Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
27.608
Cevap
91
Favori
481.047
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)
Giriş
    700 Mesaj
    Denemedim ama kuvvetle muhtemel değişmez.sla ve sga forvet pozisyonları ileri uç adamları çünkü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: OOMPH

beyler
    guardiola yı alan kişilere soruyorum
    slk ve sğk pozisyonunu sla ve sğa olarak değiştirebiliyor muyuz ?

Tüm td ve taktikler için genel Olasılıklar şöyle hocam
    Sağ bek => stoper olabilir
    Sol bek => stoper olabilir
    Stoper değişmez
    DOS => Gö olabilir
    GÖ => orta sahadan gerideyse DOS olabilir
    GÖ=> orta sahadan ilerideyse OOS olabilir
    OOS => GÖ olabilir
    SĞK => GÖ olabilir ama kenarda kalır
    SLK=> GÖ olabilir ama kenarda kalır
    GF=> SF olabilir
    SF=> GF olabilir
    SĞA=> GF olabilir
    SLA => GF olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squillacci -- 18 Şubat 2016; 22:30:30 >

ben anlamadım bu hile degilki demekki bu sene böle yapmışlar kaç tane güncelleme bakım oldu neden bu kadar kastınız bu sim olayına o zaman çaylakta kapatılsın aynı mantık degilmi
    |
    |
    suÇ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cevap için teşekkür ettim ;)
    |
    |
    squillacci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: wildermess

quote:

Orijinalden alıntı: gili trawangan

Bu SIM dalaveresini ask-pes16-en@faq.konami.com adresine şikayet ettim, ilgili youtube videosunu da ekleyerek.
    Sizlerde bu oyunun dürüst oyuncuları olarak, aynı hassasiyeti göstermenizi bekliyorum.
    Burada kalabalık bir oyuncu toplulugu var gördüğüm kadarıyla, duyarsız kalmazsanız bunu düzeltebilirler ve eşit şartlarda oynamaya devam edebiliriz.
    Umarım herkes bu açıktan faydalanmamıştır, dürüstlüklerini kaybetmemiştir.

tebrik ederim.KONAMİ size fair play plaketi vermeli 2016 yılı için

Her kalabalık ortam da, bir İrlanda çıkar hocam.salla gitsin bunuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN:ERTANTR

• Yarbay
    4656 Mesaj

Cok agir script var. Ben CL1de daha az top oldugu icin ondan actirdim. Arada bir iki yildiz veriyor ama iyileri sona sakliyor. 24 oyuncu kaldi hepsi 85 ustu.

|
    |
    disclosure kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Bu SIM dalaveresini ask-pes16-en@faq.konami.com adresine şikayet ettim, ilgili youtube videosunu da ekleyerek.
    Sizlerde bu oyunun dürüst oyuncuları olarak, aynı hassasiyeti göstermenizi bekliyorum.
    Burada kalabalık bir oyuncu toplulugu var gördüğüm kadarıyla, duyarsız kalmazsanız bunu düzeltebilirler ve eşit şartlarda oynamaya devam edebiliriz.
    Umarım herkes bu açıktan faydalanmamıştır, dürüstlüklerini kaybetmemiştir.

Valla bende catir catir yaptim ve isterse banlasinlar zerre kadar umrumda degil. Parayi basip coins alinca iyi oyuncu, oyunun acigindan faydalaninca hilecimi olacagiz:) SIMde karsiniza gercek oyuncu bile cikmiyor. Para hirsiyla hareket eden konamiye boylesi mustahak. Madem boyle bir acik var bi guncelleme ile duzeltirsin ama adamlarin tek derdi coins satmak senenin basindan beri hakemler rezalet, serverlar ayri bi konu, para verip oyun aliyoruz sonra myclub beles oluyor vs. vs...

|
    |

• Teğmen
    152 Mesaj
    evet dürüst oyuncular olarak SIM olayını KONAMI'ye mail attık di mi arkadaşlar?
    emeğe saygı gösterelim adamlar o kadar çalışmış, oyun yapmış bizler için, gözlerinden kaçan bir hata için bu kadar haksız fayda sağlamak adil değildir.
    madem uzun top atıp ronaldoyu robbeni kaçırana küfür ediyoruz, madem 3 top bilardo gibi gol atana saydırıyoruz e peki şikayet etmeyerek, hatayı kapatmayarak bizde onlardan olmuyor muyuz?
    oluyoruz kesinlikle bu yüzden hadi mail atmak hala bedavayken buradaki herkesten konamiye mail atmalarını rica ediyorum.
    özellikle beni alıntılıyan arkadaşlar en çok siz hak ettiniz dürüst şekilde oyun oynamayı.
    son olarak SIM listesinde ilk 300 kişinin ekran görüntüsünü de atacağınız şikayet maillerine eklemeyi unutmayınız, en dürüst mertebeye ancak böyle ulaşabilirsiniz.

• Yüzbaşı
    958 Mesaj

300 kişiyi görüntüleyip mail atacağına ya da konaminin kendisinin bile bildiği bir şeyi onlara hatırlatacağınıza bence ; coins falan aldıysanız parayla paranızı geri isteme maili atın... Mesela my club free olduğu zaman biz konamiye may klabı free kullananları şikayet etmedik :) paramızı geri verin mailleri gönderdik :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    gili trawangan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    152 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: knnzr

300 kişiyi görüntüleyip mail atacağına ya da konaminin kendisinin bile bildiği bir şeyi onlara hatırlatacağınıza bence ; coins falan aldıysanız parayla paranızı geri isteme maili atın... Mesela my club free olduğu zaman biz konamiye may klabı free kullananları şikayet etmedik :) paramızı geri verin mailleri gönderdik :)

ee sonuç? aldınız mı paranızı geri?
    almadıysanız ki ben almadıgınızı düşünüyorum, bana neden bunun için çabalamam gerektiğini tavsiye ediyorsunuz?
    ayıp olmaz mı şimdi sizin beceremediğiniz şeye ben bulaşırım ve sehven harcadığım parayı çatır çutur geri alırsam dokunmaz mı size?
    hayır neden ben yanlış bişeyler yapıyormuşum gibi hissediyorum anlamıyorum....
    ben oyunun izin verdiği kurallar içinde kalan birşeyi şikayet ederek ağlaşmıyorum.
    dürüst bir oyuncu olarak vatandaşlık hakkımı kullanıyorum.

• Yarbay
    4656 Mesaj
    quote:

emeğe saygı gösterelim adamlar o kadar çalışmış, oyun yapmış bizler için, gözlerinden kaçan bir hata için bu kadar haksız fayda sağlamak adil değildir.
    madem uzun top atıp ronaldoyu robbeni kaçırana küfür ediyoruz, madem 3 top bilardo gibi gol atana saydırıyoruz e peki şikayet etmeyerek, hatayı kapatmayarak bizde onlardan olmuyor muyuz?
    oluyoruz kesinlikle bu yüzden hadi mail atmak hala bedavayken buradaki herkesten konamiye mail atmalarını rica ediyorum.
    özellikle beni alıntılıyan arkadaşlar en çok siz hak ettiniz dürüst şekilde oyun oynamayı.
    son olarak SIM listesinde ilk 300 kişinin ekran görüntüsünü de atacağınız şikayet maillerine eklemeyi unutmayınız, en dürüst mertebeye ancak böyle ulaşabilirsiniz.

Once PESin 20. yilini kutlayan Konami yaklasik 20 yildir bu oyunu oynayan oyunculara karsi durust olsun ondan sonra durustlukten bahsedebiliriz. Yazdiklarini okurken Senay'dan Hayat Bayram Olsa sarkisi aklima gelmedi degil

• Yüzbaşı
    958 Mesaj

Gazanız mübarek olsun :)
    Oyun bu... Mal onların para bizim... Seneye bunu oynamayı veririz olur biter...
    Bakış açısı meselesi...

|
    |
  • Yüzbaşı
    958 Mesaj

Bu arada bize dokunmaz kardeşim... Bu oyunda bize neler dokunmuyor... Lagcılar, hileciler, beleş oynayabileceğimiz bir oyunu iki kere satın almamız (normal ve neymar için sonradan 20th ann), coins satın almamız... Bu kadar şey dokunmadı bize ama size dokunmuş....

|
    |
  • Teğmen
    152 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Once PESin 20. yilini kutlayan Konami yaklasik 20 yildir bu oyunu oynayan oyunculara karsi durust olsun ondan sonra durustlukten bahsedebiliriz. Yazdiklarini okurken Senay'dan Hayat Bayram Olsa sarkisi aklima gelmedi degil

Konami neden sana dürüst olacakmış? Adamlar koskoca Kojima'yı harcadılar, seni mi ciddiye alacaklar?
    hiç sanmıyorum.
    ama biz oyuncu olarak konami'ye karşı dürüst olmalıyız.
    yanlışa yanlışla cevap vermek bizim kitabımızda yok değil mi?
    o yüzden konami'nin bir hatası varsa susacağız, bizim hatamız varsa hata ettik deyip, mail atacağız.
    çok zor değil bu.
    madem 20 yıldır sana hizmet veriyor bu platformda, böyle mi vefa gösteriyorsun?
    çok ayıp.
    lütfen aşağıda verdiğim linke tıkla ve SIM olayını izah et.
    birlikten kuvvet doğar.
    hilebaz, hırsız, çirkef şekilde bilinen yurdum oyuncularının adını temizleriz belki...

https://twitter.com/adam_bhatti

• Yarbay
    4656 Mesaj

MyClub ile ilgili gercekleri yazdigim icin Bhatti tarafindan engellendim maalesef Konami sadece PES degil bircok oyunun daha icine etti o yuzden Konami hic mi hic umurumda degil ama tavrin samimi ise eger ne iciyorsan ozelden yaziver.

|
    |

|
    |
    Konami nin kendisinden başka trollcü tanımam :) gerisi fasa fiso....

|
    |
  • Binbaşı
    1089 Mesaj
    Adam güzel kafa buluyor cevap verme yarışına girmeyin

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gili trawangan -- 19 Şubat 2016; 0:12:36 >
Mobilya Takımları
kolayoto.com
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.