Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu) (1090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.600
Cevap
83
Favori
515.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun topta kaymada cok normal futbol bu ben pek yapmam ama yaptığımda oluyor sonuçta önlem alabildiğin bi durum.dün gece eleman 10 dakikada 2 uzun top gol attı sonra bende ona uzun top soktum 8 tanecik pek maça benzemiyor öyle olunca ama sonuçta bunu başlatan rakip bide massi ye filan gerek yok uzun top için çoğunda oluyor cr7 ibra neymar lazım sadece bide yerine orta kartlı bi bek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun iyice pes 2013 sacmaligina dondu. Isin komik tarafi bu sekilde oynayanin maci kazanma sansi cok yuksek. Taktikle falan ugrasmaya gerek yok. Rezalet kisacasi

• Benim derdim ibra ronaldo robbeni aramak degil ben zevkine oynuyorum duzgun oku kardesim yazdiklarimi arkadas sekil yaparak konusunca bende de o adamlar oldugu zaman oynariz dedim.Kendisini tanimiyorum oyunda ust siralarda kimsenin kimseye kotu bisey dedigi yok zaten yok hic mac yaptin mi hayatin da bilmem ne once kendi duzgun konusmayi ogrensin.İsterse benden iyi oynasin fark etmez umursamiyorum onunla mac yapmayarakta hayatta cok sey kaybetmedim yani o da benimle mac yapmadi ukala olmaya gerek yok ergen gibi herkes tribe giriyor.Adam bana sen hayatında benimle maç yaptın mı diye ukalaca cümle kuruyor ben o adamlar bende oldugunda yaparız diyince mi sacma geldi? Pardon da o kim yapmak zorunda mıyım hayır banane yani bundan gidipte lavezziyi karsısına alıp oynayacak değilim heralde zaten ikinizide forumdan biliyorum zaman zaman bişeyler paylasıyoruz ne bu ukalalık bunu anlamıs değilim adam hooop güm yazıyor sonra gelmis taktik konusuyorum diyor sonrada komik sekilde triplere giriyor bizi insanlar okuyor falan asıl cahil kim acaba daha herkes yazmayı bilmiyor herkez yazıyor bana cahil diyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallerprensi4 -- 17 Şubat 2016; 13:33:27 >

• Vallahi şu iki haftada anladımki kaynak, uzun top, Ronaldo , ibro hikaye oyunu katleden momentum kesinlikle. 2 haftadır dünya yenilgi aldım takım bitik . Puan 720 ye geldi 960 tan kazanma yüzdem hala 65,5. Zaman'ında iyi maç kazanmışım allahtan :) oyunu konami kendi haline bıraksın momentum uygulamasın geri kalanına çözüm bulunur.

• Arkadaslar bu bilgisayara karsi oynarken. 2 .kol war ama yapamiyorum gecmiyor karsi tarafa aticam kendimi yere.ya4d8mvi olurmusunuz????

• ne güzel ya istiyoruzki rakipler hep bizim istediğimiz gibi oynasın. uzun top atmasın, defansımın açığını yakalayıp ara pas atmasın, topu almak için kaymasın, gole giderken düşürmesin, orta açıp kafa golü atmasın.. oh ne güzel yaa :) naapsın bu adam peki.. topu versin sana sen gol at dimi
  • Kardes bu bilgisayara karsi oynayinca 2.kol var ama gecmiyo karsi tarafa nereden yapioruz ona. Gp kasicam

• nxplay kullanıcısına yanıt
    Benim oyle seylerim yok atsin tabi ben sinirlenmiyorum ki oyun bu istedigi gibi oynar senin yazdigin vardi en altta o yuzden ordan cevap yazdim benim uzun topla kaymayla sorunum yok iyi oyunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

Benim Neuer 50 level . Ama kafa ve yakından tüm şutları yiyor. Uzaktan yemiyor

Kalecilik kaç oldu ona bakabilirmisin

En fazla olacağı 89

Oyunu ilk çıktığı hafta aldım ve ilk günde hediye siyah toptan Neuyer çıkmıştı. Şuan 92
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

Benim oyle seylerim yok atsin tabi ben sinirlenmiyorum ki oyun bu istedigi gibi oynar senin yazdigin vardi en altta o yuzden ordan cevap yazdim benim uzun topla kaymayla sorunum yok iyi oyunlar :)

tamam kardeş, cesaretini topladığın zaman psn id'im yazılı altta. davet gönderirsin. oynarız karşılıklı. sana bi hooop gümmm yaparım. rahatlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcaytoshow

quote:

Orijinalden alıntı: squillacci

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: qkhnk

Benim Neuer 50 level . Ama kafa ve yakından tüm şutları yiyor. Uzaktan yemiyor

Kalecilik kaç oldu ona bakabilirmisin

En fazla olacağı 89

Oyunu ilk çıktığı hafta aldım ve ilk günde hediye siyah toptan Neuyer çıkmıştı. Şuan 92

Kaleciliği mi? Lvl 30 dan lvl 50ye tüm kalecilik özellikleri +3 , bir tanesi +4 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squillacci -- 17 Şubat 2016; 13:35:26 >

• Salvatore Sirigu çıktı, P.S.G kalecisi, var mı deneyen hiç? Performans olarak Neuer den iyi diyebilen var mı

• Yokmu yardim edebilecek bilgisayara karsi oynarken.2 .kol oldugu halde gecemiyorum karsi tarafa.nasil yapiliyodu.gp kasicam da

• Alın size hizmet, alın size güzellik.
    Level 50'ye ulaşmış bir çok futbolcunun özellikleri.
    Merakta kalan kimse kalmasın, herkes doya doya oyununu oynasın diye hizmet foruma kadar geldi.

Neymar
     PRO EVOLUTION SOCCER 2016 ( Ana Konu)

Ibrahimoviç

Messi

Ronaldo

Robben

Mesut

Toure

Alaba

Sergio Ramos

Buffon

De Gea

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

Orijinalden alıntı: gallerprensi4

tamam kardeş, cesaretini topladığın zaman psn id'im yazılı altta. davet gönderirsin. oynarız karşılıklı. sana bi hooop gümmm yaparım. rahatlarsın

Kardo sen hayirdir ya neden hala ukala konusuyosun ben guzel yaklastikca benim cesaretim zaten var simarma hoop gum falan yapicakmis sov yapmayalim lutfen sadece seni cokta umursamiyorum cokta onemli degil seninle mac yapmak benim icin, senden onemli islerim var:) keske sende bu kadar ciddiye almasaydin boyle sinirlenince hemen vsye gel olum diyen internet kafe cocuklari gibi :)) sakin ol oyununu oynamaya devam et elbet denk geliriz zaten sorun yok yani CAHİL REİS :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gallerprensi4 -- 17 Şubat 2016; 14:37:50 >

• Selam beyler stp naldo ile oynayanlar varmi aranizda

• Yokmu yardim edicek allah icin ya.bilgisayara karsi gp kasicam.2 kol oldugu halde gecemiyorum diger tarafa nasil oluyor bu lutfen yardim edin

• quote:

Orijinalden alıntı: huntelaar1907

Yokmu yardim edicek allah icin ya.bilgisayara karsi gp kasicam.2 kol oldugu halde gecemiyorum diger tarafa nasil oluyor bu lutfen yardim edin

klasman sim maçı açıyorsun, normal ikinci kişiyi oyuna alır gibi geçiyorsun kardeş
  • Adidas kramponlu görünce ürpermeyen bizden değildir

Nike mercurial görünce heyecanlanır bünyeler. Ama yine gelmemiştir Portekizli
  • Roy Keane R kullanıcısına yanıt
    Kardes cok tsk.

• 
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.