Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
27.608
Cevap
91
Favori
481.229
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)
Giriş
    2146 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Benim oyle seylerim yok atsin tabi ben sinirlenmiyorum ki oyun bu istedigi gibi oynar senin yazdigin vardi en altta o yuzden ordan cevap yazdim benim uzun topla kaymayla sorunum yok iyi oyunlar :)

tamam kardeş, cesaretini topladığın zaman psn id'im yazılı altta. davet gönderirsin. oynarız karşılıklı. sana bi hooop gümmm yaparım. rahatlarsın

Orijinalden alıntı: olcaytoshow

quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

Benim Neuer 50 level . Ama kafa ve yakından tüm şutları yiyor. Uzaktan yemiyor

Kalecilik kaç oldu ona bakabilirmisin

En fazla olacağı 89

Oyunu ilk çıktığı hafta aldım ve ilk günde hediye siyah toptan Neuyer çıkmıştı. Şuan 92

Kaleciliği mi? Lvl 30 dan lvl 50ye tüm kalecilik özellikleri +3 , bir tanesi +4 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squillacci -- 17 Şubat 2016; 13:35:26 >
    |
    |

• Yarbay
    2784 Mesaj
    Salvatore Sirigu çıktı, P.S.G kalecisi, var mı deneyen hiç? Performans olarak Neuer den iyi diyebilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN: Cool_Football-Tr
  • Er
    11 Mesaj
    Yokmu yardim edebilecek bilgisayara karsi oynarken.2 .kol oldugu halde gecemiyorum karsi tarafa.nasil yapiliyodu.gp kasicam da

|
    |
    Level 50'ye ulaşmış bir çok futbolcunun özellikleri.
    Merakta kalan kimse kalmasın, herkes doya doya oyununu oynasın diye hizmet foruma kadar geldi.

Neymar

Ibrahimoviç

Messi

Ronaldo

Robben

Mesut

Toure

Alaba

Sergio Ramos

Buffon

De Gea
    |
    |

• Yüzbaşı
    388 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Benim oyle seylerim yok atsin tabi ben sinirlenmiyorum ki oyun bu istedigi gibi oynar senin yazdigin vardi en altta o yuzden ordan cevap yazdim benim uzun topla kaymayla sorunum yok iyi oyunlar :)

tamam kardeş, cesaretini topladığın zaman psn id'im yazılı altta. davet gönderirsin. oynarız karşılıklı. sana bi hooop gümmm yaparım. rahatlarsın

Kardo sen hayirdir ya neden hala ukala konusuyosun ben guzel yaklastikca benim cesaretim zaten var simarma hoop gum falan yapicakmis sov yapmayalim lutfen sadece seni cokta umursamiyorum cokta onemli degil seninle mac yapmak benim icin, senden onemli islerim var:) keske sende bu kadar ciddiye almasaydin boyle sinirlenince hemen vsye gel olum diyen internet kafe cocuklari gibi :)) sakin ol oyununu oynamaya devam et elbet denk geliriz zaten sorun yok yani CAHİL REİS :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallerprensi4 -- 17 Şubat 2016; 14:37:50 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    365 Mesaj
    Selam beyler stp naldo ile oynayanlar varmi aranizda

11 Mesaj
    Yokmu yardim edicek allah icin ya.bilgisayara karsi gp kasicam.2 kol oldugu halde gecemiyorum diger tarafa nasil oluyor bu lutfen yardim edin

Orijinalden alıntı: huntelaar1907

Yokmu yardim edicek allah icin ya.bilgisayara karsi gp kasicam.2 kol oldugu halde gecemiyorum diger tarafa nasil oluyor bu lutfen yardim edin

klasman sim maçı açıyorsun, normal ikinci kişiyi oyuna alır gibi geçiyorsun kardeş

Nike mercurial görünce heyecanlanır bünyeler. Ama yine gelmemiştir Portekizli
    |
    |

Kardes cok tsk.

|
    |
    Roy Keane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: barber34

Selam beyler stp naldo ile oynayanlar varmi aranizda

Benim de dikkatimi çekti 198 boyu var, ama 195lik Luisao daha güven verici defansta, adam markajı da var

PSN: Cool_Football-Tr
  • Binbaşı
    1067 Mesaj
    Arkadaşlar myclub ı bırakıp ana lige başlayacağım kutulu full sürüm satan varsa pm den iletişime geçsin

|
    |
    arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. C. Ronaldo için pesdb de ki gereken 3 kart ikisi var. Tek eksiğim ispanya ligi. Bu kartta geldiğinde pesdb de %100 olasılıkla Ronaldo gelecek mi? yoksa siyah top gelirse yüzde yüz ronaldo mu geliyor? daha önce kartlardan hiç adam akıllı birisi çıkmadı da pek bilmiyorum

Orijinalden alıntı: cm3589

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. C. Ronaldo için pesdb de ki gereken 3 kart ikisi var. Tek eksiğim ispanya ligi. Bu kartta geldiğinde pesdb de %100 olasılıkla Ronaldo gelecek mi? yoksa siyah top gelirse yüzde yüz ronaldo mu geliyor? daha önce kartlardan hiç adam akıllı birisi çıkmadı da pek bilmiyorum

eğer o 3 kartı da bulup çevirirsen ve siyah top durursa evet ronaldo gelecektir.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: cm3589

1- %100 o 3 kritere de uyan tek oyuncu var demek -burada Ronaldo
    2- kombinasyonun gerçekleşme ihtimali 3 temsilciyi seçtiğindeki yıldız sayısıyla belirlenen % kadar.
    3- Ronaldo kombinasyonunda diyelim %30 ihtimalle bir kombinasyon yaptın ve Ronaldo geldi , bu %30 ihtimal gerçeklemiş oluyor. burada %30 siyah gelme ihtimali değil Ronaldo gelme ihtimali
    4- Yani %70lik ihtimal gerçekleşir ve kombinasyon tutmazsa da düşük de olsa siyah gelme ihtimali var ve bu Ronaldo olmayacak.
    İnşallah anlatabilmişimdir , bol şans.

|
    |

• Yüzbaşı
    467 Mesaj

Hocam o iş sadece simde oluyor diye biliyorum.

|
    |
    huntelaar1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Hali hazırda luisao var yanına naldo iyi olur diye düşünüyorum

|
    |
    Football Always kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4663 Mesaj
    Gucu 600e yakin takimla kazanan hepsini alir maci yaptim 2500 kusur GP verdi. Her maci kazansam bile kontratlari karsilarmi emin degilim. Fifada boyle bir dert yoktu en azindan. Yildiz kadro kurmaya ugrasiyoruz ama kontratlar icin ekstra gp gerekebilir

bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.