Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.601
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gili trawangan

evet dürüst oyuncular olarak SIM olayını KONAMI'ye mail attık di mi arkadaşlar?
    emeğe saygı gösterelim adamlar o kadar çalışmış, oyun yapmış bizler için, gözlerinden kaçan bir hata için bu kadar haksız fayda sağlamak adil değildir.
    madem uzun top atıp ronaldoyu robbeni kaçırana küfür ediyoruz, madem 3 top bilardo gibi gol atana saydırıyoruz e peki şikayet etmeyerek, hatayı kapatmayarak bizde onlardan olmuyor muyuz?
    oluyoruz kesinlikle bu yüzden hadi mail atmak hala bedavayken buradaki herkesten konamiye mail atmalarını rica ediyorum.
    özellikle beni alıntılıyan arkadaşlar en çok siz hak ettiniz dürüst şekilde oyun oynamayı.
    son olarak SIM listesinde ilk 300 kişinin ekran görüntüsünü de atacağınız şikayet maillerine eklemeyi unutmayınız, en dürüst mertebeye ancak böyle ulaşabilirsiniz.

Once PESin 20. yilini kutlayan Konami yaklasik 20 yildir bu oyunu oynayan oyunculara karsi durust olsun ondan sonra durustlukten bahsedebiliriz. Yazdiklarini okurken Senay'dan Hayat Bayram Olsa sarkisi aklima gelmedi degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gili trawangan kullanıcısına yanıt
    Gazanız mübarek olsun :)
    Oyun bu... Mal onların para bizim... Seneye bunu oynamayı veririz olur biter...
    Bakış açısı meselesi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu arada bize dokunmaz kardeşim... Bu oyunda bize neler dokunmuyor... Lagcılar, hileciler, beleş oynayabileceğimiz bir oyunu iki kere satın almamız (normal ve neymar için sonradan 20th ann), coins satın almamız... Bu kadar şey dokunmadı bize ama size dokunmuş....

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: gili trawangan

evet dürüst oyuncular olarak SIM olayını KONAMI'ye mail attık di mi arkadaşlar?
    emeğe saygı gösterelim adamlar o kadar çalışmış, oyun yapmış bizler için, gözlerinden kaçan bir hata için bu kadar haksız fayda sağlamak adil değildir.
    madem uzun top atıp ronaldoyu robbeni kaçırana küfür ediyoruz, madem 3 top bilardo gibi gol atana saydırıyoruz e peki şikayet etmeyerek, hatayı kapatmayarak bizde onlardan olmuyor muyuz?
    oluyoruz kesinlikle bu yüzden hadi mail atmak hala bedavayken buradaki herkesten konamiye mail atmalarını rica ediyorum.
    özellikle beni alıntılıyan arkadaşlar en çok siz hak ettiniz dürüst şekilde oyun oynamayı.
    son olarak SIM listesinde ilk 300 kişinin ekran görüntüsünü de atacağınız şikayet maillerine eklemeyi unutmayınız, en dürüst mertebeye ancak böyle ulaşabilirsiniz.

Once PESin 20. yilini kutlayan Konami yaklasik 20 yildir bu oyunu oynayan oyunculara karsi durust olsun ondan sonra durustlukten bahsedebiliriz. Yazdiklarini okurken Senay'dan Hayat Bayram Olsa sarkisi aklima gelmedi degil

Konami neden sana dürüst olacakmış? Adamlar koskoca Kojima'yı harcadılar, seni mi ciddiye alacaklar?
    hiç sanmıyorum.
    ama biz oyuncu olarak konami'ye karşı dürüst olmalıyız.
    yanlışa yanlışla cevap vermek bizim kitabımızda yok değil mi?
    o yüzden konami'nin bir hatası varsa susacağız, bizim hatamız varsa hata ettik deyip, mail atacağız.
    çok zor değil bu.
    madem 20 yıldır sana hizmet veriyor bu platformda, böyle mi vefa gösteriyorsun?
    çok ayıp.
    lütfen aşağıda verdiğim linke tıkla ve SIM olayını izah et.
    birlikten kuvvet doğar.
    hilebaz, hırsız, çirkef şekilde bilinen yurdum oyuncularının adını temizleriz belki...

https://twitter.com/adam_bhatti

MyClub ile ilgili gercekleri yazdigim icin Bhatti tarafindan engellendim maalesef Konami sadece PES degil bircok oyunun daha icine etti o yuzden Konami hic mi hic umurumda degil ama tavrin samimi ise eger ne iciyorsan ozelden yaziver.

• Don't feed the troll

• Konami nin kendisinden başka trollcü tanımam :) gerisi fasa fiso....

• Adam güzel kafa buluyor cevap verme yarışına girmeyin

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gili trawangan -- 19 Şubat 2016; 0:12:36 >
    Gmt +2 yazıyo en altta... Sanırım 5 yıl değil 2 yıl hak tanımışlar sana... Benimki de pek iyi değil gerçi..

Usta bu bhatti sana şeker falanmı veriyor :)

• arkadaşın kafa iyi sanırım koçum bizde aldık paralı neymarlı paketli felanda sen ne takıldın sime otur kas normal sana biri bişimi dedi şunu yaptın diye senin hür kararın ister coin al ister alma yok şikayet edicem benide edebilirsin ps3teyim 2011 yılından beri yemeyip içmeyip konaminin her yıl sorunlu oyununu alıyoruz üstüne üstlük bu sene oyun freede ozaman banada 180 tlmi geri versinler canım:D
  • beyler bu cl agentta neden arda turan yok hector yok
  • online kısmı nasıl hileci varmı
  • sim modu haftaya kapanır .
  • ulan ilk çıktığında sövüyodum ama şu son güncellemeden sonra iyice sıçmış içine konami.. pas yapamıyosun resmen.. top orta sahada bi ona bi buna çarpıyor.. sizin yapacağınız oyuna ben..
  • quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Orijinalden alıntı: OOMPH

beyler
    guardiola yı alan kişilere soruyorum
    slk ve sğk pozisyonunu sla ve sğa olarak değiştirebiliyor muyuz ?

Tüm td ve taktikler için genel Olasılıklar şöyle hocam
    Sağ bek => stoper olabilir
    Sol bek => stoper olabilir
    Stoper değişmez
    DOS => Gö olabilir
    GÖ => orta sahadan gerideyse DOS olabilir
    GÖ=> orta sahadan ilerideyse OOS olabilir
    OOS => GÖ olabilir
    SĞK => GÖ olabilir ama kenarda kalır
    SLK=> GÖ olabilir ama kenarda kalır
    GF=> SF olabilir
    SF=> GF olabilir
    SĞA=> GF olabilir
    SLA => GF olabilir

Hocam ben sana çok teşekkür ederim. Erinmeden bu forumda Pes ile ilgili bildiğin ne varsa bizimle paylaşıyorsun. Pes üzerine çok faydalı bilgiler veriyorsun.
    Senelerdir (2002'den bu yana) oynadığım bu oyunda benim hiç fark edemediğim bazı noktaları bile yakalayıp ve burada bizlere de aktarıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: SS27

beyler bu cl agentta neden arda turan yok hector yok

Hector konusunda bilgim yok ama arda unutulmuş sanırım son data güncellemesinde.O zaman barcelonanın cezasından dolayı oynayamıyodu.konami ekibi de free olarak bile eklemedi kaynadı arada.Yeni güncelleme de eklenecekmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR GÜNAYDIN.
    YA BU SONUNA KADAR DESTEK VERDİĞİM KONAMI SANIYORUM GERÇEKTEN MAL YAAAA.

HEPİNİZ HATIRLARSANIZ BU SIM OLAYI İÇİN MAİL ATMIŞTIM HATTA İLK 300 SIM SIRALAMASININ EKRAN GORUNTUSUYLE BERABER YOUTUBE VİDEOSU DA GONDERDİM AMA ADAMLARIN YAZDIGI CEVABA BAKAR MISINIZ YAA?

Hello. Thank you for contacting KONAMI Customer Support.

We apologize for the inconvenience, but the information you provided was not enough and clear for us to assist you with your concern.

Kindly get back to us with a detailed description of the issue you are experiencing.

Your understanding and cooperation are appreciated.

Thank you for playing PES2016.

Best Regards,
    KONAMI Customer Support Team

LÜTFEN KONUNUN CİDDİYETİ AÇISINDAN SİZLERDEN DE BİR MAİL ATMANIZI RİCA EDİYORUM.
    DÜRÜSTLÜK ADINA....
    GÜZEL YARINLAR ADINA....

• Roy Keane R kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam , bildiğim kadarıyla paylaşıyorum , ne kadar bilerek oynarsan o kadar keyifli oluyor çünkü, ben de yeni şeyler öğreniyorum .iyi oyunlar

• 
Sayfa: önceki 10941095109610971098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.