
    YARDIM ETMEK ISTEYEN VARSA 300DEN GERI GELEREK BASLAYABILIR ORTADA BULUSUNCA MOLA VERIRIZ, DURUSTLUKTEN KONUSURUZ

AMA SADECE 300 KISI SIKAYET EDILECEK, 301 ICIN KILIMI BILE KIPIRTDADMAM.
    CUNKU RISKLI BOLGE 300DEN SONRA BEN VARIM LISTEDE BIRYERLERDE

Forumu gereksiz yere meşgul ediyosun arkadaşım.Trollük yapacaksan burdan ekmek çıkmaz sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• gili trawangan kullanıcısına yanıt
    Forumda bu kadar vakit geçireceğine otur makinanın başına sim de gp kas...
    Boşa öldürme vakti 5 dk da 2700 gp fena para değil... 20 dk 10000 küsür... 250 coins 8 tl... Bu zamanda baba oğluna vermiyor 20 dk için 8 tl yi... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knnzr -- 19 Şubat 2016; 14:54:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dwade_06 D kullanıcısına yanıt
    Ben pep guardiolacıyım dostum bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamalısın .massi bendede yok ve benle oynayan arkadaşlar long pası kullanmadığımı bilir.ek olarak massi ye karşı bende tıpkı senin gibi zorlanıyorum hata en son 9-3yenildim massiye.önceki mesajımda anlattığım gibi bu yenilgi 881 derecedeyken oldu...

• 21 Nisan'da Data Pack 3 ve EURO 2016 DLC'si gelecekmiş PES 2016.
    bedava mı su anda bilinmiyor ama yüksek ihtimal ücretsiz olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.